Šta je novo?

mtsTV GO

@Pejch: Izvučeš linkove do m3u8 fajlova pomoću nekog packet sniffer-a (na Windowsu sam koristio Wireshark) i gledaš posle na čemu god hoćeš.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Sto mi mi mts tv go pokazuje da je doslo do prekida i kod 10000? Udje on u tv al ne moze preko celog ekrana da se pusti
....

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Nekima je uspevalo sa iskljucivanjem svega iz struje i ponovnim ukljucivanjem (mala verovatnoca da ce to da odradi posao) ali je sustina da Telekom treba da ukapira da je greska do njih. Zovi ih i reci koju gresku ti prijavljuje.


Edit:

Vidim da se ovo odnosi na mtsTV GO a ne na IPTV :)
Opis je ipak vezan za IPTV uslugu.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
I ova greska je do njih, ja se secam te konkretne greske da se i u pocetku relativno cesto desavala :)

mts TV GO je bilo ocigledno pranje para nekome (pretpostavjam Huawei, jer je valjda sve njihova tehnologija, cak i softver?)
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Vrlo lako moguce da je do njih ali sam morao da editujem post zato sto ne mogu da garantujem :), a da je IPTV u pitanju, onda bi sigurno bilo do njih i oni bi morali da to isprave :)
 
Isto se i na 3g desava inace :)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
E radi vama ovaj MTS tv sa kompijutera, ja odem na stranicu samo mi skida neko dmg ****** ne mogu ni da se ulogujem ni nista
 
Za android app: umesto da do iznemoglosti klikćete na ono PRIJAVA, gde vam iznova izlazi poruka "Kod:10000" - idite na "Pogledaj ponudu", odaberite kanal & pritisnite PLAY.
Kreće iz prve :)
 
Krece, da al nece da prebaci na ceo ekran

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ma samo na pocetku iskljucite, automatska prijava i problem resen, mozete ostaviti ono zapamti me.
Ja tako davno jos resio problem tog glupavog koda.
 
Phahahahhahaha kakva glupost :D
Imas pivo :)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Oprosti, a sta je glupost, i cemu takav recnik?
Smejes se svom neznanju ili...?
Ja tako resio davno problem, al neka bude da je glupost.
Nismo svi isti, na ovom svetu, hvala bogu.
 
A izvini, pogresno si me razumeo :)
Glupost zato sto se ne bih setio toga nikad, a resilo mi je problem... Nije mi bila namera tebe da uvredim :)


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Aaaaa ok, da jeste glupost totalna i ja sam je slucajno provalio i od tada nisam imao tu gresku, do tada me je stalno smarala.
Drago mi je da mogu da pomognem.
Tebi izvini sto sam pogresno protumacio tvoj post, tako mi je delovalo da se "sprdas" sa onim sto sam rekao.
 
Opušteno, nisam ja napisao da mi je to resilo problem.. Od tuda i drugačije protumaceno :)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Alal ti ga bate
Resi me bede [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Za box korisnike, za ostale se plaća.

Ukoliko ste mts korisnik, uslugu možete da koristite besplatno u periodu od 3 meseca od dana aktivacije. Promocija traje do 28. februara 2018. godine. Nakon isteka promotivna tri meseca od dana aktivacije naplaćuje se mesečna naknada u iznosu od 499,00 dinara.

Tekst sa sajta.

E sad ja imam mts broj, al eto ne mogu da iskoristim promociju, jer imam i televiziju. Sistem odmah prepoznaje tv i naplaćuje 200 dinara.
 
Kada kvalitet slike bude kao na EON-u tamo negde 2025te onda će ovaj servis da valja nečemu, a sada je blagi užas gledati arenu čak i na mobilnom, mislim na neki fudbal, a o laptopu i tv-u neću ni da komentarišem. Analogni signal je za onaj njihov "720p" pojam.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
na android tv boxu kada instaliram tablet verziju mts go tv arene i nisu tako lose
na LG dijagonale 43''
na PC su katastrofa.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Hoće li ovo Telekom da deaktivira 28. februara ako se ne pretplatimo ili će automatski da nam naplaćuje od sledećeg meseca ako se ne odjavimo?

I druga stvar, zaboravio sam da odjavim osnovnu HBO promociju, pa me zanima da li neko zna koja je mesečna cena toga.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Možda za box opet produže. Inače neće se samo deaktivirati.

HBO
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ja dok nisam video racun nisam ni video da mi naplatise tv go opciju.Iskreno zaboravio sam da imam ovaj krs od aplikacije i posle preko 0800/100-100 sam odjavio ali mi je trebalo bar pola sata.Pa udjem u neku opciju pa dok nadjem gde je operater pa me on prebaci pa se iskljuci fon pa sve ispocetka.Inace sa tim operaterom sto sam uspeo da deaktiviram su naplatili uslugu(wtf).Pa onda ona masina diktira moj broj telefona pa koliki je dug pa na koji br i koji poziv na broj da se uplati.Mislim da bih lakse uradio svaki zavrsni na mortal comabtu od jednom nego ovo:d
 
Poslednja izmena:
To se deaktivira na moj mts u sekundi.

5lGqIS1.png
 
Sad mi kazes :d.Nesto nisam ni trazio po mom mts-u.Ali dati 500 kinti za onaj krs nad krsevima od aplikacije je po meni pljacka klasicna
 
Na MTS TV GO je rapidno poboljšan kvalitet slike, bar na Arenama, sada je sigurno 480p, možda i famoznih 720p kako im stoji da jeste ali nisam siguran, gledam na lap topu, ostaću pri tome da je 480p kvalitet. Možda krenu da naplaćuju od 1.3. u okviru i BOX paketa pa zato poboljšali kvalitet. Ostali kanali možda bolji za nijansu ali Arene baš sad OK.
 
U pravu si. Sad su arene 1024x576 i bitrejt je veci, nekih 3mb.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno