Šta je novo?

mtsTV GO

Sad mi kao nešto radi, znači kada pokrenem sajt u Mozzili, u isto vreme pokrenem i plejer čija je ikonica recimo na desktopu ili start meniju i onda je sve ok. Znači, mora obavezno da se klikne na ikonicu MTS GO, da bi se pokrenula cela priča, barem tako kod mene. Jedino što je ostalo kao problem je to što i dalje traži jedno te isto ažuriranje, pa samo maknem to obaveštenje, dobro kada je to samo problem, kod njih retko kad nešto bez problema;)
 
Kod mene radi, nisam imao problema sa ovim playerom, ali slika je bolja bila pre, ovo 720p ?! Bolje je bilo ono pre 1,2mb
 
I dalje je 1.2 Mbps vidim preko net limitera, a to su ubacili verovatno za kasnije kada to i bude. Inače je to 360p i dalje, i na mobilnoj aplikaciji se vidi lepo max 1.2 Mbps. Nadamo se da će i taj bitrate povećati do kraja godine kada malo zaživi optika. Ja ih razumem npr neko ima adsl 10/1 tj 8.5/0.7 i koristi kući mts tv go na 3 uređaja, i za surf mu ostane nešto jedva. Ali može preko 3G/4G mreže da se koristi bez merenja neta, tako da su zaista mogli da povećaju bitrate već jednom.
 
Ok, možda je i dalje preko kompa Neco 1,2, ali tvrdim da je sad lošija slika, kad stavim na najviše, a to je 720p. Do pre par dana sam gledao ono, i kad stavim 1,2, odlično, a sad bezveze... Pričam na kompu. Nisam menjao monitor :) Na telefonu nisu ni menjali, kako je bilo i sad je.
 
Poslednja izmena:
Radi sve, kao da su malo popravili sliku, ali moze to jos bolje i mora
IMG_2969.JPG
 
640x360 je i do 1.5 mb ide, ne vise ja msm
 
Ja čisto onako, bezveze, probah danas ovu uslugu u zadnjoj verziji Chrome-a i ona radi a posle kad ažurirah FF videh da radi i tu, očigledno je ovaj novi plejer tu završio posao, bar što se tiče ove strane priče o usluzi MTS TV na više uređaja.
 
Stvarno radi, bravo majstore.
Dakle apdejt aplikacije je resio problem zato sto su sad sve strane napustile npapi.

Sent from my SM-N935F using Tapatalk

Edit:
Sad nesto gledam kad stavim na 720 slika je podosta bolja u odnosu na pre par dana kad je bila katastrofalna.
Bas sad gledam Zvezda-Buducnost solidna slika 720 rezoluciji.
Sta vi kazete jel vama isto kao pre par dana ili kvalitetnija slika, mozda se meni samo cini.
 
Poslednja izmena:
Stvarno radi, bravo majstore.
Dakle apdejt aplikacije je resio problem zato sto su sad sve strane napustile npapi.

Sent from my SM-N935F using Tapatalk

Edit:
Sad nesto gledam kad stavim na 720 slika je podosta bolja u odnosu na pre par dana kad je bila katastrofalna.
Bas sad gledam Zvezda-Buducnost solidna slika 720 rezoluciji.
Sta vi kazete jel vama isto kao pre par dana ili kvalitetnija slika, mozda se meni samo cini.

Meni deluje da je kvalitet isti kao i ranije, tj tih lažnih 720 je u stvari 360, kada se klikne na 360 isto mu dođe kao kad se klikne 720 rezolucija. Bar da stave na nekih pristojnih 480, ali...videćemo.
 
Kako divno radi :D Piše: uređaj je rasparen kod:85983523 a zatim nevažeci uređaj kod: 10000 :D Pa onda usluga je trenutno nedostupna :D I nakon 5og logovanja nekako proradi, ali pri svakoj promeni kanala ista stvar. Firefox v51 .
 
Koja je fora sa ovim ja ne znam. Sve je radilo ok al onda je počelo da izbacuje neku grešku: fatal error web i tako nešto.Brisao sam pa ponovo instalirao aplikaciju ,100x se logovao i ništa a radilo mi je na IE...


1.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa probaj da deinstaliras player, pa udji na chrome, pitace te da ipet instaliras... sad radi ovaj player, tj posebno se on otvara, nije vise vezan za pretrazivac
 
Probajte da uradite, kao što napisah, control panel i deinstal player od pre neki dan... zatim chrome i opet će da će zahtevati instal, ne treba ništa gasiti resetovati, evo sad sam završio sve za 2 minuta i radi

mts.png
 
Evo probao. Deinstalirao sam player. Otvorio sajt u hromu i kliknuo na play za rts1 i pojavio se popup "Please wait connection with player is in progress". Vrti se tako 10 minuta i nema nameru da stane. Znači prc. :D
 
Da, ali odmah bi trbao da ti pokaže nakon što provali da nema playera da instaliraš...

Izloguj se, pa kad kliknes da se ulogujes, trazice ti da instaliras player
 
Poslednja izmena:
Radi li kome ovo večeras, pokušavam da gledam Arenu 3, ali nema slike???
 
Pukla televizija totalno [emoji23]
 
Nije ni kod mene sinoć radilo. Sreća pa je free inače...

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam probao juce u 18 nije radilo... evo sad radi
 
Nije radila sinoć za vreme fudbala, posle nisam ni proveravao...MTS naravno da se nije udostojio nikakvo obaveštenje izdati povodom toga, ništa neočekivano od njih.
 
Zasto ne vrate kvalitet slike kao sto je bio ? 720p ? Koliko meseci, godina treba da shvate neke stvari ?
 
Teško da je kvalitet ikada bio približan 720p

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
Pre ovog playera, slika na kompu je bila bolja, ovo sad je mutno

arena.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno