Šta je novo?

mtsTV GO

Meni radi najnormalnije, to je nesto verovatno do vas.

Sent from Tapatalk
 
Bio je update koji nije radio, međutim vrlo brzo je izbačen još jedan update koji je ispravio prethodni (kod kog je bio problem otvaranja aplikacije)

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Ne znam meni radi i na tom prvom apdejtu, a evo sad gledam ima jos jedan.


Sent from Tapatalk
 
Konacno da ova aplikacija radi i na najnovijem androidu. Iako svaki put prijavi gresku kad se prijavljujem, uspe da se uloguje i radi na Oreu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Je l MTSTV GO Besplatan za korisnike Box paketa ili ne?I kako se tu registruje?
 
Jeste tri meseca,za sve ostale je 1 mesec.Samo skini aplikaciju i prijavi se sa korisnickim i lozinkom koja ti je za mts i aktivirace ti se
 
Znas sto pitam?Na sajtu pise da je besplatno do 31.12. a na zadnjem racunu mi pise kako je bespatno za korisnike Box paketa?!
 
Dok sam ukapirao koja je sifra za nalog, posto nisam ni ulazio. Sada mi kaze da moram da menjam uredjaj ili da kontaktiram operatera. Sta mi je ciniti?
 
Imaš onaj stari albis ?
 
Kakav ti je stb box, uredjaj preko gledaš tv ?
 
Jel ovakav ?




STB_940x529.jpg
 
Uloguj se na moj mts opet, pa ovde aktiviraj.

A možeš i preko tv-a. Udji gde su dodatni paketi pa kupi...
 
Mogu da kazem da je ova aplikacija krs nevidjeni.Od kanala nema nista,video klub kao da ni ne postoji,slika preko tv-a je blagi uzas.Srecom dzabe je tri meseca.Jedino sto vredi su arene
 
Da si ti živ i zdrav, to tako već godinama funkcioniše :)
 
jedno pitanje... meni kvalitet slike daje 1.2MB. moze li to vise ili je to max? da li zavisi od necega?
 
Nažalost max...

Do njih je.
 
Pa treba malo više truda uložiti.

Nema ni HD kanala...
 
Pozdrav, imam problem sa MTS TV Go na racunaru..kada krene instalacija app na racunaru (XP) javi gresku: code 193 %1 error app Win32....nesto oko registra ili racunara?
 
Treba li za 1.2mb konekcija preko 10mbps? Secne tu i tamo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ma ne treba. Secne i na 50, jer nikako da srede servis.

Stigla mi juče poruka, oni će stvarno početi da naplaćuju ovo za korisnike televizije 200 dinara od 01.11.
 
Jel vam radi Mtstv Go bilo na kompjuteru ili na mob. telefonu? Meni sad u ovom momentu ne radi, ne moze da se konektuje uopste na sajt odnosno u aplikaciji na mobilnom.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno