Šta je novo?

mtsTV GO

Večeras im je definitivno pukao servis. Neće da mi se uloguje na android aplikaciju,a sajt na kompu nije moguće otvoriti :D
 
Кад ће више да апдејтују апликацију да ради на Андроид 6.0....
 
ios radi savršeno, celo veče gledao arenu
 
.... kazi jos da ti sve vreme koristis na iOS :D
Meni radi na Androidu trenutno

BTW, steta sto ne mogu HBO preko appa da pratim :(
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Pa imam besplatno sam uzeo onaj promo... ali ne moze da se gleda preko appa.

Inace ne vidim ni kako se uzima HBO Go preko MTSa?
 
Nažalost ne može u mts tv go, jednostavno nije planirano.

Da bi gledao HBO go, mora da se plati... i da se registruješ na sajtu

1.png
 
Toliko o servisu :D 47.png Plus sto ne mogu da zamenim uredjaj vec skoro 10 dana, greska 10000 . A lepo pise na sajtu : Multimedijalnom sadržaju možete da pristupite putem mobilne aplikacije ili web portala korišćenjem Wi-Fi ili mobilne mreže (3G ili 4G), samo na jednom uređaju, pri čemu uređaj možete da promenite nebrojano mnogo puta . Uzas.
 
HBO Go bi trebalo da je besplatan u okviru ove HBO promocije. U svakom slucaju, ja ne vidim uopste kod MTSa izbor za HBO Go i da se kupi??
 
Nije hbo go besplatan u okviru ove promocije, vec moraju skuplji paketi. Nazalost ovaj je najjeftiniji. Pa imas posebnu app za hbo go
 
Ne vidim ni kako se u appu kupuje nezavisno od MTSa? (HBO Go appu)

A kod MTSa u kom paketu se dobija HBO Go?
 
Hvala, nije mi palo na pamet da ga potrazim pod HBO+!
 
Molim i drugi put...

A jel si video kako i gde se kupuje, nezavisno mts tv go ?
 
Ne, kada udjem u app trazi da inam vec HBO, a onda kaze da nema HBO Go kada upisem TS podatke. Ne vidim drugi nacin u njoj?

Imam preko Koreje besplatan HBO Go, ali samo na korejskom. Doduse, znam napamet gde da idem pa nije problem :) Ali ako mogu odavde, bice lakse.
Jedini TV paket koji smatram da vredi placati. I to samo zbog emisija, plus dobre serije.
 
Poslednja izmena:
To je preko TS TV usluge. Mislio sam da postoji nezavisno skroz od TSa (ili bilo koje KTV/IPTV usluge) pa si me zbunio ;)
 
Ne postoji nezavisno, jednostavno moras preko operatera...
 
OK, onda sam sada "sve" nasao, hvala :)
 
Ima li neko od vas forumasa voljan da mi da mts go acc na koriscenje? Koristio bi ga samo na kompu i bio bi do neba zahvalan. Mozda bi se i ja nekako oduzio.
 
Ima li neko od vas forumasa voljan da mi da mts go acc na koriscenje? Koristio bi ga samo na kompu i bio bi do neba zahvalan. Mozda bi se i ja nekako oduzio.

cisto sumnjam da ce ti neko dati acc nalog jer se istim podacima ulazi u portal moj mts gde ljudi kontrolisu svoje usluge i racune
 
Мени још увек не ради апликација (ником ја мсм на 6.0), а тако ми је потребна..
 
Isto i meni, cimao sam ih par puta, međutim nista
 
uploadfromtaptalk1460564316510.jpg

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Radi li nekome ovo čudo? Skinuo sam juče MTS TV Go za tablet, medjutim za sada ništa ne radi.
 
Meni ne radi na tabletu sa Android 5.1.1 OS-om? Izbacuje grešku, mislio sam da je do mene.


Ne znam tačno koja mi je broj operativnog sistema, ali znam da mi je tablet juče skinuo najnoviju verziju. Juče sam dva sata razbijao glavu misleći da je do mene problem...


Inače aplikacija super radi na laptopu, što verovatno znači da je problem do kompatibilnosti sa ovom verzijom Androida... ili sa Androidom generalno.
 
Poslednja izmena:
Zaista radi lepo na kompu.
 
Aplikacija na laptopu = web plugin za mtstv.mts.rs?

Meni radi na Android 5.0 na dva telefona.
 
Aplikacija na laptopu = web plugin za mtstv.mts.rs?

Meni radi na Android 5.0 na dva telefona.


Da, morao sam da skinem Web TV plug-in.


Ne znam koja mi je verzija Androida na tabletu (pogledaću kasnije) ali za sada nikako neće da se uloguje, ili kada se uloguje jednostavno izadje iz programa.
 
Nazad
Vrh Dno