Šta je novo?

mtsTV GO

Bez problema moze 3, u isto vreme, za 4. ce sam deaktivirati najstariji.

Ne znam kako se deaktivira rucno ;)
 
Moraces, ali budi spreman da ti nalupetaju gluposti pre nego sto rese, ako uopste rese :)
Nekad se sistem prosto zaglupi. (kucas login sa portala, jel' tako?)

Nisi na Android 6.0?
 
Bez problema moze 3, u isto vreme, za 4. ce sam deaktivirati najstariji.

Ne znam kako se deaktivira rucno ;)

Tri su mi bila aktivirana sa starim mobilnim, ali ne znam koliko vremena treba da prodje da se taj deaktivira. Ili mozda da pozovem call centar da vidim s njima.
 
Moraces, ali budi spreman da ti nalupetaju gluposti pre nego sto rese, ako uopste rese :)
Nekad se sistem prosto zaglupi. (kucas login sa portala, jel' tako?)

Nisi na Android 6.0?
Prvo pozovem 789, devojka se isprepadala nije znala gde je levo.
Onda 19771 javi se lik kaže prijavili smo i to je to.
Smešno je ko sve radi u tim korisničkim servisima, ponekad, kada imam neki problem pozovem i po nekoliko puta kako bih dobio nekoga ko se razume u materiju, obično devojke veze nemaju, što rade tu pojma nemam....
 
90% stvari za koje se zove MTS CC su reklamacije na racune, i greske korisnike. Za to mogu da izdeklamuju sve sto treba, i zavrse razgovor sto pre.
Sve sto nije tipicno, krastavac ;)
 
Ma kapiram da praktično u svim tih centrima podrške, "prva linija odbrane" ima pred sobom trubleshooting mapu koja izgleda kao "if-then-else". Kad dođe do "else" onda ide odgovor "prebaciću vas na naprednu podršku" (tako bar ovi sa sbb prebace vruć krompir na nekog ko možda zna za nijansu više).
 
Da, samo sto MTS prosledi primedbu/zalbu/molbu, dok kod SBBa bukvalno gubis vreme :( Mene su i do admina pustili (samovoljno, nisam trazio) nekoliko puta, i opet ona glupa "Ja ovde vidim da je sve u redu" :D
 
Aktivirao sam multiscreen na sestrinom nalogu pošto ima box4 paket ali nigde ne mogu da nađem na mts sajtu čega ima zanimljivog a besplatnog osim pukog gledanja tv kanala, nisam se mnogo udubljivao u ponudu osim što sam malo prelistao kanale.
Kako funkcioniše video klub i da li se pickbox dodatno plaća?
 
Trenutno se pickbox ne placa do 30.06 a od prvog ti je popust 50% ako ga sad u promo periodu aktiviras.

My Samsung S6 sent this
 
Nista nije besplatno:
- Multiscreen je za sada besplatan (do kraja avgusta valjda), mada pretpostavljam da ce multiscreen (mts TV GO) i dalje biti besplatan
- Pickbox ima neki promo, mislim da je ili besplatan ili 50% cene trentuno..
- HBO je bio frei do kraja aprila

MTS ima takve promocije ponekad. Ali najdalje sto mozes racunati je da je mts TV Go besplatan za sada, tj. samo kanali koje imas u TV paketu (veci deo njih, ali ne svi, cak nema ni ceo izbor Osnovnog paketa)
 
Ti vidis da sam mu ja za pickbox napisao kako jeste, ne vidim razlog da ti posle napises mislim da je ili besplatan ili 50% cene trenutno..

My Samsung S6 sent this
 
Znači ništa osim arena, u principu dosta, da ne gledam više ona web tv poluočaj.
Hvala obojici :)
 
WebTV je za sve MTS korisnike (bilo cega), ali ima smao 13 smor kanala.
Multiscreen ima i WebTV komponentu (smara za instalaciju na kompu), ali zato ima oko 80 kanala u osnovnom paketu onda (vazi i za Android/iOS app)
 
Od web tv bole oči kad gledam fudbal, često ne znam gde je lopta, neverovatno da se nisu bar malo potrudili da povećaju rezoluciju za sve ove godine.
 
Poslednja izmena:
Od web tv bole oči kad gledam fudbal, često ne znam gde je lopta, neverovatno da se nisu bar malo potrudili da povećaju rezoluciju za sve ove godine.
Od fudbala??? Ja sam legalno slep, pa me bole oci i da pogledam vesti, a kamoli Slagalicu :) Kakav fudbal :)

Zato Multiscreen verzija WebTV-a je nesto skroz drugo, 1.2Mbps je stream, prilicno je bolji od starog WebTVa! Probajte, ipak je zgodniji nego drzanje telefona/tableta.
 
Multiscreen je već nešto drugo, kvalitet dosta dobar
 
Али апликација не ради на Андроид 6.0.. Ја сам много љут због тога.. Баш би ми легло за трећу смену..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Trenutno ne radi dok dev Telekoma tj ovi sto im rade SW ne srede novu verziju gde ce biti podrska za MM.

My Samsung S6 sent this
 
Meni se sredili log in sa mobilnog telefona!!!
Na koliko uređaja je max dozvoljeno?
I jel ima fora da je besplatno gledanje sa mobilne mreže?
 
Poslednja izmena:
Da, besplatno je sa MTS mreze, i ne trosi net. Tj. trosi ali nesto mizerno, samo za metadata podatke (tipa na 1GB streama potrosi manje od 1MB za metadata). Cisto da znate pominjem, jer ko ima prepaid BEZ kredita ili net dodataka, NE MOZE da gleda iako je na MTS mrezi besplatno. Isto vazi i za one koji nemaju paket sa netom.

Moze 3 uredjaja, ali se mogu menjati, samo ne znam koliko cesto.
 
Multiscreen je već nešto drugo, kvalitet dosta dobar
Za gledanje na računaru je onako... Za prvu pomoć. D3GO stream mi se čini boljim za sd kanale. HD ne znam jer nalog koji pozajmljujem nema HD kanale u paketu. I da, mnogo je glupo sto mts ne daje RTS HD u svim paketima.
Ne znam kako to izgleda na mobilnim telefonima jer imam dogovor da koristim nalog na samo jednom uređaju a pc mi je najprakticniji za sad.
 
Da, besplatno je sa MTS mreze, i ne trosi net. Tj. trosi ali nesto mizerno, samo za metadata podatke (tipa na 1GB streama potrosi manje od 1MB za metadata). Cisto da znate pominjem, jer ko ima prepaid BEZ kredita ili net dodataka, NE MOZE da gleda iako je na MTS mrezi besplatno. Isto vazi i za one koji nemaju paket sa netom.

Moze 3 uredjaja, ali se mogu menjati, samo ne znam koliko cesto.

ovaj info mi je bas trebao .. blagodarim alfi -))
 
A kakva je situacija ako na primer nemaš više brzog neta nego je ostao samo onaj spori, šta se tu dešava?
 
Ne znam, nisam imao tu situaciju, zaboravio sam da probam proslog meseca :(
 
mts Kontrola troskova:

aplikacija mts TV go je za ~ 25 minuta potrosila 172 MB, 8.5 MB je naplaceno (tzv. metadata saobracaj)
 
Jesi siguran da je app to istrosio?
 
MTS go ne radi na MTS javnom wifi u Sava Centru, bez obzira što imam MTS nalog. Čisto javljam pa ako neko ovo čita a ima neki uticaj nek javi da omogući ljudima praćenje programa, ipak je bruka da ne može da se prati preko MTS wifi mreže....

Hvala
Korisnici MTS-a
 
Nazad
Vrh Dno