Šta je novo?

mtsTV GO

Kod mene proradio MTS TV Go na Androidu 10 s tim sto su neki kanali HD (HBO,Arene,nacionalni kanali...)
 
Evo, danas opet radi live, ali kako poželiš da premotaš nešto, crashuje... Realno mts go App nikada nije radila kako treba...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
ja sam sada skinuo aplikaciju i aktivirao je na tabletu - android 10 i radi
od juce sam korisnik Box 4 Beli paket
Na aplikaciji pisi mts tv go
 
Drago mi je da radi i ok, potrudili su se da isprave problem.
Medjutim, full screen a slika malecna u sredini ekrana?!?!?!?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
I dalje ne radi na iOS14. Zašto li im treba toliko vremena za tu novu Iris aplikacuju da mi je znati?
 
Izgleda da su je ispeglali. Trenutno radi normalno... Ali kad budu menjali na iris, moraće da imaju podršku za Windows i smart tv.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Radi li ovo cudo na mi box s?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Radi ali ti treba air mouse i kvalitet maksimalno na jedan.
 
Da li je mts tv go i dalje besplatan? Treba li da se deaktivira... Davno sam ga aktivirao kod matoraca, nikad nije počeo raditi kako treba, pa sam i zaboravio za njega.

Sad mi izbaci podsetnik da je besplatan do 31. pa ako će da ga naplaćuju da ga "brišem"?
 
produžili su
i dalje je besplatan
 
Sta da naplaćuju kad je krš...

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Šta bi sa greškom 107011, je neko rešio , guuuglao i ništa nisam našao...?
Android box na kablu, da nije do mreže, da radi samo preko WIFI-ja kao HBOGO sa app store/a..?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Исто се дешава да ли био бокс везан мрежним каблом или путем wi-fi.

Послато са Nova 5T
 
^^
OK, hvala.

Koja komedija od aplikacije, da li je moguće da to još uvek nije rešeno, vidim ovde na forumu da su neki imali istu grešku pre par godina ...?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema šta tu Telekom/Huawei da rešava probem je tvoj kinez box. Ne prolazi sigurnosne provere zbog toga što je pre-rooted, koristi test-keys build...Huawei može eventualno da doda uz taj broj greške i textualni opis da jasnije informiše korisnika šta je tačno problem.
 
^
Da, imao sam negde u podsvesti da je možda problem sa tim sertifikatima , licencama ili tako nešto...samo, kako radi EON bez problema koji je svetlosnu godinu ispred ove app ...?!
Box je H96 pro+ , sve do sada radi kako treba i nisam imao problema sa sertifikatima i licencama osim sto je netflix 720, ne HD.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pusti HBO kanale na Eon mobilnoj aplikaciji (pošto SmartTV Android verzija nema tu root proveru :D ) na tvom kinezu pa će ti se kazati samo da i tamo ima "is rooted" provera i neće ti pustiti stream. Nekad je bilo tipa 25 kanala za koje Eon app radi "tampered device" proveru a već neko vreme je ta lista spala na HBO i Cinestar kanale (ranije je tu bio i Fox i nekoliko dokumentarnih kanala).

Ova MTS krš od aplikacije lepo radi na Eon smart boxu :p Mislim "lepo" pošto nije prilagođena za kontrolu samo sa daljincem ali radi as in pušta stream nema greške i "bezbednosnih" problema.
 
Radi na EON boxu provereno. Menjanje kanala ide uz pomoć bežicnog miša.
 
Pošto sam uzeo box 3 max paket prošlog meseca pred Novu Godinu sam aktivirao mtsTV GO. Na telefonu mi radi, ali da li postoji mogućnost da se gleda na računaru preko browsera kao eon i tv po tvom supernove?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Postojalo nekad ali više ne postoji.
Biće navodno "uskoro" u budućnosti ponovo kad odrade novu platformu (Iris Go??).
 
Instaliraj Arena Cloud na Eon boxu.
 
Registracija nije vezana za tvoj MTS nalog vec se registrujes preko broja telefona i sifre koju ti posalju u poruci.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel potrebno MTS TV GO aplikaciji dati pristup Usluzi Lokacije na telefonu i sl..?
na tablet androidu mi radi normalno, na iPhone 6s baguje nece da radi, verovatno jer na iPhoneu nisam omogucio uslugu lokacije za tu app.. da li je to problem ?
 
Nazad
Vrh Dno