Šta je novo?

mtsTV GO

Још кад би ми радило...
 
Nema veze, bitno da je džabe :)
 
Da li vi kojima ne radi aplikacija, za pocetak imate novu platformu, da li ste aktivirali uslugu, da li vam pise da je aktivna , da li ste probali na racunaru ( mozila ) , da li ste probali na nekom drugom uredjaju , da li ste probali da resetujete modem, telefon, da li ste pozvali i prijavili problem?
 
I ne radi ni na računaru ?

Stvarno zanimljivo, od prvog dana je koristim, računar i telefon bez greške.
 
Ako ne radi nigde, ni komp kuci, ni fon wifi kuci, ni fon pre mobilnog neta, onda su nesto zeznuli nalog.
Ja sam kratko vreme, ~3 dana, imao problem, ali je bio samo na MTS netu! Znaci nije radio ni na VDSL WiFi ni na mobilnog MTS netu - ali JESTE na VIP mobilnom netu.

Probajte ako imate neki ne-MTS internet na fonu.


Punisher mislim da ima neki skroz drugi problem, cim njemu puca app skroz.
 
Jel se ovde aktivira za besplatan multiscreen? Ja kliknem na crveno dugme gde pise aktiviraj ali me prebaci na ovu stranicu.

jes.png
 
Da, tu se aktivira.
 
Da li vi kojima ne radi aplikacija, za pocetak imate novu platformu, da li ste aktivirali uslugu, da li vam pise da je aktivna , da li ste probali na racunaru ( mozila ) , da li ste probali na nekom drugom uredjaju , da li ste probali da resetujete modem, telefon, da li ste pozvali i prijavili problem?

I ja sam probao sve i radi TV i na racunaru, ne radi SAMO na mobilnom telefonu i tabletu. Prijavio problem, bio u poslovnici i poslao mejl. Čekam odgovor.

Nema direktne veze, ali ORION TV radi i na telefonu i na tabletu (ASUS).
 
Poslednja izmena:
Da li si probao na VIP/Telenor/Orion/SBB netu da li rade aplikacije na fonu/tabletu? (bitno je da je non-MTS net)
 
Мени ради на компу и тву нова платформа наравно..само на фону неће.. Пробаћу на другом нету, типа sbb и сутра кад ми дође брат на његовом фону...
 
Tebi puca app, to tesko da je slicno kao ostalima sto imaju problem. Njima je verovatno do DNSova ili nekog rutiranja (sta god to realno bilo) kod MTSa, ako radi na drugim internet providerima.
 
Ево код брата ради на м7 а код мене на м8 не ради...
Сад сам скинуо таблет верзију, и исто се дешава, буквално исто.. Можда је до 6.0 Андроида?
 
Poslednja izmena:
Isti nalog?
 
Da li neko zna koliko puta mesečno može da se "zameni" uređaj?Npr sa mog naloga uz paket Mix XL plus uspevam 3x mesečno,i onda kad hoću da gledam na telefonu opet kaže greška 10000 nije moguće zameniti uređaj. Dok preko mts tv naloga uspevam da zamenim više puta uređaje.
 
Mali podsetnik :
Do kada traje promo akcija za m:ts TV GO , do kraja Februara ili Marta 2016.god. ?
 
Marta valjda, barem za sada.
Inace, sada je i HBO u appu 0rsd, aktivirao sam ga, ali ne vidim nigde hbo kanale.

Koji mail i pass se koriste za hbo go inace?
 
Проблем је дефинитивно у томе што апликација не ради на Андроид 6.0....
 
Da li još nekome raspala Android aplikacija (tablet verzija, pošto verzija za mobilni u fullscreen modu na TV-u prikazuje samo 720p sliku u desnom uglu, nije fullscreen) svakih nekoliko (15-20 min) tokom gledanja izbaci "Nedozvoljen uređaj" i klik na OK dugme šutne nazad na login ekran? I tako u krug, nakon login-a radi opet neko vreme pa iskoči ta greška. Koristim aplikaciju na Android box-u koji je žično (LAN/Eternet) povezan na net.
 
Poslednja izmena:
Mobilna verzija moze da ode u fullscreen, ima dugme.
 
Da ali prikazuje manju sliku samo u desnom uglu TV-a, ne zauzima ceo ekran.
Tablet verzija fullscreen je pravi fullscreen i na 1080p TV-u.
 
Mislio sam da se odnosi na telefon. Nisam imao iskustva sa boxevima i bacanjem na TV.
 
Nazad
Vrh Dno