Šta je novo?

mtsTV GO

Jaffar ne dozvoljava mi da kliknem uopšte. Kad pustim kabal, vrti se onaj kružić, kad probam da kliknem u dnu na one opcije, ili nista ili me izbaci iz kanala, ili pukne aplikacija.
 
Poslednja sa GP-a.

Kakva registracija, da li si na MTS-u? moras da imas aktiviran servis na portalu kod njih i sa svojim u/p se ulogujes.
 
Poslednja izmena:
Nabavio sam android box sa androidom 9, i na njemu ne rade kanali , isto vrti kružić i izlazi neka greška. Jel moze to da se reši?
 
Neki su budževina (pa ne prolaze security pravila) a neki su sertifikovani box uređaji ;)
 
Ja sam na jedan X96 nabudzio drugaru da radi
Udario Alzhajmer pa se ne secam kako .
A taj box mu u vikendici
 
@jaffar

Imaju mi matorci, probao da se registrujem preko br. telefona i jmbg, izbacuje grešku...
 
Poslednja izmena:
Ideš na mojmts sajt, uloguješ se standardno, sa leve strane klikneš na tv i onda ovo čekiraš
Snimak ekrana 2020-10-06 191538.jpg
 
^ Ulogovao sam se danas preko kompa na nalog pomoću broja telefona i sms koda, pa promenio password i onda probam preko mi box s... Piše nešto kao "uspešno ste kreirali nalog usluga će vam biti dostupna u roku od 24h" .

Večeras kad stignem ću da proverim da li radi...
 
Pokrenuo sam app ali programi ne rade, stoji kružić kao da učitava...
Na mi box s, znači nije kinez nego "kršteni" tj sertifikovani tv box
 
Poslednja izmena:
Kako ja da pratim koliko još imam free mts TV go-a? Ne vidim nigde a tražio sam svugde

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja sam saznao da nemam više free kad je stigao račun sa uracunatom uslugom. Pokušavao sam pre toga da vidim koliko imam free ali nisam nigde našao.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
E pa to i mene brine

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
pa piše na sajtu svaki box paket sa tv uslugom besplatno do 31.12.
 
ma nemoj, šta ovde nije jasno
btw ja imam mts go besplatno već nekih 20 meseci
Screenshot 2020-10-07 193942.png
 
Kako ja da pratim koliko još imam free mts TV go-a? Ne vidim nigde a tražio sam svugde

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Kako si aktivirao? Ja sam ih zvao da mi aktiviraju, pa nakon 24 sata sam opet pozvao jer nisam mogao da se prijavim. Nakon toga ubrzo sms je stigao.

mts.jpg
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6202216]Kako si aktivirao? Ja sam ih zvao da mi aktiviraju, pa nakon 24 sata sam opet pozvao jer nisam mogao da se prijavim. Nakon toga ubrzo sms je stigao.

Pogledajte prilog 290790
Ma ja nemam box, nego ovako uz ugovor ono što ima besplatno valjda 3 meseca ili kako?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Jel si dobio poruku, vidiš kako je meni stiglo. Ima datum, ima koliko traje promocija, dovoljno.

Jel znaš kad si aktivirao, izračunaš 3 meseca. Pozovi korisnički, moraju da imaju informaciju.
 
Poslednja izmena:
Ja sam bas pitao operaterku, jer sam morao preko nje da aktiviram uslugu. Rece da je besplatna usluga tokom celog trajanja ugovorne obaveze za box 4.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6202218]Jel si dobio poruku, vidiš kako je meni stiglo. Ima datum, ima koliko traje promocija, dovoljno.

Jel znaš kad si aktivirao, izračunaš 3 meseca. Pozovi korisnički, moraju da imaju informaciju.
Nisam dobio poruku. Aktivirao sam da bih gledao Jokića u trećoj smeni.
Ali mi je suludo da mi nigde ne piše i da ja moram da ih cimam ili gatam u pasulj do kad mi traje.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pozdrav
Da li na ovo čudo može u opšte da se prijavi preko aplikacije na mobilnom. Pokušo sam sa podicima koji su mi za mts portal na 2 telefona Huawei P40 Lite i Alcatel 3X Pro i preko Eon Boxa kako se prijavim izbaci poruku prijava autorizacija i vrti kruzić evo pustio sam sad sat vremena i neće.Niti može posle normalno da se izađe dok ne odem u pdešavanja i tamo je prinudno ne zastavim. Pokušavo nekoliko puta prijavu i ponovnu regstraciju preko same mts go unesem broj pritisnem dalje izbaci poruku učitavanje i vrti kružić nikako da krene dalje.Inače nemam mts tv već omorika tarifu gde mi je na ćaskanju podrška rekla da imam pravo na 3 besplatna meseca i ako na aplikaciji moj mts i na portalu nema nikaka mogućnost aktivacije.Rečeno mi je da to tako treba a kad se prijavim preko aplikacije da će se to pojaviti na moj mts portalu kao nova aplikacija ali ko što napisahk od prijave nisam odmako.
 
Radi li vam mts TV GO iOS app? Meni se samo pojavi beli ekran i neprekidno vrti onaj kružić u sredini.
 
Meni od juce popodne ne radi Mts Tv Go aplikacija ni na android mobilnom tel. ni na android smart Tv-u. Isto samo otvori beli ekran i vrti malo i to je to.. ne mrda dalje.. Isao danas do Sbb-a.. Za iste pare 3x brzi internet..
 
Nazad
Vrh Dno