Šta je novo?

mtsTV GO

Retko koristim aplikaciju, ali evo sad sam probao i radi.
 
Radi kod mene na 13.7
 
13.7
 

Prilozi

  • IMG_8184.jpeg
    IMG_8184.jpeg
    205.5 KB · Pregleda: 133
  • IMG_8183.jpg
    IMG_8183.jpg
    158.1 KB · Pregleda: 117
  • IMG_8182.jpg
    IMG_8182.jpg
    255.1 KB · Pregleda: 122
  • IMG_8180.jpg
    IMG_8180.jpg
    130.6 KB · Pregleda: 120
  • IMG_8177.jpg
    IMG_8177.jpg
    150.4 KB · Pregleda: 126
Isto i kod mene greska 105401 na tabletu, samo jednom je radilo, sad svaki put kad probam greska 105401. Dok na Xiaomi telefonu radi normalno...
 
Android 10. Nikad radilo. Od starta 105401.
Google play prosecna ocena - 1.7.
Deluje da je globalno a da nekima ipak radi.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Na Ćomi telefonu sa Android 10 radi. Još i root-ovan telefon :D (pa sakriveno sa Magisk Hide od MTS krš app... inače neće da radi). Tj sinoć nije radilo (samo je vrtelo točkić i nit kreće stream nit izbacuje grešku) a danas radi.
 
Radi ti na mts TV GO iOS app?
Jok ne konzumiramiOS ni ič, samo android.
Isto i kod mene greska 105401 na tabletu, samo jednom je radilo, sad svaki put kad probam greska 105401. Dok na Xiaomi telefonu radi normalno...
Ako imas root sakri sa Magiskom jedino tako ce ti raditi.
Android 10. Nikad radilo. Od starta 105401.
Google play prosecna ocena - 1.7.
Deluje da je globalno a da nekima ipak radi.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Isto, ako imas root sakri ga inace nece da radi, isto imam A10 a tako je bilo i na A9 i na A8 itd, mora da se sakriva ako imas root ako nemas onda ne znam sta bi mogao biti problem.
 
Nemam root. Od s7 sam prestao sa rutovanjem.
Ne znam, prijavio sam sada gresku preko portala za probleme.

Edit: Probao i na drugom fonu, Android 8. Ista greska

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nemam root, tablet je na android 9, telefon na 10, ali od danas i na telefonu izbacuje istu gresku ceo dan :d Nikakve modifikacije ni na jednom uredjaju.
 
Nokia 6.1 Android One, ne radi. Na Firestiku 4K radi . Ukljucio FOX Movies , vratio 20tak sati unazad na Barb Wire, uboli su pocetak svaka im cast.:-devil-:
 
Nemam root, ali neće da pusti stream.
f054695579e6df08c84a80d73b756d6b.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I kod mene takođe radi, Mi Note 10 Lite je u pitanju. Samo ponekad pokaže grešku 105401 pri logovanju.
 
Je li neko kome nije radilo rešio problem?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ne radi na IOS 14 od kada je izasao. Resenje mozda bude nova app.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prijavio sam problem preko web portala. U subotu predvece me zvali iz podrske da ponovo objasnim problem.
Sto se tice105401 greske na Android10 rekla da se pravi nova platforma (vrv mislila na Iris) a za A8 rece da ce da vide sta je.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Od sutra je aplikacija na remontu, verovatno da je prekrste u Iris Tv Go i da odrade preslikan interfejs kao što vi imate sad na toj novoj platformi. :d
 
Mogu samo da zamislim kakvu ce corbu od aplikacije sad da smuckaju, a racunajuci na njihovu azurnost i brzinu, ocekujem aplikaciju tamo 16. Limburga :D:d
 
Je li ima ta iris aplikacija ili je i dalje mts tvgo

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Još uvek nema ništa, ali su obavestili da je u toku prebacivanje na novu platformu.

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
a zna li se, da li ce nuditi novu aplikaciju i na Windowsu, ili samo Android/iOS?
 
Ljudi......da li je nekome prestao.da radi ovaj mts go.
Meni ne.
Bas gledam od 16-tog svakog dana, app radi normalno.
Ja stv.nznm o čemu se radi....

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Radi aplikacija.

Piše da neće biti moguće da se aktivira, a ne da neće raditi.
 
Ne radi ništa, jedno vreme sam mogao da pustim stream, sada samo javi da je aplikacija crashovala... Nema više onog koda, ali, nema ni puštanja.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno