Šta je novo?

mtsTV GO

Imam naravno MTS nalog ali nigde nema nikakva opcija za aktiviranje.
Cek ajmo ovako jel imas novu platformu?
Nisam bio bas precizan u predhodnom odgovoru trebao sam dodati da moras da imas iptv sa novom platformom.
 
Poslednja izmena:
Kliknuo sam na multiscreen, e sad me prebaci tamo gde mi pisu aktivni servisi, i sad kad hocu dole da pritisnem aktiviraj tv na vise uredjaja kaze mi da zamenim stb uredjaj za novi u poslovnici, ali kakve to veze ima sa mojim telefonom i kompom i 4g netom na telefonu kad kazu da preko fona pristupas ide besplatan saobracaj za mts tv go aplikaciju ???

EDIT: pa ja nemam novu platformu, ali kakve to veze ima kad ide preko fona, a ne preko iptv uredjaja ? o_O msm svejedno je besplatna zamena uredjaja, al ono..
 
Čovek priča gluposti, ne možete koristiti taj servis na bilo kom paketu.
Sad je i sam to potvrdio u postu iznad.
 
Poslednja izmena:
Kliknuo sam na multiscreen, e sad me prebaci tamo gde mi pisu aktivni servisi, i sad kad hocu dole da pritisnem aktiviraj tv na vise uredjaja kaze mi da zamenim stb uredjaj za novi u poslovnici, ali kakve to veze ima sa mojim telefonom i kompom i 4g netom na telefonu kad kazu da preko fona pristupas ide besplatan saobracaj za mts tv go aplikaciju ???

EDIT: pa ja nemam novu platformu, ali kakve to veze ima kad ide preko fona, a ne preko iptv uredjaja ? o_O msm svejedno je besplatna zamena uredjaja, al ono..
paketi-usluga-moj-mts.jpg

Ne moze na staroj platformi, sve je to povezano sa iptv-om idi zameni i imaces mnogo bolje servise a jedan je i ovaj o kom pisemo, 72 sata unazad...
Čovek priča gluposti, ne možete koristiti taj servis na bilo kom paketu.
Sad je i sam to potvrdio u postu iznad.
Ne pricam ja gluposti nego ti ne znas nista osim da lupetas iste.
a i necu vise da se bavim provokatorima.
 
Druže rekao si da mogu svi sa mts nalogom da koriste tu uslugu.Pa hajde objasni kako ja koji imam mix xl i nemam iptv da aktiviram to?
 
Pa procitaj vidis da sam ispravio post kad sam video da nisam do kraja napisao sta je potrebno.
Sad sam proverio sve ovo je besplatno za mts TV korisnike.
Moze da se aktivira putem mojmts, pozivom 0800/100-100 ili odlaskom u poslovnicu.
Probaj fonom to te nista ne kosta ali nisam siguran da ti kozes samo tv korisnici imaju free za ostale ne vazi.
 
Poslednja izmena:
Pa to Punisher pokusava da ti kaze.
On je isto kao i ja procitao kad si napisao da je za sve korisnike sa mts nalogom.
Ok,posle si se ispravio,sve je jasno sada.
 
Чек, мтс ТВ није исто што и iptv?
Код мене је само проблем што нисам обновио уговор за бокс и самим тим добио нову опрему..
 
Poslednja izmena:
MTS TV = IPTV
MTS TV Go = app za Android, preko Multiscreen podrske uz IPTV (od marta 2016 se placa multiscreen!), ima deo kanala iz tvog IPTV paketa samo (45 od svih mogucih 200+ je samo dostupno na MTS TV Go).

Ima i nesto MTS TV za Miks XL+ i jace korisnike, ali to vec ne znam sta bese :) Ili je mozda MTS TV Go za njih, bez obzira sto nemaju IPTV?
 
Pa to Punisher pokusava da ti kaze.
On je isto kao i ja procitao kad si napisao da je za sve korisnike sa mts nalogom.
Ok,posle si se ispravio,sve je jasno sada.
Pa lepo sam ispravio kad sam video da nisam napisao sve do kraja u zurbi sam orevideo da sam napisao tj. da nisam napiaao.
Чек, мтс ТВ није исто што и iptv?
Код мене је само проблем што нисам обновио уговор за бокс и самим тим добио нову опрему..
Da.
Kod tebe je problem sto nisi uzeo novu opremu za novu platformu.
To znam(o) odavno i uporedo koristim sa Orionom aki kad nisi u zoni wifi ja data se skida na mts tvgo ne bar do marta za dalje cemo videti.
I na kraju tema nije ta aplikacija vec mts tv go.
Inace ova Orionova je zacudjujuce dobra kad se zna ko je pravio istu.
 
Ima i nesto MTS TV za Miks XL+ i jace korisnike, ali to vec ne znam sta bese :) Ili je mozda MTS TV Go za njih, bez obzira sto nemaju IPTV?
Da to ima i mozda na to njih dvojica misle to je samo za te mix xl i jace korisnike ali to je drugo tu ima samo 13 jadnih programa i ne znam ali mislim da se data placa e za tu app treba pin a za multiscreen ide kombinacija user/pass sa mojmts.
 
Sa kime se ti svađaš, samo sam ostavio link - arenasport radi tu...
 
Da to ima i mozda na to njih dvojica misle to je samo za te mix xl i jace korisnike ali to je drugo tu ima samo 13 jadnih programa i ne znam ali mislim da se data placa e za tu app treba pin a za multiscreen ide kombinacija user/pass sa mojmts.

to je taj valjda (13 kanala), ali nisam nigde nasao sta je to konkretno.
 
Sa kime se ti svađaš, samo sam ostavio link - arenasport radi tu...
Ako meni kazes-nisakim sto?
Neka radi AS samo sam rekao da je tema mtstvgo a btw na mts rade svih 5 AS a na Orionovoj 4.
Nista lose ne mislih ne znam sto se nafje uvredjenim samo sam napisao da nije tema orionova aplikacija a potvrdio da radi odlicno ali bas odlicno radi iako ima mane nema 72h unazad, snimanje...
Opusteno drugar.
 
to je taj valjda (13 kanala), ali nisam nigde nasao sta je to konkretno.
Pa to jw bio pocetni mts go koji ja mislim vise ne postoji imao je samo 13 kanala i imali su ga samo ljudi na mix xl+ paketima i drugacije se aktivirao.
 
Jel još neko ima problem sa aktivacijom multiscreen opcije. Kao da su je zagasili, jer kad kliknem na aktivaciju baci me na moj nalog gde mi se od aktivnih servisa pojavi samo prepaid kartica koju sam dobio uz telefon i koju ne koristim. Kad kliknem na box ikonicu skroz levo prijavljuje grešku 404.
 
Meni nesto isto baguje sajt. Kaze da je aktiviran MS, ali ima i opcija da se aktivira, sto nije bilo prethodnih dana.
A MTS TV Go ne radi mi vec 2 dana.
 
Meni aplikacija radi normalno.
 
Radi normalno... Bas su me prijatno iznenadili
 
Neće ovo... Juče sam na portalu aktivirao multiscreen, ovoga puta nije prikazivao grešku 404. Skinuo apk mts TV go za android, stavio username i pass koji inače koristim pri logovanju na portal i neće.
 
Neće ovo... Juče sam na portalu aktivirao multiscreen, ovoga puta nije prikazivao grešku 404. Skinuo apk mts TV go za android, stavio username i pass koji inače koristim pri logovanju na portal i neće.
Podseti me samo jel imas novu ili staru platformu iptv?
Jasno ti je da na staroj ne moze da radi, a ako je nova telefon u ruke i 0800...
 
Neće ovo... Juče sam na portalu aktivirao multiscreen, ovoga puta nije prikazivao grešku 404. Skinuo apk mts TV go za android, stavio username i pass koji inače koristim pri logovanju na portal i neće.
Podseti me samo jel imas novu ili staru platformu iptv?
Jasno ti je da na staroj ne moze da radi, a ako je nova telefon u ruke i 0800...
Novu, uzeo pre dve nedelje. Moraću da ih zovem, nego ne stižem.
 
Onda ih zovi nesto je do njih.
 
Najzad mi je proradio opet MTS TV Go, radi i web.

Fizicki sam resetovao modem ovog puta (iz drugih razloga, pa slucajno video da radi). Ocigledno su nekim korisnicima zeznuli stvari :)
 
Vidim spominje se neki "portal" - jel to nešto preko IPTV pošto na sajtu ne mogu da pronadjem link...

I zanima me još, jel taj TV Go radi i na Win platformi ili samo Android/iOS?
 
Portal moj telekom sad mojmts.
Imas i na win-u.
 
Ja od danas ne mogu da gledam ni na kompu ni na mobu, kad pokusam da se izlogujem sa prethodnog uredjaja izbacuje mi neku gresku.
 
Nazad
Vrh Dno