»RSS Benchmark sajt

Strana 59 od 133 PrvaPrva ... 94955565758596061626369109 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 871 do 885 od ukupno 1981

Tema: mtsTV GO

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Ne znam ja imam mtstv go android app sa mnogoooo vise od 5-6 kanala, osim ako i to ne zoves tv na vise uredjaja.
        Ali app se zove mtstv go bar kod mene i tu na MM na dijagonali od 5.5 inca je dobra slika, ali na monitoru 19+ inca slika je katastrofa.
        Mislim da mesas tv na vise uredjaja sa mtstv go app, no nema ni veze.
        A Sumadincu sam za mtsTV go app objasnjavao to je i tema, pa sam zato i rekao da je na maloj dijagonali OK slika jer je tema ta aplikacija, ne tv na vise uredjaja.
        A mtstv go je app koja podpada pod tv na vise uredjaja.
        Nije ni bitno, idemo dalje.

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.412
        Isti Android app zvani "MTS TV Go" se koristi za 2 različite MTS usluge. Ko nema IPTV (sad prekšten u "mtsTV") a ima odgovarajuće postpaid pakete ima uslugu koja se zove "MTS TV Go" i koja nudi samo tih par kanala. Ko ima IPTV ima opciju kao dodatnu uslugu taj "multiscreen" servis ili ti "tv na više uređaja" uslugu gde ima daleko veći broj kanala (ali opet nemaju SVI kanali koje ima na TV-u tj risiveru/STB).

Daleko veći broj ljudi na ovoj temi koristi "multiscreen", tj diskusija je o aplikaciji a ne usluzi pod istim imenom.

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Upravo to o app je tema bar sam ja tako shvatio, ne o tih par programa sto maki22 rece.
        Da na desktopu tj laptopu ima manje kanala nego na stb-u, mije mi jasno zasto?
        Glupost.

Member Avatar korisnika Sgt. Major
        Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        1.404
        od juče se pojavljuje poruka "GetWebBrowser2 Failed" i stream ne startuje

kvalitet slike jeste upitan, da ne kažem nešto oštrije, ali problemi "usluga je trenutno nedostupna", "nevažeći uređaj" itd su sramotni, jer se događaju već mesecima
        ni dinar ne treba dati za ovo

Member Avatar korisnika Ma®e
        Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.200
        Citat Citiram korisnika: MisaLion Pogledaj poruku
        Upravo to o app je tema bar sam ja tako shvatio, ne o tih par programa sto maki22 rece.
        Glupost.
        Ne mišo, nije aplikacija tema, već njihov servis koji je smešan

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Citat Citiram korisnika: shamanNS Pogledaj poruku
        Daleko veći broj ljudi na ovoj temi koristi "multiscreen", tj diskusija je o aplikaciji a ne usluzi pod istim imenom.

Citat Citiram korisnika: maki22 Pogledaj poruku
        Ne mišo, nije aplikacija tema, već njihov servis koji je smešan
        Ako ti tako kazes, mada ne mislim izgleda samo ja pogresno.
        Ili smo mi u "krivu" ili si ti u pravu.
        Nema ni veze citaju ljudi donose zakljucke sami, necemo se sad oko gluposti raspravljati a def se ne slazemo, pa da na to ne gubimo vreme.

Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.200
        Citat Citiram korisnika: shamanNS Pogledaj poruku
        Isti Android app zvani "MTS TV Go" se koristi za 2 različite MTS usluge. Ko nema IPTV (sad prekšten u "mtsTV") a ima odgovarajuće postpaid pakete ima uslugu koja se zove "MTS TV Go" i koja nudi samo tih par kanala. Ko ima IPTV ima opciju kao dodatnu uslugu taj "multiscreen" servis ili ti "tv na više uređaja" uslugu gde ima daleko veći broj kanala (ali opet nemaju SVI kanali koje ima na TV-u tj risiveru/STB).

Glupost.
        Ako ti tako kazes, mada ne mislim izgleda samo ja pogresno.
        Ili smo mi u "krivu" ili si ti u pravu.
        Nema ni veze citaju ljudi donose zakljucke sami, necemo se sad oko gluposti raspravljati a def se ne slazemo, pa da na to ne gubimo vreme.
        Shaman koji trenutno mnogo uci, i svaka cast na tome, pise o andoid app, koju nikad nisam ukljucio. Par puta koristio na iosu i tu je ok, kako je i bilo. A zeznuli su stvar sa ovim playerom na kompu. Nije dobro...

Member Avatar korisnika Goxy
        Na forumu od
        Mar 2002
        Poruka
        3.858
        Evo ja konačno zamenio opremu i aktivirao multiscreen i instalirao Mts TV go i na Honor 5X (android 6.0) radi savršeno čak bolje i od D3 Go i klik TV dok na Galaxy S7 Edge (7.0) ne radi uopšte. Može da se uđe u aplikaciju a na kanalima slika zakucana i puna kockica. E sad do čega li je a ja lično sumnjam na Nugat.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
        ¨People say that ¨money talks¨, but everything that money has ever said to me was goodbye¨

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Goxy pisao sam ja o tom problemu nisu uradili update za N android i zato ne reprodujuje sliku.
        Ceka se update za N evo ja vec 6 meseci cekam dok mi na drugom fonu gde je MM radi savrseno.

Member Avatar korisnika Goxy
        Na forumu od
        Mar 2002
        Poruka
        3.858
        Goxy pisao sam ja o tom problemu nisu uradili update za N android i zato ne reprodujuje sliku.
        Ceka se update za N evo ja vec 6 meseci cekam dok mi na drugom fonu gde je MM radi savrseno.
        E stvarno su...da ne lajem sad

¨People say that ¨money talks¨, but everything that money has ever said to me was goodbye¨

Banned
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        1.885
        Citat Citiram korisnika: Goxy Pogledaj poruku
        E stvarno su...da ne lajem sad

Mos i da lajes, ne pomaze.

Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        1.404
        Kao da je malo promenjen interfejs, čini mi se da je danas uvedeno logovanje kao prva stranica sajta.

I radi baš stabilno danas, ni najmanjeg seckanja nije bilo.

Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.200
        Gde ? Na kompu

Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        1.404
        Da.

Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.200
        Ok. Ja ništa nisam primetio, slika je i dalje na nezavidnom nivou

Strana 59 od 133 PrvaPrva ... 94955565758596061626369109 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •