Šta je novo?

mtsTV GO

Zovi podrsku mts kod mene radi i na mobu i preko kompa.
 
Kako da postanem korisnik? Da li je ovo dostupno samo korisnicima navedenih tarifnih paketa ili može da se koristi, tj. plaća i potpuno nezavisno od bilo koje druge usluge Telekoma?
 
Ako imaš novu platformu, onda na njihovom sajtu treba da aktiviraš multiskrin i skineš aplikaciju u mobilni.
Ako nemaš novu platformu, onda mora da ideš do poslovnice i da zameniš stari stb, za novi, pa onda da aktiviraš.
 
Problem kod mene je sto sam instalirao app na 4 uredjaja i sad blokirao, moram cekam mesec dana da se odblokira, lol
 
Kako ? i sad neće da radi na prethodna 3 ?

Ja nisam bio u takvoj situaciji, već kad sam 4 registrovao, morao sam jedan da obrišem, ali radi.
 
Kako se deaktiviraju ne-Osnovni paketi za TS IPTV osim preko TV-a? Ne vidim nigde u Appu (pise kao da nisu kupljeni uopste, tj. daje opciju da se kupe), nema nista na portalu?
 
Korisnik sam BOX 4 paketa, i imam aktiviranu uslugu mtsTV go. U poslednje vreme vrlo često se pojavljuju različite greške, na primer Uređaj je rasparen, Usluga trenutno nije dostupna, Neuspešna autentifikacija. Greške se pojavljuju nakon desetak minuta gledanja i ponavljaju se tako da gledanje skoro da nije moguće. Kada se pojavi greška neuspešna autentifikacija, nakon nekoliko puta, desi se da me automatski izloguje. Interesuje me da li neko od vas ima slične probleme?
 
Kako ? i sad neće da radi na prethodna 3 ?

Ja nisam bio u takvoj situaciji, već kad sam 4 registrovao, morao sam jedan da obrišem, ali radi.
Da, nece da radi na prethodna 3,samo na lap topu gde sam poslednje instalirao, kako da obrišem pislednji?
 
Ja sam pitao ranije i dobio ovakav odgovor, i stvarno je tako :)

6d25f9bda7396f14e15de06231408ce2.jpg
 
Ako imaš novu platformu, onda na njihovom sajtu treba da aktiviraš multiskrin i skineš aplikaciju u mobilni.
Ako nemaš novu platformu, onda mora da ideš do poslovnice i da zameniš stari stb, za novi, pa onda da aktiviraš.


To znači da računar preko kojeg koristim mtsTV GO mora biti povezan sa Internetom preko opreme koju mi Telekom daje?

Konkretno, Box imam kod keve i ćaleta i oni tamo koriste ADSL i IPTV. Mobilni je kod mene, ali ja u stanu imam SBB, pa bih mtsTV GO koristio kako bih na računaru imao Arene. Da li je to moguće ili ne?
 
Moze, ja sam preko VIP-a gledao, barem na telefonu, na racunaru nisam smeo da probam (zbog kolicine protoka).
 
To znači da računar preko kojeg koristim mtsTV GO mora biti povezan sa Internetom preko opreme koju mi Telekom daje?

Konkretno, Box imam kod keve i ćaleta i oni tamo koriste ADSL i IPTV. Mobilni je kod mene, ali ja u stanu imam SBB, pa bih mtsTV GO koristio kako bih na računaru imao Arene. Da li je to moguće ili ne?

Postavlja se pitanje, a što ne probaš ?
 
Da se ne cimam bezveze da menjam opremu, pošto ne živimo u istom gradu.

dobar potpis, btw

@alfaunits
Kakve veze imaju računar i protok?
 
Na telefonu bi ti radilo sigurno, čak i ne skida mb. A nadam se i na kompu. Ne vidim razlog da ne bi radilo, tako da menjaj opremu i javljaj...
 
Jel zna neko kako je moguce da radi i mtstv go i d3go jer neda mi zbog plugina moze samo jedan da radi u isto vreme negde sam to video na forumu nemogu da se setim gde
 
Na telefonu bi ti radilo sigurno, čak i ne skida mb. A nadam se i na kompu. Ne vidim razlog da ne bi radilo, tako da menjaj opremu i javljaj...

Samo preko MTS mreze je besplatno! I nije sve, samo strim ne ulazi u protok, sve ostalo se tarifira, tj. skida MB (metadata podaci za MTS TV Go, koji nisu puno, ali nakupe koji MB)
 
To znači da računar preko kojeg koristim mtsTV GO mora biti povezan sa Internetom preko opreme koju mi Telekom daje?
Konkretno, Box imam kod keve i ćaleta i oni tamo koriste ADSL i IPTV. Mobilni je kod mene, ali ja u stanu imam SBB, pa bih mtsTV GO koristio kako bih na računaru imao Arene. Da li je to moguće ili ne?

Moguce je, mts TV GO radi na SBB internetu i na android i na PC bez ograncinjenja(rade svi kanali)

Jel zna neko kako je moguce da radi i mtstv go i d3go jer neda mi zbog plugina moze samo jedan da radi u isto vreme negde sam to video na forumu nemogu da se setim gde

Ovo i meni treba, probao sam da namestim ali nisam uspeo.
 
Mts nam je lepo cesitao novu godinu,time sto nam je ukinuo besplatan Mts TV.Pored ukidanja boostera,minuta u box paketima ovo je jos jedno u nizu ukidanja.
 
Mislis na onih 13 kanala koje si svojevremeno pljuvao i govorio da je njesra od kanaka.
Sta te to sad pogadja?
Ti bre stalno ides samom sebi kontru te tv mts, te ptt da ne nabrajam dalje.
:)
 
Jeste njesra ali je bilo đžabe i nije ulazilo u takmičarsku kategoriju.Nije bilo 13 kanala nego mnogo manje 7 ili 8 tako nešto.
 
Skini aplikaciju orion tv sa playstora imas free trail kanali rade super, mnogo vise nego na ovoj mtsovoj app, jedino sto skida mb ko ludo ako si na mobilnoj mrezi, ok je preko wifija. Ima cak i arena.
 
Ma ko jos normalan gleda TV na telefonu? Ja to upalio da vidim kako izgleda (inace lepo uradjen app je MTS TV Go), i ukljucim nesto da slusam kao radio, ali je glupo sto mi trosi ekran i bateriju za to. Ne pada mi na pamet da gledam nesto stvarno na telefonu ni 2 minuta TV, cak i da ima sta da se gleda! (imao sam u Koreji, mogao sam Game TV da gledam, nisam lud :))

BTW, meni je 39 kanala sada dostupno, a nemam vise onih 2 meseca free trial za sve pakete. XXX, English Club, Pink Film i neki sportski samo nisu dostupni sada.
Zasto je English Club nedostupan jbm li ga, kanal nije nista posebno :D
 
Ma ko jos normalan gleda TV na telefonu? Ja to upalio da vidim kako izgleda (inace lepo uradjen app je MTS TV Go), i ukljucim nesto da slusam kao radio, ali je glupo sto mi trosi ekran i bateriju za to. Ne pada mi na pamet da gledam nesto stvarno na telefonu ni 2 minuta TV, cak i da ima sta da se gleda! (imao sam u Koreji, mogao sam Game TV da gledam, nisam lud :))

BTW, meni je 39 kanala sada dostupno, a nemam vise onih 2 meseca free trial za sve pakete. XXX, English Club, Pink Film i neki sportski samo nisu dostupni sada.
Zasto je English Club nedostupan jbm li ga, kanal nije nista posebno :D
Znaci ja nisam normalan po tebi.
Na tvoju zalost razocaracu te. Sto da ne gledam tv na mobu desi mi se X puta da sam van kuce ali hocu da pogledam neku utamicu ili nesto slicno neku emisiju.... Cak i kad sam u kuci neretko ga zamenim za komp ili pravi tv nekako mi lakse na mobu da gledam.
Rekoh ti ja onda da su ti kanali samo u sklopu nekih paketa i dostupni su ako ih imas i na iptv, ti tada rece da imas sve ali si u prvom trenutku precutao taj free period od 2 meseca gde su bili otkljucani svi kanali. Posle si to rekao, elem nije bitno to osim sto po meni gredis sto mislis da onaj koji gleda mts tvgo nije normalan.
Pa zasto su pravili app ako ne da se gleda preko nje, ne razumem?
 
Ja nisam znao da je free tih 2 meseca :D Nije za mene, pa se nisam ni uplitao.

Za gledanje na mobilnom, pa nije normalno da se gleda na tako sitnom ekranu. Kao radio, da slusam OK, ali za gledanje ne, sacekacu da dodjem kuci da pogledam na TVu ili necu gledati.

Ja sam rekao da JA nisam lud, ali ja sam legalno slepa osoba, pa je gledanje TVa na mobilnom stvarno ludilo za mene.

Inace, molim te da prekines da svacije postove gledas kao napad na tebe i kao da su svi protiv tebe, a pogotovu ja. Mozda sam i zadnja osoba na forumu koja te uopste ne napada, bolje neka ostane tako.
 
Ono sto za nekog nije mozda normalno za nekog jeste.
Citiracu te sta si napisao
"Ko jos normalan gleda TV na telefonu?" Tu uopste sebe nidi spominjao no nije ni bitno samo saljivim tonom pokusah da se obratim, izgleda da nisi shvatio trebao sam smajlija staviti onda.
Inace niti ja svacije postove gledam kao napad na mene niti ih tako dozivljavam niti ja mislim da je iko ovde protiv mene(to sto ima 4-5 trola njih ni ne racunam smesni su mi) a ponajmanje mislim da si ti protiv ikoga ovde osim protiv Tnora. Evo stavicu i ovde smajlija da ne protumacis pogresno :)
Ja tu 5-oricu ne vidim kao napad suvise su smesni da bi ikog oni napadali pogotovu mene, pa ako ja tebe ne napadam nemas zasto i ti mene, i bolje da tako bude.
Ne znam samo zasto se ti nadje napadnutim s moje strane?
 
Ne osecam se napadnutim, kazem ti, nisu svi protiv tebe ;)
 
Nazad
Vrh Dno