»RSS Benchmark sajt

Strana 15 od 15 PrvaPrva ... 51112131415
      Prikazani rezultati od 211 do 219 od ukupno 219

Tema: FOX Android televizori

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2016
        Poruka
        7
        Hvala puno na odgovorima. Inače radi se o modelu 55DLE888, i postoje dobri izgledi da ću isti na kraju i uzeti. Mišljenja sam da se TV-i ispod 500€ jako malo razlikuju po pitanju kvaliteta panela, i da treba ići na što veći, a jeftiniji(ovaj FOX je 55 UHD, i košta 300€ na sniženju). Naravno, logično, da imaju s druge strane nedostatke( ponajviše softverske-smart), ali to se lako rešava sa zvučnicima, smart boxom, sa još 30-40€, što mng i kažu ovde, čije mišljenje podržavam. Primera radi, u jednoj sobi imam stari fox od 32 inča, skoro da se ne gasi, a evo nakon 7-8 godina, radi ko i prvog dana. Još jednom hvala svima.

Member
        Na forumu od
        Mar 2004
        Poruka
        1.588
        Citat Citiram korisnika: Icardi Pogledaj poruku
        Hvala puno na odgovorima. Inače radi se o modelu 55DLE888, i postoje dobri izgledi da ću isti na kraju i uzeti. Mišljenja sam da se TV-i ispod 500€ jako malo razlikuju po pitanju kvaliteta panela, i da treba ići na što veći, a jeftiniji(ovaj FOX je 55 UHD, i košta 300€ na sniženju). Naravno, logično, da imaju s druge strane nedostatke( ponajviše softverske-smart), ali to se lako rešava sa zvučnicima, smart boxom, sa još 30-40€, što mng i kažu ovde, čije mišljenje podržavam. Primera radi, u jednoj sobi imam stari fox od 32 inča, skoro da se ne gasi, a evo nakon 7-8 godina, radi ko i prvog dana. Još jednom hvala svima.
        Meni je samo nedoumica da li nonsmart funkcije ne usporavaju vremenom zbog androida.

Member Avatar korisnika bakara
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        5.826
        ne mozete softverske nedostatke resiti kupovinom zvucnika, niti vam znaci dobar panel kada ce sama redovna upotreba TV da vas iritira.

Member
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        1.084
        Citat Citiram korisnika: Icardi Pogledaj poruku
        Po nekim tragovima na internetu da se pominje ovaj model su izgleda prvi put izbacili 2017 i na njemu je android 6.0 i dual core procesor na 1.6GHz sa memorijom od 4.5GB, RAM 1.5GB.Dok su ga izgleda po sajtu ove godine osvežili i sad je u njemu quad core procesor,android 9.0 sa memorijom od 8GB, RAM 1.5GB.Ali koko razgledah kod nas u ponudi po radnjama svi nude ovu stariju verziju i ama baš kod svih je sad na nekom ekstra popustu od 10000 do 20000 dinara.

Sad sa tom cenom i sa ekranom od 55''na stranu smart karakteristike ovo je čak 10000 jeftinije od sledećeg modela tih dijagonala.

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2016
        Poruka
        7
        Citat Citiram korisnika: bakara Pogledaj poruku
        ne mozete softverske nedostatke resiti kupovinom zvucnika, niti vam znaci dobar panel kada ce sama redovna upotreba TV da vas iritira.
        I sam znaš da sam mislio na nedostatke generalno, gde pored ostalog spadaju i lošiji ugradjeni zvučnici...nisam pobogu mislio sa instaliram android na zvučnike, ne znam šta si mislio postići ovakvim odgovorom....fora je da meni tv treba kao puki monitor(prvenstveno reprodukcija FHD I UHD sadržaja), jer će mi konstantno biti povezan sa zverinom od kompa, tako da me ne zanima redovna upotreba, ako si mislio na yt i smart fje istog....
        Hvala opet svima na savetima u vezi kupovine.
        Menjao Icardi : 27.12.2019. u 14:23

Banned
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        2.289
      7. Moja mašina
        • CPU: AMD
        • MON: LG
        • HDD: SSD
        • Case: MS Industrial
        • SND: Microlab
        • TV: TCL 32
        • INET: DSL
        • Ostalo: Xiaomi Redmi 5+
      8. Kakav je Android LED Fox 43DLE688, 4K Ultra HD
        ARM Cortex-A53 quad core Memorija 8GB, RAM 1.5GB Podržava Google Play Store Podržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem Podržava daljinsko upravljanje pomoću mobilnog uređaja Podržava bežičnu tastaturu i miša

Ima li ga neko,koji je panel?

https://www.winwin.rs/televizor-43-s...d-8663948.html

Member Avatar korisnika serbiadiablo
        Na forumu od
        Feb 2008
        Poruka
        2.203
      10. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz (4.3GHz) AMD® AM4
        • MoBo: MSI B450 Tomahawk max
        • RAM: Kingston Predator DDR4 16GB 3200MHz
        • VGA: Radeon RX 580 XFX 8GB OC+
        • MON: Dell UltraSharp™ U2412M 24-inch
        • HDD: SSD M.2 500GB Kingston A2000 NVMe 2200/2000MB/s
        • OPT: Nop
        • Case: MS Industrial METROPOLIS PRO RGB
        • SND: Microlab 2.1
        • LAP: Asus Transformer mini
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Logitech g15, mx 518
      11. Jesi ga pazario?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Member Avatar korisnika salacue
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        1.678
        Узео је Теслу са TCL екраном.

Колега мој се размишља да узме. И вероватно да ће узети.
        Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
        Menjao salacue : 14.01.2020. u 14:14

Member
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        748
      14. Moja mašina
        • CPU: core duo 6420/3600mhz box bez dizanja napona
        • MoBo: infinity dark 965-s
        • RAM: 4 gb takems 800 mhz/900mhz
        • VGA: x1950 pro 512 gdr3
        • MON: samsung 757 dfx
        • HDD: 2x250 western digital raid
        • OPT: pionir 110
        • Case: codegen 400 w
        • SND: integrusa
        • INET: Kablovska
      15. Mene samo zanim da li ste licno gledali te Fox primerke o kojim pricate i koliki je nivo seckanja promo materijala koji se na njima pusta?
        Da ne pominjem TN panele?? Preskupi su za to sto nude! 55DLE888 za 40000 dinara i to na snizenju je bacanje para!

Strana 15 od 15 PrvaPrva ... 51112131415

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •