Šta je novo?

mtsTV GO

Kome se pojavljuje greska 105401 a ima magisk, neka ode u magisk hide i stiklira mtstv go aplikaciju. Posle toga rade svi kanali...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Nije bas tako na svakom tel ili romu, naime imam na Samsungu S9+ sa magiskom i hide na mtstvgo i dzabe i dalje ta greska, to sam pokusao pre par meseci i nista, dok na drugom tel mi tako radi normalno vec godinu dana na hide mislim da je bila jos v17 sad sam na 18.1.
Tako da nije to bas tako na svakom tel/romu.
 
Pozz ljudi, da li neko zna kako da promenim uredjaj za mts go, u putanju je promena telefona, stari mobilni mi je bio 3 povezani uredjaj, i sada novi telefon kada hocu da povezem ne mogu posto sam presao broj dozvoljenih registrovanih uredjaja ali mi ne uzbacuje kao na kompu da zamenim neki vec postojeci uredjaj nego me samo izbaci posle poruke o ogranicenju uredjaja???
 
Pozz da li neko mozda zna kako da resim problem, imam vec 3 uredjaja prijavljena za ma mts go, zamenio sam mobilni pre par dana i sada zelim da aktiviram uslugu na novom telefonu ali kada se logujem izbaci mi da je broj uredjaja dostignut i izbavi me, nemam onu mogucnost kao npr za win da mi da da zamenim uredjaj isl. Je l zna neko kako da ovo resim
 
Prijavio se danas, instalirao na tanix tx3 mini izbacuje gresku 107011 na vecini kanala (rade al jazeera, travel..), zvao mts podrsku oni kazu da ne radi na ovom box-u. Inace na telefonu radi (galaxy a3) i na kompjuteru u internet exploreru. Ima li neke preporuke za box na kom radi, ima li neke informacije radi li na eon boxu?
 
Pozz ljudi, da li neko zna kako da promenim uredjaj za mts go, u putanju je promena telefona, stari mobilni mi je bio 3 povezani uredjaj, i sada novi telefon kada hocu da povezem ne mogu posto sam presao broj dozvoljenih registrovanih uredjaja ali mi ne uzbacuje kao na kompu da zamenim neki vec postojeci uredjaj nego me samo izbaci posle poruke o ogranicenju uredjaja???
I ja imam isti problem kao The PunisherKG[emoji31][emoji31]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Prijavio se danas, instalirao na tanix tx3 mini izbacuje gresku 107011 na vecini kanala (rade al jazeera, travel..), zvao mts podrsku oni kazu da ne radi na ovom box-u. Inace na telefonu radi (galaxy a3) i na kompjuteru u internet exploreru. Ima li neke preporuke za box na kom radi, ima li neke informacije radi li na eon boxu?
Исто али код мене на тел, не ради, иста грешка [emoji51]

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Nije ti podržan telefon [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Koje je ovo smeće od aplikacije i sistema, šta oni prodaju, sramota. Nakon što sam jedva nekako namestio na desktop računaru, probao juče isto to na laptopu i nije bilo teoretske šanse, sve browsere provozao.

Sreća pa sam mogao da aktiviram besplatno u toku promo akcije, inače bi to bilo jedno veoma glupo bacanje para. Čekam da istekne ovih 6 meseci pa otkazujem *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*.
 
Pa ja kazem...
Ima smisla ako je besplatno ili neke simbolicne cene, 500din niko normalan ovo nece platiti jer niti radi kako treba niti ima normalan izbor kanala.

Cak i kad sam deaktivirao nakon free perioda naredna tri meseca su faturisali pa sam svaki put morao da intervenisem da storniraju.
 
Бесплатно да уз бокс пакет.
Ајде канали ко канали, има их много, у односу на моје детињство 70тих, не могу да се жалим и овако ми служе да задремам који год да гледам [emoji16].

Мени би баш значило да ми ради, пошто сам често по дуже у природи, па ми се понекад погледа понешто.

Коди је ОК, поготово са прегршт добрих додатака, али би ми овај МТС ТВ го био боље једноставније решење да хоће да ферцера на мом кинезу [emoji22], кинеза нећу да мењам.

Мораћу узети неки таблет али да је компатибилан са МТС, нисам до сада имао потребе, jer sve to treba i napuniti... А како и проверити пре куповине да ли је компатибилан.?

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Дакле, ако је код 107011, нема 'леба да ће радити на андроид боксу?

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Могу ти написати оно што знам, није много, док се не јави неко ко то боље зна.
Не знам да ли је до оперативног система или до самог хардвера, нисам пробао још са неким другим костум ромом, скинуо сам пар комада, за тел, али ми се нешто неда, да изгубим пар сати играјући се са тим...
Ако закачим грип пробаћу [emoji40][emoji16]

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
На телефону ради иако је рутован. Магиск одрадио своје. Проблем је на андроид боксу.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Не могу деинсталирати супер су, да пробам са магиск, пошто је инсталиран из тврп, једино цео систем наново, не да ми се...

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Imam problem sa mts tv na racunaru. Digao sam sistem pre par dana i instalirao WIN10 i sada ne mogu da namestim mts tv. Dok sam imao 7 mucio sam se ali sam na kraju skinuo Operu i proradilo je. Sada sam odmah skinuo Operu i imam problem kao i ranije. Kada stisnem na prijavljivanje on pokusava da pokrene plejer,ne uspeva nudi mi da ga azuriram sto sam vec uradio i tako ukrug. Pokusao sam preko liste kanala udjem na kanal stisnem da se prijavim izadje mi prozor za prijavljivanje unesem podatke a dugme za prijavljivanje ne reaguje. Deluje mi da je problem sto program ne reaguje kada pretrazivac pokusava da ga pokrene i nznm sta da radim, mislio sam da je do win10 pa sam namestio program da se pokrece kao da je na 7 opet ne reaguje pa sam i Operu namestio da se pokrece na 7 i ni tada ne reaguje. Skinuo sam svaki pretrazivac koga sam se setio. Edge,Firefox,Opera,Chrome jos mi je ostao Safari... Ako neko zna resenje bio bi mu zahvalan. Citao sam da je ranije bio problem Eon meni je Eon uvek isao na Chromu tako sam ga i sada pokrenuo,on mi nije trazio nikakav plugin i radi normalno.
 
Piši MTS-u i žali se. Pošto dok ih masa ne linčuje oni očigledno nemaju nameru da zamene SSL certifikat koji pravi problem niti da updatuju taj Verimatrix plugin.


Od jednostavnijih potencijalnih rešenja možeš eventualno još da probaš da instaliraš portable verziju Chrome v69 i da testiraš da li sa njom radi:

Chrome v69 32-bit verzija

Mada ako je problem na nivou toga da je najnoviji build/update Windows 10 ("Fall Creators Update", 1809) na OS nivou zveknuo "distrust"/blokadu toga jedino rešenje ti je da instaliraš prethodni, stariji (1803) Windows 10 (ako koristiš Home verziju Win10 onda to povlači sa sobom da moraš i da totalno disable-uješ Windows Update da ne bi opet instalirao najnoviju verziju Windows-a) na kome će barem na Edge da ti radi ovaj krš od MTS usluge.

Svi koji su se do sad žalili da im ne radi ni na Egde su na Windows 10 1809 build-u... meni i drugima koji su još uvek na 1803 radi na Edge.

Pa kad se gospoda iz MTS & Huawei smiluju da poprave problem sa ovom uslugom tek onda da se vraćaš na normalu sa Windowsom i browserom koji koristiš.



Naravno to sve pod uslovom da ti je uopšte dovoljno stalno do korišćenja MTS TV Go na kompu, da se toliko cimaš za to... pa posle kad proradi da se iznenadiš kad skontaš koliko često im brljavi login korisnika :D :D
 
Imao sam slične probleme povremeno, tako sam kukao i za hbogo, šta više da instaliram ... :)

Upravo sam probao, windows 10, bio skoro update na 1809.
Radi mi na Maxton web browser-u i Edge. Na Chrome ne radi (isto je bilo i sa 1803 windows-om). Trebalo bi da su svi browser-i sa zadnjim ažuriranjima.
 
Da li je neko uspeo da pokrene mts TV Go na Linuxu?

EON Tv radi bez problema (Firefox browser sa ukljucenom DRM komponentom), HBO Go i Netflix takodje, ali Mts Tv Go neprestano pokusava da instalira dodatnu neku dodatnu komponentu (prepoznaje moj OS kao MacOS).
 
Ne postoji Verimatrix browser plugin za Linux a bez toga neće da. može MTS TV Go. EON ti radi zato što koristi HTML5 + JavaScript kombinaciju za player, a MTS usluga je još u 20. veku.

A zbog Verimatrix DRM više nema gledanja u alternativnim player-ima.
 
Znači, sve super šljaka dok gledam samo na telefonu...
Pokušam da ga povežem preko MHL adaptera kako bih tu sliku bacio na TV - odmah se zamrzne i izbaci :"Došlo je do greške prilikom reprodukcije sadržaja (kod 107010)"
OK...
Ajde da probamo screen mirroring preko Chomecast - i naravno, odmah :"Došlo je do greške prilikom reprodukcije sadržaja (kod 107010)"
Kao što sam ranije rekao, meni ovo žešće smrdi na to da oni i te kako dobro znaju šta rade. Da nije slučajno što app nema podršku za cast i što na kompu ne radi preko većine update-ovanih browser-a. Odnosno da je poenta celog mtsTV GO da se (zbog ekskluzivnosti par njihovih kanala) prati samo na telefonima i tabletima, a da se isključi svaka iole "big screen" varijanta.
Jer za to - postanite naš korisnik, pa uživajte...
 
Radi na IE i win 7x64 bez problema tako da otpada to sto kazes da ne radi na "big screen"-u.
 
Ma radi i meni na nekoj verziji Edge-a, ali pročitaj par prethodnih stranica ovog podforuma pa vidi sa kakvim se problemima većina korisnika susreće pri pokušaju praćenja mtsTV GO preko kompa. Daleko od toga da ide glatko na bilo kom browser-u, a još dalje od toga da gospoda iz Telekoma planiraju išta da preduzmu po tom pitanju. Čak (kao što rekoh) čini mi se - naprotiv...
 
Ne sredjuju oni app nego kinezi iz huawei-ja oni odrzavaju aplikaciju.
Zavise dakle od Kineza.
 
Nisam ni mislio da oni konkretno rade app, ali ne sumnjam da već gotova rešenja kao što je npr. cast namerno ne žele da implementiraju. Ili da srede taj problem sa browser-ima. Po principu: možete uz postpaid tarifu da pratite Arene i onaj Superstar, ali na telefonima i tabletima. A za bilo koju varijantu gledanja toga na TV-u ima da pređete kod nas kao provajdera.
 
To nema veze i oni koji su kod njih sa tv pogadja isti problem.
To je do nemarnosti huawei-ja odnosno sve je na relaciji mts-huawei.
 
Kakve veze ima huawei sa mts go aplikacijom kod MTSa.
 
Pa ima veze zato sto je on napravio i odrzava(radi apdejte i sve ostalo sta ce sve biti podrzano od iste itd).
Cenim da si bio ironican kad si pisao ovaj post, ali nema potrebe za tim kad nesto ne znas.
 
Hvala puno,radi na ovoj Chrome verziji,sada je sve super. Inace imam legalnu student verziju 10 koja se stalno updateuje pa ako neko ima slicni problem neka instalira gore pomenuti Chrome. Hvala jos jednom :D
 
Nema na čemu. Ali to je sramota za bilo koju firmu da korisnici treba da se snalaže i preskaču kroz razne obruče da bi koristili nešto.
A tek sramota za "tim programera" koji je zadužen za održavanje iste. Ni ne čudi što im treba godinu i kusur dana da ubace podršku za noviju verziju Android-a u slučaju da se nešto iole ozbiljnije zamenilo i zahteva neki dodatni trud od programera... kad nisu u stanju p*šljiv par certifiakta da zamene i da rekompajliraju taj plugin da koristi nove.
Mogu da zamislim kakav bi to ep bio da treba da pišu novi plugin od nule zbog neke drastične promene koju browseri naprave (kao ovo kad su počeli da blokiraju pa izbacili skroz Java applets, pa posle i NPAPI pluginove...).
 
Nazad
Vrh Dno