»RSS Benchmark sajt

Strana 82 od 131 PrvaPrva ... 327278798081828384858692 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.216 do 1.230 od ukupno 1957

Tema: mtsTV GO

Member
        Na forumu od
        Oct 2016
        Poruka
        494
        Citat Citiram korisnika: shamanNS Pogledaj poruku
        Sam stream radi u VLC & Kodi bez problema
        Gledao Zvezda vs Mornar.
        Ozbiljno ja sam ih nasiso jer nisam mogao da pustam na linuxu iz browsera , kako si izvukao linkove za stream? MOZE NA PP

Member
        Na forumu od
        Jun 2015
        Poruka
        219
        Zna li neko kako se na mtsTV GO menjaju uredaji? Svugde pise da je moguce zameniti ih 4 u jednom mesecu, ali nigdene pise kako

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.307
        Koliko se sećam ranije je to funkcionisalo tako da kad dostigneš max broj uređaja i u aplikaciji probaš da se uloguješ da ti izbaci poruku o max broju uređaja i ponudi ti kao opciju da izabereš neki postojeći da obrišeš, prikaže ti listu uređaja...

Member Avatar korisnika zigic
        Na forumu od
        Sep 2004
        Poruka
        1.495
      5. Moja mašina
        • CPU: PhenomII x4 940BE
        • MoBo: Gigabyte GA-M720-US3
        • RAM: 6GB ddr2 800
        • VGA: 6850
        • MON: Acer 19"
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech Formula ForceGP
      6. Moze valjda preko weba

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        24
        Jel moze meni da objasnis kako si izbadio link iz aplikacije?

Member
        Na forumu od
        Oct 2005
        Poruka
        2.263
        Ljudi kako ovo cudo radi? Ja sam se registrovao (imam mts postpaid Mix M paket), aktivirao uslugu i sada mi vise ne dozvoljava da se ulogujem u aplikaciju...izbacuje neku gresku 10000. Takodje ako idem preko weba i unesem username/pass ne desava se nista kada kliknem na dugme "prijava".

Ne mogu da verujem da su ovoliki pajseri, mogli su bar neku poruku da izbace

Member Avatar korisnika bericrasa
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        652
        Citat Citiram korisnika: dejanmxd Pogledaj poruku
        Jel moze meni da objasnis kako si izbadio link iz aplikacije?
        Posalji porku i dobices instrukcije kako da sam izvadis celu listu (bez usera i passworda) ima 112 kanala.
        KDS SM "Veliki Kućni TViNet Paket" -> https://goo.gl/CVBcLI

Member Avatar korisnika Sgt. Major
        Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        1.348
        Ne radi večeras, neće dalje od login stranice.

Member
        Na forumu od
        Dec 2012
        Poruka
        98
        ^ isti slučaj....

Member
        Na forumu od
        Oct 2016
        Poruka
        133
        To 'e to. Na MTSTV GO nije moglo večeras da se pristupi ni uz pomoć trikova. Ni na računaru ni na telefonu. A sve zbog ovih ''vađenja linkova'', odnosno piratske verzije ove aplikacije koja je već naširoko i nadugačko prisutna kako na razno-raznim forumima tako i na netu uopšte. Ima jedno mesec i kusur dana. Ovo očigledno ne vodi ničemu, ovako više verovatno ne može, kada je neka ''extra'' utakmica onda ili ne radi sama aplikacija ili ne rade ovi izvađeni linkovi kada krene njihova reprodukcija u VLC plejeru.

EDIT: Proradila aplikacija na kompu, videćemo dokle. Isti linkovi i dalje ne rade u VLC, jer ih gleda ko zna koliko ljudi.
        Menjao Miki Ue : 03.04.2018. u 22:37

Member
        Na forumu od
        Jun 2015
        Poruka
        219
        Ionako većina ljudi koristi app u toku ona tri besplatna meseca, pa je odjavljuju, pa prijavljuju na nalog nekoga iz svog okruženja, i tako dok im mogućnosti dozvoljavaju. Sumnjam da postoji zavidan broj korisnika koji je plaćaju 500 kinti mesečno, pa i da imaju realnih osnova da se žale...

Member Avatar korisnika Ma®e
        Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.200
        Citat Citiram korisnika: Miki Ue Pogledaj poruku
        To 'e to. Na MTSTV GO nije moglo večeras da se pristupi ni uz pomoć trikova. Ni na računaru ni na telefonu. A sve zbog ovih ''vađenja linkova'', odnosno piratske verzije ove aplikacije koja je već naširoko i nadugačko prisutna kako na razno-raznim forumima tako i na netu uopšte. Ima jedno mesec i kusur dana. Ovo očigledno ne vodi ničemu, ovako više verovatno ne može, kada je neka ''extra'' utakmica onda ili ne radi sama aplikacija ili ne rade ovi izvađeni linkovi kada krene njihova reprodukcija u VLC plejeru.
        Dok se ovi ne prihvate posla i srede, tj zaštite linkove, kao što je sbb zaštitio, tako će nam uvek i biti. Platiš i nemaš...

Member
        Na forumu od
        Oct 2016
        Poruka
        133
        Citat Citiram korisnika: Ma®e Pogledaj poruku
        Dok se ovi ne prihvate posla i srede, tj zaštite linkove, kao što je sbb zaštitio, tako će nam uvek i biti. Platiš i nemaš...
        Dobro, ja ne plaćam ovu uslugu pošto imam BOX, ali hteo da pogledam sinoć na kompu van kuće, ali nije moglo ni tu a ni preko linkova u VLC, jer ko zna koliko ljudi je gledalo. Čim se utakmice završiše onda proradi i aplikacija i linkovi. Tako će biti unedogled.

Member Avatar korisnika Sgt. Major
        Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        1.348
        Što pre Telekom mora da uradi nešto povodom ovoga.

Member Avatar korisnika laksativ
        Na forumu od
        Nov 2015
        Poruka
        363
        Citat Citiram korisnika: Miki Ue Pogledaj poruku
        Dobro, ja ne plaćam ovu uslugu pošto imam BOX, ali hteo da pogledam sinoć na kompu van kuće, ali nije moglo ni tu a ni preko linkova u VLC, jer ko zna koliko ljudi je gledalo. Čim se utakmice završiše onda proradi i aplikacija i linkovi. Tako će biti unedogled.
        Pa ako vec imas pristup izvadi svoje linkove (sa svog naloga) i "ne boli te glava"

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Strana 82 od 131 PrvaPrva ... 327278798081828384858692 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •