Šta je novo?

mtsTV GO

Imam problem sa mts Go app i na iOS i na Android. Naime rade kanali ali ne radi video klub sa Superstar serijama, izbaci grešku "neuspešna reprodukcija 107809". Jel zna neko možda rešenje za ovaj problem? Vraćanje unazad na kanale koji to podržavaju radi normalno. Probao sam i na wifi (supernova net bivši Avcom) kao i na mobilnom mts-u i Telenoru, svuda izbacuje istu grešku.

Jesi pretplaćen na taj Superstar katalog on se plaća posebno.
 
Sad sam baš probao ovog "Tajkuna" kod mene radi

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Radi mi Android aplikacija, a web već mesecima ne radi.

Sada sam pokušao da je instaliram na Android TV-u i a EON box-u, zbog Arene naravno. Na TV-u radi, ali neupotrebljivo (secka). Na EON box-u se pokrene, ali onda prijavi neku grešku i ne može da se puti program.

Ne vidim u aplikaciji ni jednu opciju za smanjivanje kvaliteta da bi eventualno izbegao seckanje. Nisam ni siguran da li je do internet konekcije (WiFi, tv meri nešto preko 20 mbit) ili do hardvera (kvad sa 2 GB rama), i ima li kakvo rešenje.

Aplikacija mi ne dozvoljava Chromecast, odmah prijavi grešku kada se uključi cast.

Ne znam više šta da uradim. :) Ako neko ima ideju bio bih mu zahvalan.
 
Kad se pokrene strim, u donjem desnom uglu je podešavanje kvaliteta slike, moraš da staviš 2Mbit ili koliko je već manje od maksimalnog i radiće bez seckanja. Tako je kod mene i na eon box-u i na android TV-u, nisam palio dugo jer sporta nema ali to je to. Na jednom tabletu pokreće bez problema, na drugom izbacuje grešku, web i telefon takođe.
Kako se kome i na čemu zalomi otprilike

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Hvala. Nisam video jer nisam mogao da pokrenem full screen. Morao sam miša da prikačim.

Na 1 radi ok, mada je slika očaj. Ali bar radi.
 
Da li će ikada napraviti ovu aplikaciju da radi kako valja.
Čak se i RTS Planeta pojavila na Samsung televizorima i radi savršeno.
 
Ne pravi mts, vec huawei programeri.
 
Zaista je neshvatljivo.

Kupuju operatere za milione eur. a ne mogu jedno pristojnu aplikaciju koja bi im donela veliki broj korisnika.
Valjda im je to cilj.

Cak i njihova sestra firma Supernova ima aplikaciju na Samsung TV-u.
 
Nisu oni kupili operatere za stotine miliona €, nego su toliko para oteli od države i gradjana i dali svojim kolegama u kriminalnom poduhvatu.
Kad ovo shvatiš, onda će ti biti jasno zašto mnogo toga kod njih ne može ili traje predugo.
Pozdrav
 
Zaista je neshvatljivo.

Kupuju operatere za milione eur. a ne mogu jedno pristojnu aplikaciju koja bi im donela veliki broj korisnika.
Valjda im je to cilj.

Cak i njihova sestra firma Supernova ima aplikaciju na Samsung TV-u.
Problem mts-a je što ne prate trendove. Ni Telenor se baš ne trudi. Vip je prvio uveo VoLTE. Jedini su, ako izuzmemo Globaltel, koji nude esim. MTS TV i TV go su za no comment. Trebalo im je 2 godine da osposobe portsl za online plaćanje. Pretužno.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Zaista je neshvatljivo.

Kupuju operatere za milione eur. a ne mogu jedno pristojnu aplikaciju koja bi im donela veliki broj korisnika.
Valjda im je to cilj.

Cak i njihova sestra firma Supernova ima aplikaciju na Samsung TV-u.

Supernova im dodje pre cerka

@Goxy Telekom je firma u kojoj se znanje i umece ne placa i puna je ljudi koji ne znaju svoj posao .
 
Poslednja izmena:
Meni ovo mesecima ne radi na računaru ni u jednom browseru, dok na telefonu funkcioniše bez problema.
 
Nisi jedini.
 
Pomaže li ovo?
You can use Google Chrome's developer tools to request the mobile version of a website:

Open Chrome's developer tools with F12.

Click the 'Toggle device toolbar' button to turn Device Mode on or off. (Icon is blue when Device Mode is on).

Enabling device mode

(Optional) Select which mobile device you want to simulate with the 'Viewport controls'.

Viewport controls

Refresh the webpage with device mode enabled to allow the mobile version to load.

Viewing mobile site for Super User


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Lol. I šta misliš da dobijaš sa mobilnim prikazom sajta?
Problem je u isteklim & blokiranim HTTPS certifikatima, zato ne radi ni u jednom browser-u.
 
Kad se ocekuje da poprave ovaj servis? :)) Ili neće funkcionisati u nedogled? :D
 
E ovako,
mtsTV GO app je praktično neupotrebljiva na svim uredjajima osim android telefona, (za apple nznm).
Pošto imam Samsung Smart tv, a od skoro i telefon Samsung galaxy a50, ima app za samsung, "smart things" preko koje moze da se slika sa tel.prebaci na tv (što i nije nešto novo "mirror screen").
kao i sa tv-a na telefon, (što do sada nisam video).
Medjutim stvar je u tome da kada se preko te app.prebacije slika, telefon se ponaša kao prava cast app. Znači slika se prebaci na tv, u ovom slyčaju "mts tv GO", a telefon se ponaša kao i recimo da sam "youtube" sa tel.castovao na tv.



Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Radi li kod vas mts tv go aplikacija? Kod mene neće ni da se pokrene, konstantno se učitava.
 
Ne radi nikome trenutno, imaju problem.
 
Nazad
Vrh Dno