Šta je novo?

mtsTV GO

Provalite ovo - https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstvgo

Od onih 14 kanala nestalo 5 arenasport kanala, a ubacili neko s*r*a*nj*e (RTV ili PINK 3 nisam siguran)

x7BBJyJe.png



Bez ikakve najave ili bilo čega !!!
 
Poslednja izmena:
Hmm, ali to nije osnovna usluga uz Miks pakete, pa imaju pravo da je promene :(
Za IPTV su je unapredili cak, svi Arena kanali su dostupni, sada ima 47 (bilo je 45), od cega je 37 dostupno kroz Osnovni paket.
 
Kako imaju pravo ?
Lepo je pisalo 14 kanala od toga 5 arenasport, a sada 10 i to taj deseti PINK 3 INFO !
 
Bagra. Teraju te da uzmeš IPTV. Tako su poukidali Arene svim kablovskim operaterima kojima je istekao ugovor. Tražili 3 puta više para nego sto je bilo do sad.
 
Bagra. Teraju te da uzmeš IPTV. Tako su poukidali Arene svim kablovskim operaterima kojima je istekao ugovor. Tražili 3 puta više para nego sto je bilo do sad.
Ne mislim da je to baš planski urađeno, nego krastavac državna firma radi ko šta stigne, a većina ništa i ne radi...

Šta da pričamo kada radnica nema pojma o mts tv go aplikaciji, ni sajt kompanije za koju radi ne zna da koristi :(
 
Stiglo rešenje na prigovor - prave se blesavi :D
Izbacili 5 arenasport kanala, ubacili neki levi i sad kao imaš 10 - na obostrano zadovoljstvo ccc

Kg0JkdG4.jpg


Posle ovih 12 meseci ćemo nastaviti saradnju, ali malo sutra ....
 
Sami su krivi za ovo nezadovoljsto korisnika... Trebalo je lepo da od samog pocetka daju ovu uslugu samo uz iptv i gotovo. Ovako su samo stvorili nezadovoljstvo sto su uopste i pustali za post paid tarife
 
Ko ima mix xl plus pa na više ,taj više nema arene?
 
Poslednja izmena:
Nema... Sad samo ko ima iptv
 
Znači nastavljaju po starom dobrom običaju sa ukidanjem svega i svačega,od mts minuta,megabajta,uplouda i sada kanala.U konačnom zbiru ovaj rat između njih i sbb-a neće im doneti ništa dobro,osim dodatne polarizacije tržišta na one kojima trebaju SK ili Arene.Svojim postupcima samo dodatno nerviraju i one korisnike koje sport i ne zanima.Meni deluje da će svi korisnici na ovaj ili onaj način finansirati premier ligu,ako je istina da su za nju dali silne i silne milione eura.
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima problem sa njihovom aplikacijom, meni se od juce desava da ne mogu da se ulogujem uopste odma izbaci neku gresku. A pre par dana mi se desavalo da mi izbaci u pola gledanja programa neku gresku u fazonu nevazeci uredjaj kod 1000 i onda moram izaci iz programa i uci ponovo i onda neko vreme radi pa isto, gledam samo na jednom uredjaju na androidu.
 
To se desi izgleda kada se izgubi i ponovo dobije IP, pa on pomisli da je nov uredjaj.
Meni se to desavalo, ali reeeeeetko. Doduse, kada ne radi - ne radi dan/dva :D
 
Ne radi ni kod mene kako treba.

Jednom na raćunaru na kome je pre lepo radila nakon izbora kanala kratko zavrti kružić i izbaci grešku "code 10000: nije dozvoljeno sa lokacije na kojoj se nalaziš." Pozovem mts 0800 100 100, ispričamo se baš i ništa se ne reši.
Resetujem modem, dobijem drugu IP adresu (drugi opseg) i sve opet radi.

Nakačim telefon, pokrenem aplikaciju i dobijem poruku da je dostignut limit - maksimalni broj uređaja (tri, svi offline). 0800 100 100 ispričamo se baš i ništa se ne reši. Na portalu mogu samo da se promene imena nakačenih uređaja, log-off ih ne odjavljue. Telefon po mts-u i dalje prekoračuje limit.

Restartujem ADSL ruter, STB, telefon i ugasim računar i TV. Pokrenem aplikaciju na telefonu, unesem username i pass i aplikacija samo nestane u pozadinu. Probam ponovo uz mts wi-fi, uz mts internet i opet isto - aplikacija samo nestane. Factory reset telefona, ponovo instaliranje aplikacije -i opet nista.
Pozovem 0800 100 100 i dobijem informaciju dasvratim do poslovnice ili da pisem imejl.

Bilo mi usput i svratih do poslovnice. Nije bilo gužve i ali naravno ni ikakvog rešenja.
 
Kod mene radi od prvog dana savrseno. Telefon i racunar...
 
Jel radi ta MTS multiscreen Android aplikacija na "Android box"-ovima, sa Amlogic M805 SoC? Da ne maltretiram rodbinu za bzvz da aktiviraju multiscreen ako ne radi kao što npr OrionTV ne radi.
 
Meni vec aplikacija ne radi 5 dana, ni na tabletu ni na telefonu, kad ispisem podatke i stisnem da se uloguje okrece par sekuni i samo izbaci service temporarily unavailable i tako vec 5 dana
 
Meni vec aplikacija ne radi 5 dana, ni na tabletu ni na telefonu, kad ispisem podatke i stisnem da se uloguje okrece par sekuni i samo izbaci service temporarily unavailable i tako vec 5 dana

Desi se to ponekad, ne umeju da rese u tehnickoj, ko zna do cega. Meni tako jednom 3 dana nije radilo pri pocetku (radila jedno vreme, pa 3 dana nije), i onda proradila. Iz cista mira, ne secam se ni da je ista menjano, ni resetovan ruter, itd.
Nebitno je ni da li je wifi/mobilni net bio, kao da je do naloga ili do servera. (ne koriste svi nalozi isti server mozda, zato nekima samo ne radi!)

Cimajte ih sto vise 0800/100100, TS je firma koja ce da sredi stvari samo ako se puno korisnika zali :)
 
Ma iznervirao sam se uzas nisam gledao juce ni derbi kosarke, ni danas necu fudbal jer ne radi a ne mogu nastimati , svasta sam probao, a ni poziv nije pomogao ladno me ispalio u fazonu do mene je, a nemoguce da nece ni na jednom uredjaju, ni tablet ni fon ni laptop. A nisam kuci da mogu na miru gledati.
 
Да ми adaway можда прави проблем?
 
Tebi mozda, ali drugi sto imaju probleme nije do njih!
 
Jel poznat cenovnik koliko će biti "multiscreen" usluga od tog 1. marta?
 
Значи сад од првог ћу и ја као бокс корисник морати да плаћам mts tv go? Јел морам да деактивирам да ми не би наплатили без да хоћу?
Пробао са гашењем adawaya и исто..
 
Poslednja izmena:
Videcemo to ove nedelje oko cena, ali moje misljenje je da ce se besplatan period produziti.
 
1.jpg

To je to...
 
Oho, ovo je bas fino.
 
Nazad
Vrh Dno