Šta je novo?

mtsTV GO

Sad je proradilo
 
Pozdrav svima, nemam nikakvu mts uslugu, ni tv ni net ni fiksni ni mobilni ... Zanima me da li postoji bilo kojii nacin da napravim nalog na mts tv go i placam redovno uslugu svaki mesec kako bih gledao Arena sport kanale ? Da li ovo cudo mts tv go radi samo na andorid i ios uredjajima ili moze da se gleda i preko browsera na windowsu ?
 
Pozdrav svima, nemam nikakvu mts uslugu, ni tv ni net ni fiksni ni mobilni ... Zanima me da li postoji bilo kojii nacin da napravim nalog na mts tv go i placam redovno uslugu svaki mesec kako bih gledao Arena sport kanale ? Da li ovo cudo mts tv go radi samo na andorid i ios uredjajima ili moze da se gleda i preko browsera na windowsu ?
Moras da imas mts broj.(sim) za.mobilni
Majbolje.radi.na androidu (tel)
Konkretno kod mene imam samsung galaxy tel i Samsung smart tv.
Na samsungu postoji.opcija "smart thing" tako.da kastovanj-odnosno mirroring radi.stv.besprekorno ( ko ima samsung tel i samsung tv zna.o cemu pricam)...ostalo vidim da se zale.dosta.ljudi....probaj...nznm.sta drugo da ti kazem


Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
... Da li ovo cudo mts tv go radi samo na andorid i ios uredjajima ili moze da se gleda i preko browsera na windowsu ?
Može na PC uz pomoć malog trika. Instaliraš android emulator i ulogujes se sa svojim nalogom, onda preko prodavnice instaliras mts tv go i gledas tv.


Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Više ne može iz browsera kao nekad?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
cenim da faca koja vodi projekat u Telekomu prihoduje bar 200k mesecno ...
 
Da li neko na lg webos-u ima instalirane go4yu i mtstvgo aplikacije, pre mesec dva sam ih imao u ponudi a sada su nestale sa lg stora. Ostalo je eon, hbo go, supernova i net.tv. Ove mts-ove nestale. Da li je moguce da tolika firma a nemaju kasvetne programere da naprave jednu aplikaciju da radi normalno.
 
Nema veze aplikacija sa mts niti njihovim programerima.
Tu aplikaciju je napravio i vodi huawei i njihovi programeri.
Sto je jos gore.
 
Vidis ja mislim da je aplikacija non Huawei .
Posto im je cela multimedijalna platforma Huawei sumnjam da ne bi umeli da naprave frontend aplikaciju . Pretpostavljam da se neko pravio pametan i sad ne moze da se povuce ...
 
Da li neko na lg webos-u ima instalirane go4yu i mtstvgo aplikacije, pre mesec dva sam ih imao u ponudi a sada su nestale sa lg stora. Ostalo je eon, hbo go, supernova i net.tv. Ove mts-ove nestale. Da li je moguce da tolika firma a nemaju kasvetne programere da naprave jednu aplikaciju da radi normalno.
Nisam ni znao da ima."mts tv go" za lg "web os"
Na Samsungu ima.ova "go4yu" a "mts tv go" nema

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
nije nikada ni bila
 
Pa video sam u nekom komentary, da je "kao: bila na web os.


Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
nije bila, veruj mi
 
Jok. Verzija za telefone radi "samo" ne može u potpunosti da se kontroliše sa daljincem (treba ti miš / trackpad/ šta god da pomeriš kursor da bi player prebacio u fullscreen prikaz) i iako daljinac uspešno lista kroz listu kanala nemaš nikakav indikator koji je kanal trenutno selektovan.
 
*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i inače na svom sajtu i dalje reklamiraju da postoji web verzija:

Gledajte vaše omiljene TV kanale na mobilnom telefonu, tabletu ili računaru uz uslugu mts TV GO.

Malo pre se dopisivao s njima i ovo mi je seka na chatu napisala:

U toku su radovi na poboljšanju performansi mts TV GO servisa, koji se izvode u cilju omogućavanja boljeg korisničkog iskustva. S tim u vezi usluga nije dostupna trenutno na računarima i laptop uređajima. Završetak radova i uspostavljanja redovnog režima funkcionisanja očekujemo uskoro. Molimo Vas za strpljenje i razumevanje.

Hoću da uvetem njihovu optiku i imao sam sve isplanirano, ali mi ovo malo kvari plan...
*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ana...
 
To uskoro, traje maltene godinu dana.
Koristim MTS GO na televizoru, sljaka normalno, nema nikakvih problema sto nije smart, samo treba neki air mis sa dobrim žiroskopom i to je to.Kome treban IR daljinac iz 1958, da bi upravljao aplikacijom 21 veka?????????
Najveća mana, je sto nema HD kanala, a ne IR daljinac iz 1958, uzgred Air mouse je deset puta brži u koriscenji bilo koje android app na televizoru, brži, produktivniji, korisniji.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Radilo je ovo ok na računarima dok stručnjaci nisu ubacili update i neki player i tu kreću problemi i više ne radi.

Kako koristite na tv-u, koja je aplikacija? Može link?

Jel će raditi to na eon boxu?
 
Da li je neko probao da na PC sa win10 instalira android u virtuelnu mašinu i tako gleda MTS go?
 
1. Koja virtuelna mašina i koja su podešavanja (koliko jezgara, ram, kako grafiku podesiti...)
2. Koja verzija androida?
 
Nazad
Vrh Dno