»RSS Benchmark sajt

Strana 70 od 131 PrvaPrva ... 206066676869707172737480120 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.036 do 1.050 od ukupno 1957

Tema: mtsTV GO

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Nisi jedini, ne radi AS1, svih ostalih 4 rade odlicno.

TT

Member Avatar korisnika nuk
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        1.376
        Ne radi nikome

Member
        Na forumu od
        Aug 2009
        Poruka
        462
        Kako nikome? Meni je super radilo. Odgledao sam basket bez problema na kompu

Послато са SM-G9350 уз помоћ Тапатока

Member Avatar korisnika zigic
        Na forumu od
        Sep 2004
        Poruka
        1.495
      5. Moja mašina
        • CPU: PhenomII x4 940BE
        • MoBo: Gigabyte GA-M720-US3
        • RAM: 6GB ddr2 800
        • VGA: 6850
        • MON: Acer 19"
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech Formula ForceGP
      6. Na Android boxu nisam mogao sinoc da gledam arenu 1 ali na mobilnom jesam. Strašno.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        1.011
        Arena 1 radila normalno sinoć, vdsl telekom, windows 8.1 firefox v51. Nije bilo problema uopšte tokom basketa, ali sva sreća postoji i opcija vraćanja 72h

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.310
        Browser ne bi trebalo da ima nikakvog efekta jer samo prosleđuje link na "external" player. A i kao što rekoh nije radilo ni na Android aplikaciji. Isto VDSL net. Kod mene i dalje ne radi Arena 1. Stoji "crn ekran" i player nema popunjene opcije za kvalitet/bitrate.

Pogledah na brzinu razliku između Arena 1 i ostalih Arena kanala i razlika je u tome da link za Arena 1 skida m3u8 playlistu u kojoj se vidi da je stream enkriptovan sa AES 128 bit enkripcijom.
        Neko je slučajno ili namerno aktivirao enkripciju samo za taj kanal... a player se očigledno ne snalazi kad treba da povuče i ključ.

Pre nekoliko meseci (pre uvođenja ovog "pop out" player-a) svih 5 Arena kanala su bili enkriptovani...
        Menjao shamanNS : 07.11.2017. u 19:10

Member Avatar korisnika zigic
        Na forumu od
        Sep 2004
        Poruka
        1.495
      10. Moja mašina
        • CPU: PhenomII x4 940BE
        • MoBo: Gigabyte GA-M720-US3
        • RAM: 6GB ddr2 800
        • VGA: 6850
        • MON: Acer 19"
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech Formula ForceGP
      11. Po srpski, sta ćemo sad? Da li vredi zvati ih?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.310
        Po srpski: nazovi ih (ili još bolje napiši mail) i reci im samo "meni ne radi SAMO Arena 1 kanal, svi ostali rade uključujići i Arena 2, 3, 4, 5". Pa nek njihovi "stručnjaci" ispitaju šta su tačno zeznuli.

A da li vredi, ne znam... ja sam im pre godinu i po ako ne i više prijavio da su mozgovi blokirali 79.x.x.x opseg njihovih "rođenih" IP adresa , da MTS TV Go usluga ne radi sa tim opsegom... i evo toliko vremena kasnije to još nisu popravili. A prilično je jednostavno i brzo ispraviti napravljen propust.
        Menjao shamanNS : 07.11.2017. u 20:04

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Znaju i namerno drze zabranu za odredjene IP adrese, pisao sam ja mislim o tome ranije.
        Nisi ti to "provalio" vec su namerno to uradili da ne bi mogli svi u isto vreme da se nakace na server AS, zbog opterecenja i jos nekih stvari kako rece doticna tada "da vas ne zamaram sa tim tehnickim stvarima", samo resetujes ruter i uvek dobijes dozvoljenu IP za pristup AS.

TT

Member
        Na forumu od
        Jun 2008
        Poruka
        917
        Ja sam zvao za ArenuSport. Ne radi na Android ispod 5. Dakle, na četvorci. Kažu da je implementirana zaštita od krađe linka. Na ostalim Arenama ta zaštita nije uvedena zato ostale Arene rade. Dobio sam šture informacije da će me kontaktirati ako dođe do nekih promena. Najbolje bi bilo da što više ljudi vrši pritisak i da zovu korisničku službu. Inače greška u kodu koja se javlja na Androidu je 107011. Ta zaštita je uvedena na još nekim kanalima Viasat History, Da Vinci Learning... Slobodno probajte da pokrenete ove kanale, videćete da ni oni ne rade na Android 4.
        Menjao Packy : 07.11.2017. u 21:12

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Citat Citiram korisnika: Packy Pogledaj poruku
        Ja sam zvao za ArenuSport. Ne radi na Android ispod 5. Dakle, na četvorci. Kažu da je implementirana zaštita od krađe linka. Na ostalim Arenama ta zaštita nije uvedena zato ostale Arene rade. Dobio sam šture informacije da će me kontaktirati ako dođe do nekih promena. Najbolje bi bilo da što više ljudi vrši pritisak i da zovu korisničku službu. Inače greška u kodu koja se javlja na Androidu je 107011. Ta zaštita je uvedena na još nekim kanalima Viasat History, Da Vinci Learning... Slobodno probajte da pokrenete ove kanale, videćete da ni oni ne rade na Android 4.
        Kod mene ne radi na 7.1.2 N
        Nije do toga izgleda.

TT

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.310
        @MisaLion: Mnogo ti je logično objašnjenje Mora da je insajderska informacija.

@Packy: Pa kad su uveli zaštitu red bi bio da uvedu i podršku za istu za njihove zvanične aplikacije i sajt.
        Takođe kod mene ne radi na Android 7.1.2.

Member
        Na forumu od
        Jun 2008
        Poruka
        917
        Kod mene na 5.1.1 radi, na 4.3 ne radi. Oni su mi rekli da ne radi ispod petice. Zato kažem da zovete tehničku podršku u što većem broju. Kad sam ja zvao, nisu imali pojma o čemu je reč. Sutradan su me par puta zvali i na kraju me obavestili da trenutno ne podržava Android 4 i da je uvedena zaštita. Onda su mi i nabrojali kanale na kojima je takođe uvedena zaštita. I fakat,nijedan od tih kanala ne radi.
        Menjao Packy : 07.11.2017. u 21:54

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Citat Citiram korisnika: shamanNS Pogledaj poruku
        @MisaLion: Mnogo ti je logično objašnjenje Mora da je insajderska informacija.
        Pa nije moje, njihovo je.
        A i logicno je.
        Nista insajderski, zvanicno iz CC devojka rece.
        Logicnije ti je objasnjenje da znaju da odredjene IP ne mogu da se nakace na server AS, i da to ne znaju da srede, a znaju da odredjene adrese nemaju pristup serveru?
        I tebi je to logicnije.
        Super, ne idem dalje, jer logicno je zasto.

TT

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Citat Citiram korisnika: Packy Pogledaj poruku
        Kod mene na 5.1.1 radi, na 4.3 ne radi. Oni su mi rekli da ne radi ispod petice. Zato kažem da zovete tehničku podršku u što većem broju. Kad sam ja zvao, nisu imali pojma o čemu je reč. Sutradan su me par puta zvali i na kraju me obavestili da trenutno ne podržava Android 4 i da je uvedena zaštita. Onda su mi i nabrojali kanale na kojima je takođe uvedena zaštita. I fakat,nijedan od tih kanala ne radi.
        Ni na 7-mici ni na 4.4.2 ne radi kod mene, na kompu radi normalno AS1.
        Ostale rade normalno i na 4 i na 7.
        Prijavio kvar zvace me iz podrske i detaljno ce proveriti rece Tamarica.
        Videcemo.
        Edit:
        Ne rade ni viasat hstory ni taj Davinci na 7.
        To ce oni morati rucno da odrade izgleda, s tim da na 4 nece ni tad raditi a na 7 hoce.
        TT
        Menjao MisaLion : 07.11.2017. u 22:01

Strana 70 od 131 PrvaPrva ... 206066676869707172737480120 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •