Šta je novo?

mtsTV GO

Laptop i tablet ne koriste istu aplikaciju, tablet i telefon da.
 
Да, као што сам послао слику чекамо апдејт за подржаност 6.0 Андроида.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Rts1, rts1, b92, prva, pink, hepi, pink 2, pink 3 info, studio b, b92 info

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Da li moze neko da izbaci spisak kanala koje se nalaze u toj aplikaciji? Hvala!
Za Miks korisnike ima dosta malo, ali za IPTV korisnike ima cini mise 87 kanala trenutno... malo cu se smoriti da ih toliko navedem :D Mislim da ima lista na MTSovom sajtu kada odes na TV odeljak, pa Multiscreen.
 
Мислим да сви који имају за ТВ (ако имаш иптв) имаш и на ТВ го(на фону, компу итд)..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Da li je nekome sa tabletom (i Androidom) proradilo? Kod mene još ništa...
 
Zahvaljujem. Problem je onda, pretpostavljam, sa novijim verzijama Androida?
 
Problem je u MTS-u :)
 
Za Miks korisnike ima dosta malo, ali za IPTV korisnike ima cini mise 87 kanala trenutno... malo cu se smoriti da ih toliko navedem :D Mislim da ima lista na MTSovom sajtu kada odes na TV odeljak, pa Multiscreen.

E pa meni i treba ta lista...Ako moze u Inbox ili ovde, bio bih Vam zahvalan. Pozz
 
Zahvaljujem. Problem je onda, pretpostavljam, sa novijim verzijama Androida?

Da mislim da ovi koji su uzeli najnovije uredjaje sa MM jos uvek nemaju podrsku. Mislim da aplikacija najvise sto radi je android 5.0.1. neznam ni da li radi na verziji 5.1.1.
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg
 
Poslednja izmena:
Dodao bih da ima još 2 strane, ali su xxx kanali, ja nemam taj paket, tako da mi oni ne rade, nisam hteo da kačim ss.

Još da kažem da 72h unazad, radi super, ako si nešto propustio u prethodna 3 dana, vratiš se na to vrlo brzo.

Jel ok ?
 
Мислим да сви који имају за ТВ (ако имаш иптв) имаш и на ТВ го(на фону, компу итд)..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Ne, ograniceno je na oko 90 kanala..samo 10ak od njih su nedostupni u osnovnoj ponudi, vec samo ako imas odredjenje dodatne pakete.
 
A zasto za nas ostale koji nemaju IPTV paket ne postoji mogucnost doplate za ostale kanale?
 
Jer su glupi ili smatraju (neopravdano) da ce time izgubiti zaradu od IPTVa verovatno :(

U stvari, posto je MTS u pitanju, verovatno je nezainteresovanost :(
 
Jer su glupi ili smatraju (neopravdano) da ce time izgubiti zaradu od IPTVa verovatno :(

U stvari, posto je MTS u pitanju, verovatno je nezainteresovanost :(

Cekaj, a sto bi izgubili zaradu ako bi placali po komercijalnim cenama? Samo bi prosirili bazu IPTV-a jer najveci procenat ljudi moze lako da gleda tv na mobilnom telefonu, tabletu i kompjuteru dok za resiver mora zbog xDSL tehnologije da bude sto blize centrali sto bas nije slucaj sa vecinom:) A ima puno i onih koji zive po raznim zaseocima gde i nema telefonska infrastruktura vec samo mobilna
 
Poslednja izmena:
Ti razmisljas logicno, oni ne :)
 
Zato što hoće da im platiš i fixni i mobilni i IPTV za to zadovoljstvo? Inače bi neki izbegli fixni.
 
Broj onih koji uzimaju IPTV, a nemaju net, a ne bi imali fixni da nije zbog IPTVa je totalno nebitan MTSu.
 
Njima je nebitno sve osim sklapanja što više (Box) ugovora pred prodaju Telekoma :p

I dosadan si sa to teorijom da cela Srbija ima fixni i želi da ima fixni, i da kao da mogu da uzmu samo xDSL net + mobilni ne bi to sva ne-penzionerska domaćinstva uradila.

A i ta tvrdnja da je kao beznačajan broj onih koji imaju IPTV bez da imaju i net je apsurdna. Posle digitalizacije po manjim mestima 90% ljudi koji nisu uzeli TotalTV uzeli su Box2 fixni + IPTV plus mlađi ukućani plaćaju malo megabajta na mobilnima za chat i Kurir/Blic/B92.
 
To nije tvrdnja, to je prost pogled na broj IPTV korisnika, kao i broj domacinstava naspram broja korisnika fixnog.
Broj IPTV korisnika je prilicno nizak (uzevsi i Box u obzir).

Extremno je malo korisnika koji su samo IPTV uzeli a nisu imali fixni pre toga barem godinu dana - i ne prilazi 4 cifre.
 
Narode gomila nam stanovnistva zivi po raznim planinama i zaseocima gde telefonska bandera ne postoji uopste i nikada nije ni postojala. Ali zato ima BS sa susednog brda i to sa pokrivenoscu DCHSPA+ :) Zar ti ljudi nemaju prava na preimum kanale po povoljnoj ceni jer je ipak satelitska oprema nesto skuplja. Ovako za hiljadu dinara mogu sebi priustiti odredjeni paket po izboru
 
Nazad
Vrh Dno