Šta je novo?

mtsTV GO

Pa kakav je ovo krs to je za divljenje :d

Sad dok su utakmice Lige evrope kad pustim neku od Arena kresne aplikacija dok na ostalim kanalima radi :D

Mislim da cu je obrisati sa telefona jer kad god mi treba ne radi :p
 
Meni app nikad nije ni radila.. Ni na kompu neće..
Eon je za ovo... Pa nemam reči..


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Da li je neko gledao A2 u utorak - Napoli - Barselona. Ja sam gledao na tabletu, pošto na PC ne radi ali zadnjih 20 minuta - kada je postalo jasno šta će biti u Londonu. Bilo je jako puno reklama i to tako da krene kratka reklama, kada se završi, vreme se vrati (na trenutak pre reklame) a onda se u narednih 30-ak sekundi desi skok koji nas otprilike vrati u tok utakmice. Sinoć mi je (liga Evrope) padala aplikacija na A2-A5. Samo je A1 radila.
 
Uspeo sam da je pokrenem na Android TV, ali, kao što i drugi kažu, na 5 Mbps strim secka. Ima li neko rešenje za to, sem gledanja na 1?

Mislim da nema. Problem je u aplikaciji, dok je ne apdejtuju ostaje nam da gledamo na 1mbps. Tablet je u tom slučaju najbolje rešenje, slika na velikim dijagonalama ne izgleda baš najbolje.
 
Bas sam testirao malo, zakljucak imaju problema kad su im serveri optereceni na odredjenim kanalima.

Napr. sinoc Beovizija aplikacija kresuje na RTS-u pre neki dan za vreme lige sampiona na Arenama ... dok ostali kanali rade, prilicno neozbiljno ... bas me zanima danas za vreme derbija verovatno ce isto biti sa Arenom/O2 ...
 
Da, ima i toga. Takođe sam primetio da za nijansu više secka da je prenos, u odnosu na snimak, bez obzira da li je derbi ili LŠ, ili neka noćna argentinska liga. Ali sve u svemu, aplikacija je negledljiva na 5mbps na bilo kojem uređaju.
 
Meni app nikad nije ni radila.. Ni na kompu neće..
Eon je za ovo... Pa nemam reči..
Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Mora prvo aktivacija preko portala da bi radila, dakle odes na mojmts i tu ukljucis.
 
Ne vidim nigde opciju, plus aplikacija crashuje na telefonu i kod mene i kod brata, a na kompu neće ni da je učita.. Ne vidim kakve veze to ima sa aktivacijom..
 
@The PunisheR Da li ti je aktivan mts tv go? Ako nije, nemas pristup servisu. P.S. Sorry sto opet smaram, potpuno je bezveze sto se ne moze deaktivirati na isti nacin na koji je usluga bila aktivirana, tj. preko portala ili aplikacije.
 
Ili sam lud ili nemam opciju.. Sve sam pretražio..
Mada ni ne treba mi, ionako sve imam bez nje, bolje da gledam arenu preko modbro kad zatreba za tekmu nego preko njih..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Tražio i na sajtu i u app

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Mts tv go više ne može preko računara, nudi se samo android i ios, izgleda da nisu sposobni da odrade kako treba pa im je lakše da ukinu ponudu, ali zato će početi da naplaćuju posle 31.3. :mad:
 
Dobro su se setili da ''priznaju'' da ne može više preko računara pa to napisali na sajtu a što se tiče korisnika BOX 4 paketa ovo će uvek biti besplatno nego samo stalno pišu da je besplatno do tog i tog datuma a u stvari je uvek besplatna ova usluga za BOX 4.
 
Traze resenje dugorocno za rad na racunaru upravo mi tako rekli na CC-u.
Ajd samo da to jednom rese.
 
I za Smrt TV da masku rešenje, kao što imaju za inostranstvo "go4tv" ili kako se već zove....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Instalirao sam app na Huawei P10 lite, pa ovo je smejurija, uspevam da pustim samo RTS 1 i 2, na drugim kanalima aplikacija kresuje kolko odma. Nema veze da li sam na 4g (MTS) ili wifi (nije MTS) problemi su isti.
 
Nema od toga ništa.
Verovatno ali nada poslednja umire.
Instalirao sam app na Huawei P10 lite, pa ovo je smejurija, uspevam da pustim samo RTS 1 i 2, na drugim kanalima aplikacija kresuje kolko odma. Nema veze da li sam na 4g (MTS) ili wifi (nije MTS) problemi su isti.
Do tebe je tj telefona, ja svaki program mogu da pustim i svaki radi. Ovu app su bar doveli u red da korektno radi za razliku od ranije, sad samo kad bi i za komp makar ovako sredili kao za telefon pa da slavimo.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jok. Ni jednom nisam uspeo da ga nateram da proradi. Treba nam ili vremeplov, ili neka mašina za projektovanje u budućnost, ako možda nekad naprave neku bolju web verziju. :D
 
Jel radi nekom mtstv.telekom.rs da gleda tv sa onim njihovim pluginom?
Ne radi nikom, znaju za problem, cekaju da tehnicari srede ja prijavio prosle nedelje i to mi rekli.
Dakle, ne pokusavajte necete uspeti naterati da proradi dok ne rese oni sistemski jer je takav problem.
 
Radi "android" apk

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
Covek prica za web a ti javljas(sto BTW svi znamo ovde) da radi android.
[emoji23] [emoji23] [emoji23]
Potseti me na jednog naseg politicara koji kad ga pitaju jedno, on odgovara sta se njemu svidja sto nema veze sa pitanjem.
Al dobro to je danas izgleda trendy
 
Covek prica za web a ti javljas(sto BTW svi znamo ovde) da radi android.
[emoji23] [emoji23] [emoji23]
Potseti me na jednog naseg politicara koji kad ga pitaju jedno, on odgovara sta se njemu svidja sto nema veze sa pitanjem.
Al dobro to je danas izgleda trendy
Izvini molim te nismo se razumeli.
Ja sam mislio da pitam jel radi android apk...(trebao sam da stavim znak pitanja)

A u ostalom eto kao što kažeš da radi nije loše i da se ponovi...
[emoji40][emoji40][emoji40][emoji40][emoji40]

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Danas uzeh Box 4 Plavi pa bas gledam oko tog Mts GO i na jednom mestu pise besplatno do 30.3.2020, nakon toga 199 din za korisnike mts tv, a na Box 4 stranici pise da jen besplatan za korisnike Box 4 paketa?Jel ima neko tacnu info? Ne bih ni skidao app ako nije besplatno generalno za stalno...Hvala
 
Imam problem sa mts Go app i na iOS i na Android. Naime rade kanali ali ne radi video klub sa Superstar serijama, izbaci grešku "neuspešna reprodukcija 107809". Jel zna neko možda rešenje za ovaj problem? Vraćanje unazad na kanale koji to podržavaju radi normalno. Probao sam i na wifi (supernova net bivši Avcom) kao i na mobilnom mts-u i Telenoru, svuda izbacuje istu grešku.
 
Nazad
Vrh Dno