Šta je novo?

mtsTV GO

Nisam to ni rekao a kamoli pomislio, ne znam odakle ti to sad?
Nije ni bitno mozes i na PM da mi odgovoris da ne trujemo temu glupostima.
 
Tv na telefonu je odlična stvar.
Kada sam na poslu, a tamo nema tv, a ima utakmica koju čekam danima, onda je telefon jedino rešenje i mogu reći da ova aplikacija fino radi i završava posao.
 
Upravo to bas mi se na poslu desilo da mi igra Zvezda-OFK-a pa mi je dobro doslo ili kad sam u setnji napolju.
 
Vidite loptu na fonu?
 
Ja takođe odlično vidim na telefonu, tako da mi puno znači.
 
Ja koristim lazy iptv i listu koju imam za gledanje odlicno je ima epg pise sta je trenutno na tvu može da se stavi reminder za neku emisiju, super stvar ali kosta 5-6e mesecno ili 3-4e za sportske.

Ima arene i sportklub zajedno, ali naravno uz besplatan net preko cg kartice i promocije ke super opcija jedino sto jede dosta bateriju pa nema mnogo smisla bez power banka. Sta jos koristite vi za gledanje tva jel ima jos nekih programa sa nasim kanalima?
 
Imas Orion TV recimo.
Ja koristim mts tvgo i Orion tv oba rade savrseno i slika je savrsena s tim da van kuce gledam mts jer mi se megabajti tj. gigabajti ne naplacuju kroz njihovu mrezu.
 
Ovi koji se krste za TV na telefonu mogu da uzmu u obzir da je rezolucija telefona bar qHD danas i da orionTV streamuje bas dobar kvalitet te, neces verovati, na ekranu od 5,5" mozes videti cak i loptu. Pogotovu jer telefon drzis na pola metra od sebe max.

A neces verovati i jos nesto - i kod kuce kad gledas fudbal ne pratis 90min loptu po terenu...
 
Ja puno gledam tj.slusam bolje receno serije na fonu. I vidim prilicno koliko su slabi snimci jer blizu gledam.
Ne mogu da zamislim koliko bi me nerviralo da gledam fudbal u talo losoj rezoluciji.
 
Pa kad gledas tj slusas kamiondzije, naravno da su losi snimci
 
Ja puno gledam tj.slusam bolje receno serije na fonu. I vidim prilicno koliko su slabi snimci jer blizu gledam.
Ne mogu da zamislim koliko bi me nerviralo da gledam fudbal u talo losoj rezoluciji.
Nisi probao nesto da gledas u HD rezoluciji?
Veruj mi da se sve vidi lepo bar oni koji imaju solidan/normalan vid.
 
Ja koristim lazy iptv i listu koju imam za gledanje odlicno je ima epg pise sta je trenutno na tvu može da se stavi reminder za neku emisiju, super stvar ali kosta 5-6e mesecno ili 3-4e za sportske.

Ima arene i sportklub zajedno, ali naravno uz besplatan net preko cg kartice i promocije ke super opcija jedino sto jede dosta bateriju pa nema mnogo smisla bez power banka. Sta jos koristite vi za gledanje tva jel ima jos nekih programa sa nasim kanalima?

Gde ima ta Lazy lista sa 3-4 eura sportskim kanalima?
 
Ne znam jel smem javno, next iptv kucaj i nacices ako ne nadjes javi se na pm za link. Kosta 5€ ako uzmes na 3 ili vise onda je 4€ ili 3€

Da dodam jos da trazi prvo 24h test, vidi kako radi jel si zadovoljan pa tek onda uzmi. Ta lista radi na tel komp i tv (moze da se nasteluje uz pomoc nekih dodatnih stikova)
 
Poslednja izmena:
Ja puno gledam tj.slusam bolje receno serije na fonu. I vidim prilicno koliko su slabi snimci jer blizu gledam.
Ne mogu da zamislim koliko bi me nerviralo da gledam fudbal u talo losoj rezoluciji.
Ti imaš problema sa vidom pa zato ti se čini da su snimci slabi. Ja gledam i tv i poneku seriju na 6" 1080p i nema nikakvog naprezanja da vidim detalje ili slično.
 
Zavisi sve od telefona, meni je na note 3 svaka aplikacija odlična, a o HD kanalima da ne pricam...
 
Pozdrav ljudi,
Imam par pitanja pa ako mozete da mi odgovorite.

Da li za MTS tv GO uslugu pored minimalnog paketa Mix XL Plus i 4G telefona je potrebno da si i korisnik njihove IPTV usluge ili je dovoljno kao sto sam do sad njihov postpaid korisnik?

Da li se ta kolicina podataka skida od one koja je definisana paketom?
Posto nisam imao priliku uzivo da vidim MTS tv GO uslugu da li je kvalitet slike bolji nego na prethodno aplikaciji koja vise nije dostupna mts centar ili kako vec se zvala.

Hvala unapred,

Sve ovo me zanima za rad donosenja odluke da li ima potrebe prelaziti na Mix XL Plus u odnosu na Mix XL paket.
 
Dovoljno je bilo koje od ta dva - IPTV ili taj paket/visi, ne moras oba.
Kvalitet je koplje iznad MTS Centar, koji je bio komedija (144p ako se ne varam). Stream moze do 1.2M da ide (e sad ne znam da li misle pixela ili Mbps :D, verovatno Mbps)

Stream ne trosi MB, ali trose metadata, znaci nesto sitno, ono dok se loguje, dok potrazi stream i listing kanala... to trosi iz paketa MB. (sto se moze videti na prepaidu, jer ako se pokrene preko MTS mobilnog neta, skida nesto sitno za app, i ne radi ako nemate kredita i MB ;))
 
Hvala Alfa,

Opet me to brine kad kazes kolje iznad...da li to u poslovnicama oni mogu da prezentuju i koji je izbor kanala, od cega zavisi vidim da je bilo reci da li si IPTV korisnik ili ne
 
Ne znam da li kanali zavise da li si IPTV ili Miks korusnik. Ranije su Miks samo 13 kanala imali? Na IPTV ima 40 skoro uz Osnovni paket.
U poslovnici ako neko od rasnika ima aktiviran na svom fonu jedino.

Ili da ti posaljem SS?
 
Alfa salji SS,bio sam do poslovnice i lik naravno nista ne zna tako da zbunjen on zbunjen ja...ubedjuje me da je za uslugu mtsTV GO potrebno da se ima i telekomov IPTV?/! Tako da pitanje da li se mtsTV go moze aktivirati ako sam recimo korisnik samo mix xl plus paketa?
 
može i imaš 14 programa, a iptv imaš više
 
Evo sa Arene, mislim da bi to bio najbolji primer.
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-01-31-23-47-23.jpg
    Screenshot_2016-01-31-23-47-23.jpg
    152.8 KB · Pregleda: 167
Jel vam radi tv go? Meni ne od jutros.
 
Resetovao sam mob i proradilo, ko zna, neki bag
 
Cekajte najjeftiniji paket za ovaj servis je miks xl plus ?
Kazete moze lagano tako da se gleda arena ?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno