Šta je novo?

mtsTV GO

Što bi Čorba rekao, ostani djubre do kraja.
Djubre ne radi od juče.

Sbb zato i ne uvodi optiku, dovoljno je spalapucati na koaksijalcu giga brojke, a to sto je pouzdanost śarenolika, od mesta do mesta, koga to zanima.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve u svemu app je besplatna zato što je obično g*vno s'mlekom.

MIslio da mogu da se oslonim na nju za Arene, ali jok... Mora se tražiti drugo rešenje.
 
Prijavio sam malopre kvar ali inace da znate..sve su to *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i
 
Znači trenutno nikome ne radi "mts tv go" na android telefonima????

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Zvali me, rekli da rade na novoj verziji i unapredjenju sistema.
Da su oni krstena kompanija, a nisu, trebalo je da javno postave obavestenje, da neće raditi tada i tada, zbog toga i toga.
Toliko predano rade ,da će sada skoro godinu dana, od kada su upokojili PC verziju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da su oni krstena kompanija, a nisu, trebalo je da javno postave obavestenje, da neće raditi tada i tada, zbog toga i toga.
Toliko predano rade ,da će sada skoro godinu dana, od kada su upokojili PC verziju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

imas pravo, ko zna kada ce sada mobilna verzija da proradi ili izadje nova verzija
 
Dal jos neko iskljuci ispravnu aplikaciju zato sto radi na novoj verziji?! Za Pc su to isto rekli pre godinu dana i dan danas im ne radi app.
 
Meni radi na androidu.
a69c4d699304db1a78ef8014ac246ca8.jpg


Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Znači trenutno nikome ne radi "mts tv go" na android telefonima????

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
Ma radi, sredite te telefone.
Meni radi odlicno nikad na androidu i nisam imao problem odkako su tu nesretnu aplikaciju izbacili.
Ali na desktopu kao sto i znate jos uvek nista.
Nadam se da ce to konacno resiti.
 
Meni nije dugo radila na Androidu, i prosto jedno veče kad je igrao Jokić i baš mi zatrebala app, ja reko ajde da probam kad ono radi. Eto sama od sebe.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Sve na telefonu je apdejtovano i apsolutno sve druge aplikacije rade potpuno normalno, samo se mtsTV GO glupira.
 
Izgleda da je cela ova problematika oko mts TV GO iOS app koja trenutno ne radi u vezi unapređenje sistema u čijoj osnovi leži izrada nove webOS smart Tv mts TV GO app.
 
Kako se brisu zauzeti uredjaji, da se napravi mesto za neki nov uredjaj?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni nije radila aplikacija od kad sam je instalirao, i danas odjednom radi (mislim na kanale). Xiaomi a3.
 
Koja je aktuelna mesecna cena? 750? Znam d aje do sutra za džabe 3 meseca nego me interesuje koliko kosta inače.
 
Na Android boxu ne radi, a na telefonu proradila...
 
Nazad
Vrh Dno