Šta je novo?

mtsTV GO

Meni od pre par dana MTS TV GO uopšte više ne radi na telefonu (android 10), samo se pokrene pojavi logo MTS i ništa više.
Moja situacija je interesantna,kad sam na kucnoj mrezi radi savrseno cim izadjem negde isto tako samo se pojavi logo i text da se protok za gledanje ne obracunava i to je to.Android 11
 
Moja situacija je interesantna,kad sam na kucnoj mrezi radi savrseno cim izadjem negde isto tako samo se pojavi logo i text da se protok za gledanje ne obracunava i to je to.Android 11
Neverovatno, sada sam te poslušao i ne radi mi na kućnoj MTS wifi mreži isključimo wifi i proradio mi na Telenor ovom 4G.

Znači ludilo.
 
Evo sad probao. Radi i preko wifi (mts box) i preko mreže. Nisam koristio ovih dana, ne znam kako je radio.
 
Neverovatno, sada sam te poslušao i ne radi mi na kućnoj MTS wifi mreži isključimo wifi i proradio mi na Telenor ovom 4G.

Znači ludilo.
Znači prvo sam reinstalirao, pa i dalje nije hteo da mrdne dalje od početnog logoa, kada pokrene preko wifi.
Onda sam ga ugasio i proradio je preko 4g mreže.
I na kraju vraćam wifi i sad opet radi i preko njega.
Tako da trenutno radi TV program ali video klub izbacuje, puca kao i ranije.

Obrtni okreni krajnje je vreme ta jedan ozbiljan update, ali nešto mi ne liči da će ga biti skoro.
 
Odgovorili su mi u vezi reklamacije.
Nova aplikacija "IRIS TV GO" je u fazi završnog testiranja trebalo je da bude puštena još prošle nedelje, ali su produžili tu test fazu tako da očekuju da bude u najskorije vreme. Zato ništa ni ne popravljaju na postojećoj platformi "MTS TV GO".
Radiće i na računaru i kao aplikacija na androidu.
 
Verovatno će izaći uskoro Iris tv go, nego je stvarno preterano da app ne funkcioniše dve godine, a možda i više…
 
Na iPhone, iOS 13.7 radi i danas. Tj nikad nije ni prestala sa radom.
 
И било је време. Колико негативних оцена су имали, требало су то одавно урадити. Апликација која некад ради, некад не и не заслужује да буде у продавници. Мени кад год је требала, није радила.
 
Kad preprave samo arena cloud aplikaciju, tj stave samo drugi skin a ostave buđav fps. :)
 
Na telefonu i tabletu od 10 inca bolje je slika bila na arenacloud app, nego na ovih 5,5 mts.
 
Meni od pre par dana MTS TV GO uopšte više ne radi na telefonu (android 10), samo se pokrene pojavi logo MTS i ništa više.
Obzirom da sam išao do njihove poslovnice zbog još nečeg, priupitao sam ih da li se išta zna u vezi aplikacije i bagova. Jedini odgovor koji sam dobio je da znaju, da se mnogi žale ali nemaju nikakvu informaciju o bilo kakvom updateu.
Predložili su mi i podneo sam zvaničan prigovor, pa ću "možda" dobiti i neki suvisliji odgovor.
Jel bio neki odgovor? Vdeh da app vise ne postoji na play store-u. A bagove koje pominjes sam imao i ja prosle nedelje
 
Samo što nije :D :D
"Uskoro" njima stiže i popravka na browser-u za MTS TV Go pa ne radi sto godina. Sad im se "ne isplati" da to sređuju jer "uskoro" prelaze na novu platformu.
 
Na 13.7 i dalje radi :)
 
Da to ne bude mozda supernovina aplikacija posto se ionako pripaja mtsu 1 juna 😂
 
Samo što nije :D :D
"Uskoro" njima stiže i popravka na browser-u za MTS TV Go pa ne radi sto godina. Sad im se "ne isplati" da to sređuju jer "uskoro" prelaze na novu platformu.



Evo proverio sam, prvi odgovor od mts-a u kojem je pisala magična reč "uskoro" u vezi sa korišćenjem mts TV GO na računaru sam dobio početkom marta 2020. godine :)
 
Ja imam besplatno koriscenje mts tv go zbog box paketa
Da li cu automatski dobiti free i tu novu aplikaciju?
 
Isto su rekli i za Apolon. Ispada da dobijaju samo korisnici satelitske platforme MTS-a.
 
Nazad
Vrh Dno