Šta je novo?

mtsTV GO

Aha, nisam to znao, juce mi brat dao log in da gledam arenu pa probao bas i vidim nece, nisam bio upućen :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Njihovo zvanicno obavestenje je da ga popravljaju i da ce uskoro biti gotovo. To obavestenje je isto vec vise od 6 meseci... Doduse sada su napravili arena cloud pa mozda batale mts tv go i predju da rade samo arenu :d
 
Pa to, posle sam skinuo app za mobilni.
Al sam imao problem da prebacim sliku na tv, nisam nikako uspeo, na telefonu mi ocita i na sbb mrezi i na mts mrezi, cim pokušam na tv dal lreko eon boxa cast ili preko smart view na tv nece, vrti samo onaj loading :D


A ima li aplikacije za samsung tv tizen?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa to, posle sam skinuo app za mobilni.
Al sam imao problem da prebacim sliku na tv, nisam nikako uspeo, na telefonu mi ocita i na sbb mrezi i na mts mrezi, cim pokušam na tv dal lreko eon boxa cast ili preko smart view na tv nece, vrti samo onaj loading :D


A ima li aplikacije za samsung tv tizen?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Mislim da nema, nisu toliko sposobni za to ;) ali probaj da nađeš ako imaš taj tv mada čisto sumnjam...
 
evo večeras gledam LŠ na Areni Cloud... bolja slika na tabletu nego preko MTS GO (malopre završio Olimpikakos-City pa video da je "proradila" Arena Cloud. Nažalost, reklo bi se da nema za PC

edit: nema komentara, samo zvuci sa stadiona, a casting na Chromecast radi
 
Poslednja izmena:
Da li mts go aplikacija troši internet iz paketa na Omorici 1? Znam da ranije (pre godinu dana) nije ali me zanima kakva je sada situacija?
 
Ne, još uvek ti MB ne ulaze u potrošnju...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da li mts go aplikacija troši internet iz paketa na Omorici 1? Znam da ranije (pre godinu dana) nije ali me zanima kakva je sada situacija?

Možda samo megabajt-dva ako i toliko dok uđeš u aplikaciju i pokreneš, gledanje mts tv go je praktično besplatno za sve sa mts mobilnom postpejd linijom, bilo i biće.
 
U toku ovog meseca bi svi MTS korisnici trebali da predju na Iris platformu , takav mejl sam dobio danas . Na sajtu o tome nema nista :D
 
Oni nisu u stanju godinu i nešto da urade banalnu stvar popust zamene SSL sertifikata koje im koristi server i treba im po pola godine da srede app da radi na novoj verziji Android ili iOS a ne da celu multiscreen platformu zamene za mesec-dva... Tako da čisto sumnjam da će Android app za "Iris Go" da bude u toku meseca.
 
Poslednja izmena:
U toku ovog meseca bi svi MTS korisnici trebali da predju na Iris platformu , takav mejl sam dobio danas . Na sajtu o tome nema nista :D
Kod mene su otišli na sledeći nivo i poslali mi obaveštenje o irisu poštom. Nadjoh danas u sandučetu...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Gde u Pirotu? Ako mislis na iris nadogradnju na stb to je drugo. U GP ga nema. Doduse nisam stavio veolokaciju na Pirot :)
 
Istekao edit.

Izvinjavam se na prethodnom postu, promašio sam temu. Tek sad vidim [emoji28]

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Jel nekom uopste radi ovaj mts tv go??
Stalno greska 105401 a na GP maltene nista sem jedne zvezde nisu ni dobili.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Pokusao sam da nadjem na netu la vidim da se spominje i neki iris tv. Sta je Iris TV?? Zar nema MTS TV? Ja od pre neki dan sa SBB presao na Box 4 pa ne kontam jos ove mts fore.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iris je nov izgled MTS TV
Za sad mi se cini da sporije prebacuje kanale.
Iris GO nisam pronasao kako i gde aktivirati
 
Poslednja izmena:
Thanks.
Nisam bash sretan. Ekstra brzo radi sada. Nasam se da nece zeznuti stvari.... al kako vidim na iris tv temi, jesu.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Danas sam chatovao sa mts podrskom i prijavio mu da mts go ne radi. Rece cova da sve radi i da nemaju smetnje... ?!

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno