Šta je novo?

mtsTV GO

Naravno, uvek je i moglo, ne znam odakle ti da nekad nije moglo?
 
Ja manje više nisam imao problema sa ovom uslugom od samog starta ali zadnjih par dana ne mogu stalno da pristupim sajtu, ova priča da se menja opseg odnosno IP adresa baš i ne pije vodu u mom slučaju. Recimo danas popodne neće da otvori, pa posle sat vremena hoće, uveče neće pa posle pola sata hoće...ovo sve se počelo dešavati zadnjih par dana, pre toga nikad. Ima i povremenih seckanja, baferovanja što je nekad bilo nezamislivo, to me trenutno toliko ne iritira koliko ovo što čas hoće a čas neće da pristupi sajtu.

I kod mene ista stvar od juče. Evo sad ne mogu da pristupim sajtu preko računara dok preko mobilnog telefona sve radi normalno
 
Untitled.png 1.png

Kod mene radi.
 
Ccc Nero :D

Vi što imate toliko problema (osim povremenog baferovanja, to imamo svi jer server im očigledno nema dovoljno bandwidth-a kad "svi navale") sa aplikacijom ili sajtom a gledate samo Arene tj samo mali broj kanala najpametnije da izvučete linkove pomoću WireShark i gledate to sa VLC, MX Player ili čime god hoćete. Ključna stvar je broj kanala, pošto svaki kanal ima jedinstven "accountinfo" segment (razlikuje se zadnjih 7+ karaktera) pa mora za svaki kanal da se pusti na sajtu da ga generiše i izvuče sa WireShark-om.
Znači jednom se napravi playlista sa tih 5-6 kanala i koristi se i na mobilnom i na kompu.

Meni na kompu mislim da nikad nije bilo problema (osim baferovanja) osim da ne otvara kad dobijem 79.x.x.x IP, ali na mobilnom povremeno brljavi aplikacije sa "nevažeći uređaj" gremlinima što smara jer tera ponovo na login, tako da na Android boxu koristim MX Player varijantu (preciznije IPTV app + MX Player) da zaobiđem te bagove.
 
Desavalo se i ranije da tako nesto urade sa Telekom IPeva, oko TVa, ne secam se sta tacno!
Nece ni meni.
 
Прорадило је, вероватно се применила ИП адреса у међувремену.

Послато са Нексус 5х уз помоћ Тапатока
 
Takodje, ne radi preko mts ip, ali preko Telenorove radi normalno.
Dok preko app mtstv go radi i preko njihove ip.
Koji kr3t3ni svasta.
 
Ova usluga je definitivno jedan običan krš, čas radi, čas ne radi, dosta ljudi ima problema, čak i oni koji ranije nisu imali istih.
 
Meni trenutno ne radi preko telekomog adsl-a. Drugacuje ne mogu da probam. Da je krs, jeste
 
Od kad sam napisao da mi ne radi preko mts, posle 5 min proradilo i do sad radi.
Ko zna sta ovi rade.
 
Jel imate Arene na PC?

Sad sam usao na laptopu i izgleda da su izbacene Arene.
 
Meni uopšte neće da pristupi stranici sa sbb neta već 2 dana? Preko pc pokušavam,da nisu blokirali sve osim mts neta?
 
Poslednja izmena:
Arene trenutno niko nema, globalni problem je u pitanju.
Kao sto ima problema sa pristupom mtstv preko kompa ili laptopa, nema veze sa sbb internetom taj problem postoji i na njihovom internetu, dok u isto vreme android app normalno radi.
Mani do pre sat vremena nije radio na PC prijavio sam i malopre je proradilo i na PC-ju.

EDIT:
Proradile upravo sve Arene.
 
Poslednja izmena:
Da javim - sa SBB ne radi aplikacija TV na više uređaja, dok sam u toku dana probao preko MTS ADSL-a i tamo radi. Dobijam poruku vezano za https protokol. Ima li neko ideju ili info šta se dešava?

Edit:
Izgleda da kad se čovek požali ovde njemu proradi, ali utakmice prođoše.
 

Prilozi

  • mtstv.jpg
    mtstv.jpg
    18.8 KB · Pregleda: 87
Poslednja izmena:
I meni nije radilo sa sbb pa je proradila pa sad evo opet ne radi....
 
Ja gledao sinoć LŠ. SBB mi je provider, IE koristim za mts go i d3go.
 
Radi li ti sada?
 
Kod mene trenutno ne radi, imam MTS ADSL, dnevno čas radi čas ne radi...neopevano i neviđeno đubre.
 
Ccc Nero :D

Vi što imate toliko problema (osim povremenog baferovanja, to imamo svi jer server im očigledno nema dovoljno bandwidth-a kad "svi navale") sa aplikacijom ili sajtom a gledate samo Arene tj samo mali broj kanala najpametnije da izvučete linkove pomoću WireShark i gledate to sa VLC, MX Player ili čime god hoćete. Ključna stvar je broj kanala, pošto svaki kanal ima jedinstven "accountinfo" segment (razlikuje se zadnjih 7+ karaktera) pa mora za svaki kanal da se pusti na sajtu da ga generiše i izvuče sa WireShark-om.
Znači jednom se napravi playlista sa tih 5-6 kanala i koristi se i na mobilnom i na kompu.

Meni na kompu mislim da nikad nije bilo problema (osim baferovanja) osim da ne otvara kad dobijem 79.x.x.x IP, ali na mobilnom povremeno brljavi aplikacije sa "nevažeći uređaj" gremlinima što smara jer tera ponovo na login, tako da na Android boxu koristim MX Player varijantu (preciznije IPTV app + MX Player) da zaobiđem te bagove.

Ovo je ključ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad su nesposobni... Stream radi iako sajt ni meni ne otvara (ni VDSL ni Telenor 3G net).
 
Ko zna sta rade... ali verovatno pokusavaju da naprave kao i d3go. Da se moze uci samo sa njihove mreze, pa im nesto ne ide. Mada kod mene evo sad na telefonu radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni danas ceo dan radi i desktop i mtstv go verzija i sa mts i sa vip i sa telenor mreze.
LS upravo gledam.
 
Znači ovako, kada danas napisah popodne da ne radi i nije radilo, ''naprasno'' proradilo pre utakmice AEK-Partizan, radi i sada. Barem kod mene nema nikakvog govora o nekakvim IP adresama i ostalim stvarima, jednostavno oni nešto zezaju verovatno, možda stvarno nameštaju da radi samo nama koji imamo MTS ADSL, ali i ako bude tako pa bude naplate po Novoj Godini svakako da ću otkazati uslugu.
 
Jel moze neko da mi objasni kako da gledam preko VLC player-a, posto meni preko web-a non stop trazi neki plugin, instalirao sam ga do sad bar 46 puta.
 
Jedino shaman, zna covek


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lol, ma da shaman je lično napisao WireShark.
@srdjanprpa: Možeš milion u 46 puta da instaliraš plugin ako potom nisi u browseru (koji uopšte podržava tu vrstu pluginova, znači ne Chrome i ne nova Opera koja je isto bazirana na Chromium-u) dozvolio pokretanje tog plugin-a na tom sajtu tj domenu. Pošto po default svaki moderni browser blokira izvšavanje pluginova.

I ne možeš da koristiš 64-bit verziju Firefox-a jer ne postoji 64-bit verzija tog Verimatrix plugin-a.
Takođe ako na istom kompu koristiš i D3Go onda moraš da obratiš pažnju da za oba servisa skineš najnovije verzije pluginova i kojim redosledom ih instaliraš.

A dok ne "podesiš" da ti pušta kanale u browser-u nema ni igledanja u VLC Player-u, jer ne možeš da "izvučeš" linkove.

Tj može na rootovanom Android telefona da se odradi "packet capture" sa odgovarajućom aplikacijom, pa da se dalje nastavi na kompu prčkanje sa WireShark-om.
 
Poslednja izmena:
Ja na kompu uredno ulazim na mts portal sa svojim podacima a kad na ios-u udjem u aplikaciju i unesem te iste podatke prijavljuje gresku da su ili user ili sifra pogresni. Ima li neko ideju kako da ovo namestim? p.s. probao preko telenor wifija, mts mobilnog neta, mts adsl-a. U sva 3 slucaja prijavljuje gore navedenu gresku.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno