Šta je novo?

mtsTV GO

I ucinilo mi se da sam nazalost pogodio temu ...
Mislim da optika ide od box3, a opet necu mobilni, ne treba mi realno. Ima toliko toga gde potpuno bespotrebno finansiram korporacije, sto drzavne sto privatne, da sam odlucio da sve saberem i napravim secu.
Dosta je bilo ... A i kod SBB, uzeo bih onaj najamnji paket "over any net", ali necu ni dinar da dam za Pink, Grand i sl. Samo N1, NovaS za vesti i Utisak. Ocigledno da moramo da napravimo cvrste ograde.
 
@Intuite
Hvala za ovaj alternativni link. Radi trenutno, čekam da počne Denver.

@milance92
To bi bilo sjajno, da naprave konačno krštenu aplikaciju. Sumnjam da će napraviti nešto tako kvalitetno kao što je EON, ali i da prekopiraju Orion lično se ne bih žalio.

EDIT: Ipak nije dobro na kompu, kasni zvuk u odnosu na sliku, ali hvala u svakom slučaju za link. Ništa, tablet u ruke.
 
Poslednja izmena:
Zvao sam jutros ponovo... kazu usluga sad radi normalno a kod mene ne, radili vama?
 
probao na telefonu (android) i radi

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Meni se posle logovanja samo krešuje aplikacija i tjt

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Meni radi. I nije ni bilo prekida.

3e7af73e950e1f980aac23898dd91ce4.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mozda nije ovo odg. tema, ali ima li MTSikakav pandan EONu kod SBB. Mislim na TV live i unazad app za desktop i android. Kako se ta platforma zove?

Ozbiljno razmisljam da predjem, mnogo jeftiniji, imam optiku pred vratima ... TV ponuda losija mislim ali ... Realno, samo bih ja pogledao neki sport koji je eksklluziva na SK, ali i za to imam sve manje vremena. Za toliko cu se snaci ako mi se gleda.
Kolege/prijateljjikoji su na MTS nemaju pojma, retko gledaju TV, placaju optiku/box3 zbog neta, plus nisu natovani. Toliko o tome da i tehnoloski napredni korisnici koriste "napredne" opcije za TV.

imas optiku i u box2
 
Unapredili su, proradilo. :D

Cirkus.
 
Kod mene ne radi

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pozdrav. Izvin'te, mozda je ovo neko pitao ranije, ali ne mogu da nadjem. :) Ako mts tv go usluga moze da se aktivira online, na portalu ili kroz aplikaciju, nije mi jasno zasto ne dozvoljavaju da se i deaktivacija vrsi na isti nacin, vec mora da se poziva kontakt centar ili ode do poslovnice. Cemu tolika komplikacija?
 
Do pre neki mesec je moglo preko portala da se deaktivira. Što su to ukinuli stvarno ne znam.
 
Meni je za sad ok i preko wifi i preko mts,pu pu da neureknem.
 
Steta sto mogu besplatno da koristim samo do 29 februara,posto sam u box 4 paketu.
 
Biće besplatno i nakon 29. februara za ljude na Box paketima (koji imaju TV kao jednu od usluga)
 
Pa besplatno je sve dok ti je UO vazeca, ja imam box4 beli i lepo pise mtstvgo dok kraja uo free.
 
Meni je receno da ja kao korisnik box 4 plavi ,uslugu mts tv go, mogu koristi do 29 februara,jedino samo sto napisa iv@n ako eventualno ne produze
 
Ja sam isto razbijao glavu oko pretplate za tvgo jer su stalno produzavali rok promocije tj. besplatno. Od pre 2 meseca sam korisnik box 3 paketa, aktivirao tvgo aplikaciju i čekam da vidim šta će biti (na mesečnom računu). Očekujem da mi neće naplaćivati sve dok sam pod ugovorom ali videćemo. Jedino mi to malo bezveze u odnosu na sbb (bio njihov korisnik desetak godina) tamo sam imao mogućnost na 5 uređaja besplatno da koristim eon aplikaciju.
 
Za sve BOX 4 pakete piše lepo da je besplatan:
MaxthonSnap20200130183702.jpg

Kod ostalih BOX paketa je drugačije i na to se verovatno odnosi tekst iz promocije.
 
Nazad
Vrh Dno