Šta je novo?

mtsTV GO

Resetuj modem
 
Restartovao, promenio je IP adresu, podrazumevano ali i dalje ne radi :)
 
Koja adresa, da nije opet 79....
 
Nista gledaj na telefonu [emoji3]
 
Jesi dozvolio pokretanje tog plugin-a na mtstv.telekom.rs domenu?
 
Da, pri prvom pokretanju i kod Safari-a i Firefox-a.
 
Ja sam isto imao poteškoća sa vraćenjem Firefoxa na 51.0.1, jer opet nije radilo. Na kraju sam uočio da je greška jer sam skinuo 64-bitnu verziju. Radi samo sa 32-bitnom!
 
Да се не цимате се старим Фајерфоксом, скините SeaMonkey (може и Portable), то вам је као стари Фајерфокс.
 
Od kad su izbacili novi program za gledanje dobijam poruku:

getwebbrowser2 failed

Ima li iko ideju gde je problem?
 

Prilozi

  • mtstv.JPG
    mtstv.JPG
    38.2 KB · Pregleda: 139
Napravili su kao i d3go, posebno se otvara player...

Kod mene radi

1.png
 
Probao i jednako nece da mrdne sa login ekrana. Kao da ne prepoznaje da sam klikuno.

Da se dodje i do ovog dela, morao sam da ugasim net pre prvog pokretanja Mozile da ne odradi update, ugasim automatski download update-a, ubacim da pusti sertifikat posto ni on nije dobar i onda nije vise trazio plugin ali nece sad da mrdne sa login ekrana.
 
Kod mene radi mozila 32-bitna, pre 15 dana iskljucio update zbog d3go. Ali sinoc kad sam hteo login na mts, morao je update plugin-a. Odradio. Probao odmah i radi. Otvara sad u posebnom prozoru kao i kod d3go...
 
probao sam isto - Mozilla 32-bit, update plagina i džabe, zakucava na login ekranu
 
Kako zakuca ?
 
Meni sve radi kako treba, mozila 32 bita v51. Ali jel se to oni sprdaju sa ovim 720p? :D Slika je očajna na laptopu kao i na lcd tv-u. Sbb sd kanali na d3go idu sa 2.5 Mb/s a HD sa 3 Mb/s i bez problema ih gledam na tv-u od 47 inča. A ovaj mts tv go jedino može na telefonu da se gleda, za laptop od 15 i 17 inča kao i monitor i lcd tv je očaj. Nadam se da će uskoro povećati ovaj bitrate na stvarnih 720p jer je ovo užas.
 
Pretpostavka je da ce povecati ... kao rade nesto, player
 
update: instalirao sam Mozilu 45.0.1 i sad sve radi normalno, s tim otvaranjem novog programa
 
Kod mene malo radilo na Ie i onda neće.nikako onda sam sve izbrisao sad neće ni da izbaci da instalira aplikaciju a na safariju nikako i nije htelo a sve sam brisao i nanovo instalirao,shitić žešći :)
 
Pa mozilu...
 
Meni na FF v51 radi odlicno, samo sam apdejtovao plug in, i sve radi sad je player zasebno sto je bezveze ne znam sto su to radili.
720p je ok neko je rekao da je losa slika, sasvim je zadovoljavajuca.
Najbitnije je da sve radi kako treba.
Samo da srede mobilnu app da radi pod N i bice ok.

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Meni na FF v51 radi odlicno, samo sam apdejtovao plug in, i sve radi sad je player zasebno sto je bezveze ne znam sto su to radili.
720p je ok neko je rekao da je losa slika, sasvim je zadovoljavajuca.
Najbitnije je da sve radi kako treba.
Samo da srede mobilnu app da radi pod N i bice ok.

Sent from my SM-N935F using Tapatalk

Ja sam rekao da je loša slika na 720p u odnosu na SBB-ov d3go i njihove SD kanale, a o HD kanalima da ne govorimo. Ovo sve pričam kako izgleda poređenje mts tv go slike na tv-u od 47 inča i laptopu i sbb d3go aplikacije. Pogotovo kada se gleda fudbal na areni, i na sk običnom i HD. Mts tv go i dalje ide sa 1.2 Mbps a sbb d3go sd kanale sa 2.5 Mbps , a HD sa 3 Mbps.Tako da taj 720p mts tv go nikako nije to što piše nego je 360p max.
 
Poslednja izmena:
Mene zeza samo tako...prvih par dana po instaliranju novog plugin-a radilo na FF a zadnjih dana neće ili hoće ponekad...Mozzila nije apdejtovana na novu verziju, znači ostala je v51, a iznova i iznova traži ažuriranje plugin-a za MTS GO iako je instaliran po propisu, a i ako ga ponovo ažuriram - taj plugin, onda kaže da Mozzila nema neku dozvolu i da tražim šansu u drugom browseru, na IE traži takođe neku dozvolu, na Safari ni pod tačkom razno, samo okreće onaj krug za logovanje. Inače, poneki put proradi na FF, recimo u sredu izjutra se otvorio plejer i radili kanali ali uveče i oko ponoći nikako. Bilo je i ranije nekih problemčića ali sve se to u hodu i brzo rešavalo ali sada mi se čini da ću imati opasnih problema. Napisano je dosta toga ovde zadnjih par dana ali ne vredi, ako neko ima neko rešenje neka piše, hvala unapred.
 
Evo danas, u četvrtak, čas radi čas ne radi...plejer kad se otvori onda normalno kreće i program, a kad se ne otvori onda izbacuje poruku na FF da Mozila nema dozvolu...a najviše me nervira što na početku traži konstantno ažuriranje plugin-a a to je ista verzija koju sam instalirao pre par dana i juče je ažurirao za svaki slučaj, mada nema šta da se ažurira kada je to ista verzija. Ko zna šta je ovde po sredi.

Inače, još mesec dana je produžen ovaj besplatni ugođaj, do 30.4., mislim da je ovo prvi put da produže samo za mesec dana, obzirom da je u pitanju MTS ne bi me čudilo da od 1.5. stvarno i pokušaju sa dugo najavljivanom pretplatom za ovu uslugu.
 
Poslednja izmena:
Mogu da pokušaju ali prvo neka povećaju bitrate sa 1.2 Mbps na bar 2.5 Mbps da bi to bilo koliko toliko ok za gledanje, kao drugo neka reše grešku na androidu nevažeci uredjaj, kao i na mozili sada što to isto izbacuje. E onda mogu da naplaćuju :D
 
Problemi se množe a ne rešavaju. Teško da će to ikada postati pouzdan servis, samo mi ne ide u glavu što se glupiraju uopšte sa pominjanjem naplate, ovo što produžavaju promo period po mesec dana je tek priča za sebe
 
Nazad
Vrh Dno