Šta je novo?

mtsTV GO

Da ili da imas iptv, i iptv ako imas onda ima vise kanala, a xl plus, 14
 
Poslednja izmena:
Ali sa xl imas arene
 
Aplikaciju mogu BESPLATNO da koriste korisnici Miks XL Plus, Miks XXL, Super, Super plus, Mobilni Net L i Mobilni Net L profila koji su svoju karticu zamenili za 4G karticu.

? Mislis xl plus ?
 
Pa imas valjda 4G ?
 
Pa nemam.. Ali presao bih na xl od 1000din mesecno ako cu moci da gledam arene ?
 
Ovako, uzmi xl plus i uzmi 4g karticu i stavi u telefon i sve ok. Od njih ces dobiti user i pass. Jel ok ?
 
Ja sam na mix xl i ako bih prešao na xl plus, da li bih plaćao 3g pretplatu i dalje s'obzirom da sam uzeo telefon i pod ugovornom sam obavezom?
 
Uzmi 4G karticu i to je to :)

ps. Koska je kvalitet slike na mts tv go arena kanalima...
 
Imam i 4G karticu a s'obzirom da arene gledam na webTV, kvalitet nije problem :)
Tražim alternativu u slučaju da Orion trajno ukine arene...
 
To me je interesovalo. Hvala
 
Jos samo jedna potvrda...za mts tv go je potreban i 4g telefon..da li se zna zasto? Kada i hsdpa je moglo da radi?
 
Da li neko zna mozda koliko puta mesecno moze da se "zameni" uredjaj sa kog se pristupa?Npr ja sam se logovao preko telefona,i kad hocu sa kompjutera kaze dostignut je maksimalni broj uredjaja,i samo ih zamenim i radi na kompjuteru.Kad hocu na telefonu ista procedura. Mene zanima da li mesecno ima nekog limita?Meni sa iptv nalogom radi i na telefonu koji je 3G sa nizim paketom MIX M,kao i sa mojim paketom MIX XL PLUS na 4G telefonu.
 
Pokusavam da namestim na tabletu i kada ukucam podatke pa login aplikacija se samo ugasi ... Da li je neko imao slican problem ?
 
Jesam ja, u pitanju je asus transformer pad. Nisam uspeo da resim nikako i odustao sam.
 
Kod mene nema Arena sport kanala u aplikaciji ?
Da li je ovo normalna pojava jer vidim da je aplikacija krš!
 
Kako radi mts tv go na xl paketu?
Zar nije tek od xl plus da radi?
 
Nestale i kod mene. Mix xl paket.

Neverovatno kakva kršina od aplikacije :(
Loša slika, ne radi ako imaš D3GO, gube se kanali , još i ovo :

Zzk19vp1.jpg


Prvi kanal arene u 4:3 formatu umesto u 16:9 ...
 
Poslednja izmena:
Danilo, ili d3go ne radi kada inas mts TV Go? Posto se isti plugin za Windows koristi, anisu identicni skroz. Mada koliko korisnika ima oba?

Slika na 1.2Mbps nije bas krs.
 
Eto gore slika na 1.2 mbps i vidi se koliko je krš...
Sada zamisli neki sport gde treba veći bitrate, npr košarka/vaterpolo - kocke samo lete :D

Meni ne radi d3go od kada imam mtsTV go - to je još jedan bezobrazluk (tačnije rade na telefonu/tabletu - isti računar ne može) ...
 
Pa realno, koliko ljudi ima oba? Extremno malo. Nisu ni uzimali u obzir to kao problem, i ne podrzavaju to, jer koriste isti softver, ali ne skroz identican, pa nisu kompatibilni.
To je problem SBBa koliko i MTSa, podjednako. Ali za njih zanemarljiv, bas jer je broj ljudi koji ima oba verovatno slican broju ucesnika ove teme (koji pisu, ne koji citaju :D)

Ona slika nije sa ekrana :) Meni je i na telefonu ono slabo, iskreno, ali da je krs nije.. moze da prodje za Slagalicu ili tako nesto, ali iskreno za sport nikako, u sustini, mislim da za pravi dozviljaj vecina ljudi nema ni dovoljno brz net.
 
D3Go je počeo odavno i mnogo ljudi ima kablovsku - nemoj ih pravdati da kao nisu znali i da je slučajno :)
 
Da li neko zna mozda koliko puta mesecno moze da se "zameni" uredjaj sa kog se pristupa?Npr ja sam se logovao preko telefona,i kad hocu sa kompjutera kaze dostignut je maksimalni broj uredjaja,i samo ih zamenim i radi na kompjuteru.Kad hocu na telefonu ista procedura. Mene zanima da li mesecno ima nekog limita?Meni sa iptv nalogom radi i na telefonu koji je 3G sa nizim paketom MIX M,kao i sa mojim paketom MIX XL PLUS na 4G telefonu.


4 promene cini mi se

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno