Šta je novo?

mtsTV GO

Izvinite, nov sam u ovom mts tv go svetu, sad sam iskoristio podatke od drugara da napravim nalog (posto sam licno na SBB) i imam pitanje - je l' realno da oni gase prenose na netu (u odnosu na kucni uredjaj)??? Konkretno danas za derbi u kosarci, ubih se da napravim nalog, pored one tragikomedije od webapp-a, udjem konacno u aplikaciju, kad imam sta da vidim - koledz kosarka na Areni 1, a pouzdano znam da na tv boxu prenose derbi.

Sreca pa im nisam dao 750 dinara (a i to samo zbog njihove gluposti koriscenja prepaid broja za placanje), inace bih se bas smorio -_-
 
Izvinite, nov sam u ovom mts tv go svetu, sad sam iskoristio podatke od drugara da napravim nalog (posto sam licno na SBB) i imam pitanje - je l' realno da oni gase prenose na netu (u odnosu na kucni uredjaj)??? Konkretno danas za derbi u kosarci, ubih se da napravim nalog, pored one tragikomedije od webapp-a, udjem konacno u aplikaciju, kad imam sta da vidim - koledz kosarka na Areni 1, a pouzdano znam da na tv boxu prenose derbi.

Sreca pa im nisam dao 750 dinara (a i to samo zbog njihove gluposti koriscenja prepaid broja za placanje), inace bih se bas smorio -_-
Kod mene je isti slučaj...Imam SBB, dobio nalog za MTS TV GO, preko aplikacije imam streljaštvo [emoji23][emoji23], a naravno da je trebala biti utakmica...Moj savet, zaboravi za sada MTS TV GO aplikaciju, bar dok je ne unaprede, jer su dve svetlosne godine iza EON-a, i koristi KODI....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kod mene je isti slučaj...Imam SBB, dobio nalog za MTS TV GO, preko aplikacije imam streljaštvo [emoji23][emoji23], a naravno da je trebala biti utakmica...Moj savet, zaboravi za sada MTS TV GO aplikaciju, bar dok je ne unaprede, jer su dve svetlosne godine iza EON-a, i koristi KODI....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ako pricamo o derbiju, bio je na O2, ne na Areni, sta vam je.
Sad sam pogledao u app, zaista pise da je trebala biti ali nije bila na AS1 vec O2, zasto su prebacili na O2 ne znam.
A to nema veze sa aplikacijom i mts, vec je to verovatno dogovor na "visem" nivou posto i jedna i druga televizija pripadaju posredno znate vec kome.
 
Poslednja izmena:
Prenos je bio i na O2 i na AreniSport1

Borski
Nisam znao da je bio na AS1, pise da je bilo ali ne moze da se vrati unazad, ja bih rekao da nije bilo bas na AS1.
Sad cu da vidim preko IPTV da li tamo moze da se vrati, ako moze znaci da je i tamo bilo, sto nema smisla uopste, sto bi isti sadrzaj bio na dve televizije, a povrh svega da to isto ne bude preko aplikacije.
Nema nikakvog smisla u svemu tome.
 
Kod njih je bia greska na MTS GO i to na prve tri arene, danas uredno idu sve arene verovatno su resetovali server..
 
Nisam znao da je bio na AS1, pise da je bilo ali ne moze da se vrati unazad, ja bih rekao da nije bilo bas na AS1.
Sad cu da vidim preko IPTV da li tamo moze da se vrati, ako moze znaci da je i tamo bilo, sto nema smisla uopste, sto bi isti sadrzaj bio na dve televizije, a povrh svega da to isto ne bude preko aplikacije.
Nema nikakvog smisla u svemu tome.
Izvoli SS...
Sinoć sam morao da ga napravim na kraju utakmice, da bih zezao grobare.
d05dfefa41ae121a5dbb4858bd4f72b5.jpg


Borski
 
Zapusi im usta [emoji1787]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jer "nije bilo i nema smisla u svemu tome" [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Đes ti Vujosevicu, nisam te prepoznao.
Зашто Вујошевић???
Ти си рекао да је Звезда твоја. Власник КК црвена звезда је Човић.
Вујошевић је био само тренер, тако да си се зезнуо.

ЛМ, да не буде изван контекста теме, ја сам гледао на арени 1 FHD, додуше босанској. Шта је ишло на српској у 720p - нисам пратио. Наравно, не на мтс.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Zbog: "ja bih rekao da nije bilo bas na AS1."
Ništa drugo!
Da bilo je na AS1!

Borski


Nisam znao da je bio na AS1, pise da je bilo

Nisam tvrdio da nije bilo, ja i pricam da verujem da jeste jer i pise u semi da ima, neki drugi tvrde da nema, njih si trebao citirati i objasniti da je bilo.
Ja sam samo rekao da je bilo na O2 a za ostale ne tvrdim.

To sto sam rekao da je CZ moja, ne u vlasnickom smislu, vec u smislu pripadnosti nekom klubu, a ti ne verujem da imas vise od 15-20 god kad mislis tako bukvalne stvari, no imao sam i ja pre 20-25 godina toliko, ali takve zakljucke nikad nisam imao.
No nema veze.
 
Имам 46 и никада нисам рекао да је партизан МОЈ, него да је клуб за који навијам.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Ova aplikacija je horor! Na MAC OS ne radi ni na jednom browseru sem preko Safarija a tamo kad se otvori ima zvuk a nema slike...
Jel imao neko slican problem i jel zna kako da se resi ovo?
 
Ne, pošto ne postoji Verimatix ViewRight plugin za Linux. A stream je zaštićen sa Verimatrix DRM.
 
ccc, kad god je bitno ovaj krš od servisa je neupotrebljiv. Sad ni login ne prolazi...
 
Jel probao neko da od telefona sa Telekomom karticom napravi WiFi hotspot, pa da onda preko te konekcije gleda mtsTV GO na laptopu? Troši li se u toj varijanti Telekomov internet?
 
Šta je beše rešenje za grešku "broj uređanja je dostigao ograničenje"? Dosad sam koristio samo na računaru, sad sam pokušao na telefonu i dobio tu poruku. Kad se ulogujem preko PC-ja, stoji da imam 4 dostupne promene uređaja.
 
Definitivno loše radi preko računara, trenutno ni preko Safari-ja ne moze da se pokrene.
 
Na androidu na "MTS go TV" dostupan je HBO OD

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Samo da se upišem u ovu temu kao korisnik koji je mts-u pre 2 sata platio ovu uslugu.

mts TV GO za desktop je DJUBRE.

Jednostavno ne radi. Ne radi na Win7 ne radi na Win10, ne radi u Chrome, ne radi u IE, ne radi u Firefox.
Website ne dozvolja da se ulogujem, već izbabacuje dialog za download desktop app-a, koji pošto se pokrene - desi se ništa.

Neviđena sramota za nešto što se plaća.
Mobile app radi, ali ne menja činjenicu da se preko računara ne može korisiti ono što je plaćeno.
 
Samo da se upišem u ovu temu kao korisnik koji je mts-u pre 2 sata platio ovu uslugu.

mts TV GO za desktop je DJUBRE.

Jednostavno ne radi. Ne radi na Win7 ne radi na Win10, ne radi u Chrome, ne radi u IE, ne radi u Firefox.
Website ne dozvolja da se ulogujem, već izbabacuje dialog za download desktop app-a, koji pošto se pokrene - desi se ništa.

Neviđena sramota za nešto što se plaća.
Mobile app radi, ali ne menja činjenicu da se preko računara ne može korisiti ono što je plaćeno.

Radi na Edge... (dobro da nije na IE) na Win 10
Inače ja juče zvao Telekom zbog zamene uređaja (nikako nisam uspeo da se ulogujem na novom tabletu) kad ono - radi. Kada na tabletu kaže ono oko ograničenja broja uređaja, uputili me da kliknem na "u redu", pa se pojavio spisak za zamenu i zamenio sam stari tablet. Međutim, pri logovanju na Edge (par sati kasnije) sam prošao istu proceduru "izbacivanja" starog tableta. Uglavnom, sada radi i na tabletu i na PC/Edge
 
Nazad
Vrh Dno