»RSS Benchmark sajt

Strana 126 od 133 PrvaPrva ... 2676116122123124125126127128129130 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.876 do 1.890 od ukupno 1982

Tema: mtsTV GO

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.444
        Citat Citiram korisnika: gicko Pogledaj poruku
        zakaci bezicnog misa i radi bez problema tako sam namestao nekima na risiverima

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
        Ja sam samo napisao da ne može da se kontroliše 100% sa daljincem od Eon STB, ne da ne znam kako da kontrolišem app nečim drugim Imam mini tastaturicu sa ugrađenim trackpad pa tako prebacim player u fullscreen. Sa daljincem može i da se lista kroz listu kanala ali ne vidiš šta je selektovano pa bi trebalo da brojiš koliko puta stiskaš taster dole/gore. Ali može sa daljincem da se izabere kanal, može da se vrati nazad u listu i bira drugi kanal, može da se lista i epg vodič ispod player-a "samo" ne može da se manipuliše kontrolama koje su deo samog video playera (kvalitet stream-a i fullscreen dugme).

@DUSANSUNI: Pretpostavljam da to pre svega zavisi od toga da li je "box" (pre)rooted li nije (da li ima su, busybox, ....). Tj da li MTS app vidi da je root-ovan Da li prolazi bezbednosne provere.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2019
        Poruka
        13
        Jel može neko da napiše na koji način na EON boxu da se instalira MTS GO app i gleda sa pass legalnim .Hvala lepo unapred. PS. Ima mnogo ljudi koji imaju promo MTS GO kao korisnici MTS a imaju SBB da ljudi reše nekako ovaj problem .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.444
        Nisam u toku, koji problem? Ima problem sa streamovima ove aplikacije sa SBB IP adrese ili ??? Pošto sam ja na Telekom VDSL i koristim Eon STB kao deo "Eon van mreže" usluge (prešao sa D3i pre par dana).

Za login na MTS TV Go aplikaciju se koriste username i password za MojMTS portal. Ako nemaš već kreiran nalog za portal moraš da kreiraš nalog. Instaliraš app, loguješ se i gledaš

Ako za Eon STB na Play Store ne nalazi ovu aplikaciju (ja nisam ni probao da tražim odmah sam išao na varijantu da skinem apk sa ApkPure sajta ) onda moraš "sideload" apk fajla (= skineš apk sa alternativnih izbora poput ApkPure i ApkMirror, kopiraš ga na uređaj kojom god metodom znaš tipa pomoću fleša) i instalacija koristeći neki File Manager app tipa Solid Explorer (koji ima na Play Store za Eon STB). Prethodno ćeš morati da u Settings dozvoliš "uknown sources" i da za sam File Manager app koji si instalirao dozvoliš taj "permission" za unknow sources instalaciju. Kad kreneš da instaliraš prvi put neki apk fajl tražite ti da to dozvoliš i ubuduće si miran što se toga tiče.

Drugim rečima: https://www.howtogeek.com/313433/how...ps-on-android/

Pošto je u pitanju AndroidTV uređaj (Eon STB) i aplikacija koja nema explicitnu podršku za isti (MTS TV Go) da bi mogao da pokrećeš MTS app iz Launcher-a moraćeš da instaliraš na STB nešto tipa Sideload Launcher. Bez njega (ili nečeg sličnog) da bi pokrenuo aplikacije koje nisu vidljive kad klikneš "Apps" dugme na daljincu morao bi da otvaraš Settings>Apps>prebacuješ da prikazuje sve aplikacije i sistemske aplikacije >tražiš tvoju "skrivenu" aplikaciju i iz te njene details stranice tek imaš opciju da otvori taj app.

p.s. Kad već sideload-uješ (i učiš kako se to radi ako do sad nisi znao ) dugoročno se najviše isplati da sideload-uješ ApkPure app, Aptoide ... i slične alternative Play Store-u i da njima daš dozvolu da instaliraju apk fajlove sa "unknown source" tako da ti je brža i lakša ubuduće procedura kad dodaješ aplikacije koje "nisu kompatibilne" KAO sa tvojim uređajem.
        Menjao shamanNS : 05.11.2019. u 15:54

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2019
        Poruka
        13
        Probacu ovo što si napisao pa javljam. U svakom slučaju hvala

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Member Avatar korisnika Mandrak
        Na forumu od
        Sep 2011
        Poruka
        716
      6. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 2500k
        • MoBo: ASUS MAXIMUS IV GENE-Z
        • RAM: 2x4GB Kingston HyperX
        • VGA: MSI 7950
        • MON: Samsung T220
        • HDD: 640GB WD AAKS+2TB Hitachi
        • OPT: Standardaza
        • Case: Fractal Design Define R3
        • SND: Asus Xonar DX
        • INET: DSL
      7. Ne znam nekog ko je uspeo da osposobi MTS TV Go da radi na bilo kom android box-u. Instalira se regularno, pokrene jos regularnije, ulogujes se ali kad kliknes na kanal dobijes caj od sipka( izbacuje neki error kod i ne mozes da gledas).

Member Avatar korisnika jaffar
        Na forumu od
        Oct 2004
        Poruka
        710
        Jedino sto znam da ima to je ona cuvena greska prilikom reprodukcije kod 105401.

Verovatno rutovan box, mora da se sakrije root magiskom, i da prodje SafetyNet Check, posle radi normalno.

Vidim da je krenula Zvezda TV, barem je nisam ranije primetio.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        379
      10. Moja mašina
        • TV: Samsung UE50MU6172
      11. Citat Citiram korisnika: Mandrak Pogledaj poruku
        Ne znam nekog ko je uspeo da osposobi MTS TV Go da radi na bilo kom android box-u. Instalira se regularno, pokrene jos regularnije, ulogujes se ali kad kliknes na kanal dobijes caj od sipka( izbacuje neki error kod i ne mozes da gledas).
        I ja isto to znam što i ti.
        Znaci sve o.k dok ne pokrene s neki kanal. Neznam samo da li je neko probao recimo da pusti neki film iz pckboxa ili HBO OD.
        Sto puta sam pokušavao i mirna šanse..zato sam ga i deinstalirao.
        Jedno vreme mi je radila apk. preko screen mirror, (barem sam mogao nekako da gledam na tv-u) sada i to nece.
        Ma govna....ustvari moramo da ih napadne o društvo, da nam naprave apk.z android TV i za Smart TV. Pa uostalom mi je ne dobijamo drzave. Plaćamo da bi mogli da gledamo TV na telefonima.
        Ma stvarno.....
        Sutra im šaljem mejl da prave apk za Samsung Smart TV, i za android.
        Pozdrav

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk

Member Avatar korisnika jaffar
        Na forumu od
        Oct 2004
        Poruka
        710
        Za pocetak bi bilo dovoljno da stave cast opciju ...

Member
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        291
        Neće da radi sigurno ako je uređaj rutovan.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2019
        Poruka
        188
        Citat Citiram korisnika: dalek Pogledaj poruku
        Neće da radi sigurno ako je uređaj rutovan.

Sta bre nece da radi ako je uredjaj rootovan?
        Mislis na aplikaciju?
        Odmah da te razocaram, radice zapravo radi moj slucaj rootovan tel. i aplikacija radi savrseno.
        Samo treba znati, magicna rec je magisk i hide.

Member
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        291
        Ok, tako može.

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2019
        Poruka
        188
        Pa taj sto rutuje stavi magisk i ukljuci hide za mtstv go i to je to.
        Dakle moze. Pa ko ce da rootuje i da ne stavi magisk, sto bi to iko uradio i bio uskracen za brdo stvari kad ga je vec rootovao uradio je to da bi mogao da manipulise androidom i app da ima benefite na vise strana, ne da osakati android.

Member
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        291
        Kako god pametovali mts neće da napravi aplikaciju za tv box jer štiti na taj način program. Pošto je dominantan provajder ne bi mu pomoglo i spaslo ga deljenja ni blokiranje konekcije preko drugih internet provajdera.

Member
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        291
        Možda može da radi na nekim tv box uredjajima koji se ne identifikuju kao box mislim da je tx3 mini takav (aj i ja malo da pametujem ;-).

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        379
      20. Moja mašina
        • TV: Samsung UE50MU6172
      21. Cekajkte bre ljudi, pa jel sada treba da kupimo uredjaje , da ih potom root-ujemo , a sve to da bi smo mogli da gledamo "MTS TV go".
        Pa mi tu uslugu plaćamo, a verujem da bi se većina složila, da neće da.gleda TV na telefonu.
        Znači plaćamo nešto što je neupotrebljivo.
        Drugo nije mi jasno kako to štite aplikaciju ako nece da naprave za box.
        Eon ima i za android i za Smart TV, a isto plaćaju kao i mi.
        Pa zašto se zove onda MTS TV go, ako ne moze da se gleda na boxu, i Smart TV
        Znači može da gledamo na telefonu i ništa više od toga.
        Ja mislim da je to sramota...prodaju nam maglu...i iskren da budem koliko to ne želim da kažem SBB je dve svetlosne godine ispred MTS-a.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk

Strana 126 od 133 PrvaPrva ... 2676116122123124125126127128129130 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •