»RSS Benchmark sajt

Strana 72 od 123 PrvaPrva ... 226268697071727374757682122 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.066 do 1.080 od ukupno 1833

Tema: mtsTV GO

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Nema veze ruter sa tim, aktiviraj ga na sajtu, FF 57 i uzivaj, recimo mozes i sa Operom.
        Ukucas tvoje login podatke i uzivas u gledanju, prosto druze.

TT

Member Avatar korisnika zigic
        Na forumu od
        Sep 2004
        Poruka
        1.495
      3. Moja mašina
        • CPU: PhenomII x4 940BE
        • MoBo: Gigabyte GA-M720-US3
        • RAM: 6GB ddr2 800
        • VGA: 6850
        • MON: Acer 19"
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech Formula ForceGP
      4. Radi mi arena 1 opet. A vama kojima nije ?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.140
        Radi, na Android 7.1.2. Pre neki dan sam primetio da radi na sajtu (a tad nije radilo i dalje na mobilnom), tako da sam sad proverio mob i kad sam video da radi proverio i kako sad izgleda m3u8 playlista za Arena 1 i naravno trenutno opet nema AES enkripcije. Zato i radi... trenutno.
        Menjao shamanNS : 15.11.2017. u 00:09

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Citat Citiram korisnika: zigic Pogledaj poruku
        Radi mi arena 1 opet. A vama kojima nije ?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Naravno od juce mi radi.
        Zvala radnica posle 5 dana da pita, a tog dana(juce) i proradila AS1, na kompu je uvek radila.

TT

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        14
        Citat Citiram korisnika: MisaLion Pogledaj poruku
        Nema veze ruter sa tim, aktiviraj ga na sajtu, FF 57 i uzivaj, recimo mozes i sa Operom.
        Ukucas tvoje login podatke i uzivas u gledanju, prosto druze.

TT
        Uspeo sam da aktiviram/kupim uslugu tv na vise uredjaja preko menija na tv-u. A u medjuvremenu sam poslao mail telekomu i oni su mi odgovorili sledece.

Poštovani,
        Zahvaljujemo na vremenu koje ste izdvojili kako biste nam se obratili.
        Proverom smo utvrdili da je usluga TV na više uređaja aktivna na Vašem servisu mts TV. Ukoliko se na Vašoj korisničkoj strani usluga ne vidi ili imate smetnje u radu usluge, molimo Vas da nas o tome obavestite.
        Smetnju možete prijaviti i putem Tehničke podrške na broj 0800100100 opcij 4, radno vreme 00-24h.
        Pozivamo Vas da koristite portal Moj mts kako biste imali mogućnost da putem portala imate uvid u račune, informaciju o trenutnim statusima servisa kao i mogućnost podnošenja on-line zahteva. Portalu možete pristupiti putem linka https://www.mts.rs/privatni/moj-mts
        Ako Vam zatrebaju dodatne informacije, molimo da nam se obratite.

Ako moze neko da me uputi postupno kako da probam da li radi ova usluga i sta treba da uradim i kako da bih gledao tv na racunaru? Browser je opera.
        Hvala.

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        976
        Citat Citiram korisnika: mladja064 Pogledaj poruku
        Uspeo sam da aktiviram/kupim uslugu tv na vise uredjaja preko menija na tv-u. A u medjuvremenu sam poslao mail telekomu i oni su mi odgovorili sledece.

Poštovani,
        Proverom smo utvrdili da je usluga TV na više uređaja aktivna na Vašem servisu mts TV. Ukoliko se na Vašoj korisničkoj strani usluga ne vidi ili imate smetnje u radu usluge, molimo Vas da nas o tome obavestite.
        Smetnju možete prijaviti i putem Tehničke podrške na broj 0800100100 opcij 4, radno vreme 00-24h.
        Pozivamo Vas da koristite portal Moj mts kako biste imali mogućnost da putem portala imate uvid u račune, informaciju o trenutnim statusima servisa kao i mogućnost podnošenja on-line zahteva. Portalu možete pristupiti putem linka https://www.mts.rs/privatni/moj-mts

Ako moze neko da me uputi postupno kako da probam da li radi ova usluga i sta treba da uradim i kako da bih gledao tv na racunaru? Browser je opera.
        Hvala.
        Ja sam se skoro registrvo preko mobilnog odeš na ovu adresu u browseru https://mtstv.telekom.rs/ i uloguješ se sa nalogom koji si otvorio na ovoj adresi što su ti dali

Member Avatar korisnika Ma®e
        Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.189
        https://mtstv.telekom.rs/EPG/jsp/webtv/index.html

Pa instaliraćeš player, ponudiće ti... podaci moj mts.

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885

Poštovani,

Hvala.
        Evo dok sam ja video kolege su odgovorile sta i kako.

TT

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        14
        Citat Citiram korisnika: jok Pogledaj poruku
        Ja sam se skoro registrvo preko mobilnog odeš na ovu adresu u browseru https://mtstv.telekom.rs/ i uloguješ se sa nalogom koji si otvorio na ovoj adresi što su ti dali
        Uspeo sam isao sam na mtstv.telekom.rs ulogovao se i to je to. Samo nisam nesto odusevljen kvalitetom slike 720p je najveci kvalitet moguc. A i ovaj player nije nesto...

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Uspeo sam isao sam na mtstv.telekom.rs ulogovao se i to je to. Samo nisam nesto odusevljen kvalitetom slike 720p je najveci kvalitet moguc. A i ovaj player nije nesto...
        O tome smo pisali ranije kvalitet krs ali radi.

TT

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        14
        Najgore sto su arene uzas. A preko STB-a jel ima nekih HD kanala? Nemam tv ali planiram da gledam preko monitora cim nabavim HDMI-VGA konverter kabal.

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Ima HD kanala AS imas hd paket i jos neki da ne nabrajam sad.
        I oni jesu bolji od SD verzije primetno.

TT

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.140
        Svako se nećeš usrećiti sa slikom u kombinaciji STB +VGA konektor na monitoru. Kolikom je star taj monitor kad nema bar DVI?

A ovaj stream ma MTS multiscreen kamo sreće da je stvarao 720p pa makar i to bio "YouTube 720p" nivo.

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        14
        Pa i jeste star 8 godina LG flatron e2240s-pn analogni je TFT LED 1920x1080. Svejedno mislim da bi trebalo da se vidi podnosljivo u HD bez obzira sto nije digitalni. Ne znam da li je neko ima iskustva sa povezivanjem VGA monitora na STB? Naravno potreban je konverter koji ima dodatno napajanje preko usb.
        *mjau**mjau**mjau* odlucio sam se da dam pare za novo kuciste a ne za monitor ili tv...

Member
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        378
        ma taj 720p kvalitet nema veze sa mozgom. u trci netflix, hbo go, eon, mts je ubedljivo na zadnjem mestu.
        sa druge strane tesko da postoji nesto gore od android eon aplikacije tako da je ozbiljna borba za zadnje mesto izmedju sbba i mtsa.

Strana 72 od 123 PrvaPrva ... 226268697071727374757682122 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •