Šta je novo?

FOX Android televizori

Bolo

Poštovan
Učlanjen(a)
15.01.2015
Poruke
16
Poena
54
Poslednja izmena:
По мени је тв скроз добар ја имам 32д550а и задовољан сам. Иако је hdredy слика на дигиталној је одлична. Ако имаш простора узми овај већи јер има још бољу слику. Што се тиче прикључака има све као што је описано: интегрисан wi-fi, један лан порт, три hdmi, два усб, андроид платформу, има опцију pvr снимање садржаја директно на флеш, чита све познате врсте видео фајлова исто тако и преводе. Када убациш флеш одзив је аутоматски без чекања. Тв има танке ивице па када га упалиш изгледа као да има већу дијагоналу. Што се тиче нета стабилно ради и преко лан кабла и бежично, има свој претраживача, али ти можеш убацити и користити који ти хоћеш само одабери андроид верзију твог претраживача, инсталирш на тв и уживаш. Ако ти требају још неке информације слободно питај и преко пп ја га имам девет месеци и ради добро као и првог дана.;)
 
По мени је тв скроз добар ја имам 32д550а и задовољан сам. Иако је hdredy слика на дигиталној је одлична. Ако имаш простора узми овај већи јер има још бољу слику. Што се тиче прикључака има све као што је описано: интегрисан wi-fi, један лан порт, три hdmi, два усб, андроид платформу, има опцију pvr снимање садржаја директно на флеш, чита све познате врсте видео фајлова исто тако и преводе. Када убациш флеш одзив је аутоматски без чекања. Тв има танке ивице па када га упалиш изгледа као да има већу дијагоналу. Што се тиче нета стабилно ради и преко лан кабла и бежично, има свој претраживача, али ти можеш убацити и користити који ти хоћеш само одабери андроид верзију твог претраживача, инсталирш на тв и уживаш. Ако ти требају још неке информације слободно питај и преко пп ја га имам девет месеци и ради добро као и првог дана.;)

Hvala na brzom odgovoru, dobro je što sam naleteo na zadovoljnog korisnika. Idem danas u radnju da vidim šta kažu prodavci, interesuje me koju skype kameru mogu da koristim jer hoću smart TV u pravom smislu te reči, čuo sam da neki proizvođači televizora nemaju skype aplikaciju....
 
По мени је тв скроз добар ја имам 32д550а и задовољан сам. Иако је hdredy слика на дигиталној је одлична. Ако имаш простора узми овај већи јер има још бољу слику. Што се тиче прикључака има све као што је описано: интегрисан wi-fi, један лан порт, три hdmi, два усб, андроид платформу, има опцију pvr снимање садржаја директно на флеш, чита све познате врсте видео фајлова исто тако и преводе. Када убациш флеш одзив је аутоматски без чекања. Тв има танке ивице па када га упалиш изгледа као да има већу дијагоналу. Што се тиче нета стабилно ради и преко лан кабла и бежично, има свој претраживача, али ти можеш убацити и користити који ти хоћеш само одабери андроид верзију твог претраживача, инсталирш на тв и уживаш. Ако ти требају још неке информације слободно питај и преко пп ја га имам девет месеци и ради добро као и првог дана.;)

Hvala na brzom odgovoru, dobro je što sam naleteo na zadovoljnog korisnika. Idem danas u radnju da vidim šta kažu prodavci, interesuje me koju skype kameru mogu da koristim jer hoću smart TV u pravom smislu te reči, čuo sam da neki proizvođači televizora nemaju skype aplikaciju....


Samo da ti potvrdim za Skype. Imao sam jedan VOX smart model na kome jetrebao da radi medjutim nastao je problem jer ne rafi. Ako se lepo secam posto ima nekih godinu dana iz VOXove podrske sumi rekli da je Skype "ukinut" od proizvodjaca I da oni trenutno nemaju info kada I da li ce moci ponovo da se korisri. Posto kupujes Android platformu neko logino razmisljanje je da ne bi trebao da imas problem postoSkype nesmetano radi na Androidu.
 
Samo da ti potvrdim za Skype. Imao sam jedan VOX smart model na kome jetrebao da radi medjutim nastao je problem jer ne rafi. Ako se lepo secam posto ima nekih godinu dana iz VOXove podrske sumi rekli da je Skype "ukinut" od proizvodjaca I da oni trenutno nemaju info kada I da li ce moci ponovo da se korisri. Posto kupujes Android platformu neko logino razmisljanje je da ne bi trebao da imas problem postoSkype nesmetano radi na Androidu.

FOX televizor D550A ima Skype aplikaciju, a za komunikaciju možeš koristiti bilo koju LOGITECH, GENIUS skype kameru, tako su mi rekli prodavci, postoji mogućnost da radi maltene svaka web kamera ali nisu testirali baš sve. A VOX televizori nemaju Skype, tačno je da im je ukinut da neće moći više da se koristi.
 
За то си управу овај ФОКС прихвата скоро све, ја сам га упарио са овом тастатуром и све ради супер. Морам да кажем да је тастатура стварно одлична и да не изгледа као на слици ова моја има и наша латинична слова.
 
Konačno sam kupio FOX 39D550FA SILVER :) Uzeo sam na rate pa je trajala procedura 2-3 dana. Povezao sam i skype kameru i bežičnu tastaturu (ima 3 usb-a), a prodavci su mi preporučili K400 tastaturu koja na sebi ima i "miša", sve fercera ko blesavo :)

Nisam ni znao da je i 3D televizor, dobio sam na poklon 4 para 3D naočara, pasivni 3D, to još nisam testirao, moram da nabavim neki film u 3D...
 
koju si kameru stavio,da kazem burazeru?
 
koju si kameru stavio,da kazem burazeru?

Logitech C170, mada mislim da sam trebao kupiti neku koja je HD, kao recimo model C270... jer TV je FULL HD a kamera koju sam ja kupio je standardne definicije pa još kada se to razvuče na dijagonalu od 39"... Ima i Genius neke povoljnije koje su HD. Reci burazeru da je poveže na jedan od dva USB-a koji su sa donje strane TV-a, oni su za periferije, a USB koji je sa leve strane je za filmove, muziku...itd

Inače TV mi se jako sviđa, kvalitet slike mi je odličan... žena već poskidala gomilu aplikacija, dolazim ja večeras kući a ona igra na TV-u Andry Birds preko tastature :)
 
Imam android 39d550 i prezadovoljan sam!!!Mogucnost povezivanja bezicne tastature,skidanja aplikacija sa playstore,snimanje kanala na USB,kvalitet slike besprekoran :D,vizuelno jako lep televizor...sve preporuke za ovaj tv!:type:
 
Televizor Fox 39D550 je vrhunski. Ima odlicne karakteristike i sve funkcionise perfektno. I ja ga imam u sivoj boji. Svaka preporuka za ovaj tv.
 
Pozdrav
Imao bih dva pitanja u vezi fox tv od 32".Prvo je :kako priključiti spoljašne zvučnike(probao preko džeka za slušalice i ne ide).Drugo: da li je wf direct koji navodno ima ,samo reklama ili ja ne znam da isti uparim sa telefonom?
E sad ako je reklama ,da li postoji neki konektor ili kako se već zove da sa jedne strane ide usb od telefona a da se nastavi hdmi kablom koji će ići u tv.
Unapred hvala na bilo kakvoj informaciji..
 
Poslednja izmena:
burazer ima TV..radi mu WIFI(ne znam da li je uparivao fon)...a kabl se zove MHL adapter....imas ih i na KP....treba telefon da ima podrsku za MHL...
 
pozdrav
Kupio sam fox LCD 39D550FA,stvarno sam zadovoljan tv je skrz ok.Imao bi neka pitanja pa ako neko moze da mi odgovori kako pustiti snimak sa you tuba,mogu da ukucam pretragu,ali nikako da prebacim na snimak i da pustim.Drugo pitanje se odnosi na pocetno ukljucivanje.Da li uvek mora prvo da se pojavljuje aplikacija sa menijem ili moze da se podesi da pri ukljucivanju odmah pojavi tv kanal.Hvala
 
Poslednja izmena:
nije samo za Samsung.. imas na oglasima na KP,spisak podrzanih telefona
 
Ciji je brend Fox TV? Mislim, otisao sam na zvanicnu nasu stranicu i procitao "markentiski" tekst, ali nista pametniji nisam.
Ko proizvodi to? Gdje se sklapa? Cije i koje su komponente unutar TV-a. Kolika je garancija?
Moze i link ka pojasnjenjima jer ja ne nalazim nista...
 
Pozdrav
Imao bih dva pitanja u vezi fox tv od 32".Prvo je :kako priključiti spoljašne zvučnike(probao preko džeka za slušalice i ne ide).Drugo: da li je wf direct koji navodno ima ,samo reklama ili ja ne znam da isti uparim sa telefonom?
E sad ako je reklama ,da li postoji neki konektor ili kako se već zove da sa jedne strane ide usb od telefona a da se nastavi hdmi kablom koji će ići u tv.
Unapred hvala na bilo kakvoj informaciji..
Nisam nasao opciju da odmah otavara kanal,ili da se nametne neki Source....zaboravio sam da probamo,el pije vodu neki drugi Launcher na Android delu,inace KODI 15.1 mu super radi,i burazer zadovoljan,kad sam mu slozio par HIT addonsa...:)..a mozda bi trebalo da se proba,da li KODI moze da vidi ugradjeni TV T2 tuner...
 
Nisam nasao opciju da odmah otavara kanal,ili da se nametne neki Source....zaboravio sam da probamo,el pije vodu neki drugi Launcher na Android delu,inace KODI 15.1 mu super radi,i burazer zadovoljan,kad sam mu slozio par HIT addonsa...:)..a mozda bi trebalo da se proba,da li KODI moze da vidi ugradjeni TV T2 tuner...

Pokauša sa nekim aplikacijama i ne ide...Nisam stigao danas pozvati neku od radnji koje se bave prodajom konektora, pa da se žičano povežem.Izgleda da za te pare ne može sve da podržava:D..Na filipsu sve radi besprekorno pa sam se ponadao da će i na ovom.Mislim da su mi vći problem zvučnici.Da izvineš ne znam šta je KODI.?
 
Јел зна неко сервисни код за Fox телевизоре. Vol 0, муте + мени, је то за све моделе? Узела је кева 32D100 за 19990 дин.
Занима ме колко је коришћен, јел је изгледа овај био изложен, скопљен(постоље).
 
Poslednja izmena:
Hvala Prijtelju,zvučnike uspostavio..kodi sutra probam..

Ja sam moj TV povezao sa zvučnicima optikom, kupio neke zvučnike za komp. Ovaj kodi je super stvar, jel to može da se instalira na druge Smart teleizore ili samo na FOX-ovim modelima ?
 
samo na TV,koji ima Android,bar za sada...a mozes i na zasebne Android Playera.....
 
Hvala Prijtelju,zvučnike uspostavio..kodi sutra probam..
Kako si povezao externe zvucnike?
Imam jos neka pitanja...
Da li je neko uspeo da resi problem sa pustanjem hd filmova (uglavnom sa yify) iz kodija, bez da nisu sinhronizovani zvuk i slika?
U TV je cip rk3066, da li je to MK808?
tv je 39d550fa
 
Pozdrav svima :)

Juce sam uzeo FOX 39D550A telku i veoma sam zadovoljan. Slika je fenomenalna, cak i 3D opcija funkcionise fino. Nisam jos testirao Internet, ali planiram da instaliram KODI i time resim problem gledanja filmova ON DEMAND :)
Zvuk na TV je standardno los za FOX televizor, ali verujem da cu resiti problem prikljucivanjem nekog 2.1 sistema
Ono sto me trenutno nervira kod ovog modela je njegovo ukljucivanje. TV ne moze da se podesi da, prilikom ukljucenja, automatski pokrene ATV ili DTV izvor vec ucitava Android i prikazuje startup meni Androida. Poslao sam email servisu sa pitanjem da li to moze da se promeni, i odgovorili su mi da ne moze. Sto je veoma glupavo. Sa ovakvom postavkom se osecam kao da imam tablet od 39 incha kome ne radi touch :)
Ako je neko pak uspeo da "provali" kako se podesava da pri ukljucenju pokrece odredjeni source, bio bih vecno zahvalan da to podeli na forumu :) MIslim da bi to kompletiralo ceo TV kao best buy u klasi od ~40k dinara
 
Nazad
Vrh Dno