Šta je novo?

mtsTV GO

1024x576 ni blizu nije HD. Minimalni HD (1280x720 tj. 720p) ima 0,92 megapiksela što je za 56% više od tih njihovih 1024x576, odnosno 0,59 megapiksela.
Jeste da necemo da trazimo dlaku u jajetu ali si apsolutno u pravu.
Sa druge strane hvala ljudima koji su izvukli linkove ma kakvi god oni bili....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Zašto jedino na Areni sport 1 ne radi ono premotavanje sat vremena unazad? Mislim radi i na njemu, ali totalno netačno. Kada malo hoću da vratim unazad da vidim gol, ono ga vrati sat vremena unazad. Na ostalim kanalima radi lepo.
 
Zašto jedino na Areni sport 1 ne radi ono premotavanje sat vremena unazad? Mislim radi i na njemu, ali totalno netačno. Kada malo hoću da vratim unazad da vidim gol, ono ga vrati sat vremena unazad. Na ostalim kanalima radi lepo.

Ima već par meseci kako je tako, mene to nervira takođe, nešto su slepci zeznuli i nikako da vrate kako je bilo ranije. Samo je to na AS 1 slučaj, ali dovoljno da iritira, uvek neki problem sa njima.
 
Ljudi jedno pitanje oko MTS TV Go, dakle em se ne secam da sam uslugu aktivirao u novembru em se ne secam da je pisalo da se naplacuje posle 3 meseca ok moje neznanje moja greska to je sve u redu. Ali u februaru mi je istekla UO i par dana pre isteka sam prekinuo ugovor i presao na prepaid.. U martu mi stigne racun za taj februar kad naplacen i MTS TV GO, proporcionalno danima, ja u shoku sta je ovo ali ok neznanje sam platio jer je 3 meseca proslo i potrefilo se da je usluga bila naplacena u mesecu kada sam prekinuo UO. Elem, raspitujem se ja danas oko racuna i kaze mi deveojka preko mts chata da mi je ta usluga jos aktivna?!! Ja rekoh kako kada sam raskinuo UO kako moze to da bude aktivno ona kaze hocete da je deaktiviram, ja sam rekao naravno ali isto mi je rekla da ce usluga biti naplacena u punom iznosu od 500 dinara u ovom mesecu?Kako ? Kako? Kako je to moguce? da mi naplate pun mesec neku uslugu a nemam UO sa njima?
 
Posmatra se kao zasebna usluga, a ne kao sastavni deo ugovorne obaveze i zbog toga se ne ukida sa istekom trajanja ugovorne obaveze.
Uslugu si mogao da aktiviras i ako nemas ugovornu obavezu i naplacuje se pun mesec, iako si koristio samo nekoliko dana.

Ovako je pre bilo. Mozda neko ima novije informacije vezano za dodatne servise i usluge.
 
Poslednja izmena:
Hvala iOS, danas skontah sve to ali neverovatno je da prilikom raskida UO sam pitao da li imam sta jos aktivno ili neko dugovoanje naravno devojka koja je radila u poslovnici nista nije rekla i ni pomislio na ovo nisam...Platih cenu i svom i njihovom neznanju.
 
Ima li neko rešenje za to što Android aplikacija neće u landscape mod?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
O tome sam razmišljao ali nikako da uradim. Radi, hvala

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
Konačno uradiše nešto dobro. Slika sad odlična. Na telefonu ide 3,3 kao nekad d3go.
 
Taman sinoć pohvalih, džabe, ne radi, ni komp ni telefoni.
 
Evo ni meni sad ne radi ni na kompu ni na telefonu. A radilo je savrseno
 
:eyebrows: Sam stream radi u VLC & Kodi bez problema :banana:
Gledao Zvezda vs Mornar.
 
Aplikacija opet radi, ali ne bi trebalo više javno iznositi činjenice o radu streama na VLC-u i ostalim platformama, jer može neko nešto preduzeti.
 
Zna li neko kako se na mtsTV GO menjaju uredaji? Svugde pise da je moguce zameniti ih 4 u jednom mesecu, ali nigdene pise kako
 
Koliko se sećam ranije je to funkcionisalo tako da kad dostigneš max broj uređaja i u aplikaciji probaš da se uloguješ da ti izbaci poruku o max broju uređaja i ponudi ti kao opciju da izabereš neki postojeći da obrišeš, prikaže ti listu uređaja...
 
Ljudi kako ovo cudo radi? Ja sam se registrovao (imam mts postpaid Mix M paket), aktivirao uslugu i sada mi vise ne dozvoljava da se ulogujem u aplikaciju...izbacuje neku gresku 10000. Takodje ako idem preko weba i unesem username/pass ne desava se nista kada kliknem na dugme "prijava".

Ne mogu da verujem da su ovoliki pajseri, mogli su bar neku poruku da izbace :d
 
To 'e to. Na MTSTV GO nije moglo večeras da se pristupi ni uz pomoć trikova. Ni na računaru ni na telefonu. A sve zbog ovih ''vađenja linkova'', odnosno piratske verzije ove aplikacije koja je već naširoko i nadugačko prisutna kako na razno-raznim forumima tako i na netu uopšte. Ima jedno mesec i kusur dana. Ovo očigledno ne vodi ničemu, ovako više verovatno ne može, kada je neka ''extra'' utakmica onda ili ne radi sama aplikacija ili ne rade ovi izvađeni linkovi kada krene njihova reprodukcija u VLC plejeru.

EDIT: Proradila aplikacija na kompu, videćemo dokle. Isti linkovi i dalje ne rade u VLC, jer ih gleda ko zna koliko ljudi.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Ionako većina ljudi koristi app u toku ona tri besplatna meseca, pa je odjavljuju, pa prijavljuju na nalog nekoga iz svog okruženja, i tako dok im mogućnosti dozvoljavaju. Sumnjam da postoji zavidan broj korisnika koji je plaćaju 500 kinti mesečno, pa i da imaju realnih osnova da se žale...
 
To 'e to. Na MTSTV GO nije moglo večeras da se pristupi ni uz pomoć trikova. Ni na računaru ni na telefonu. A sve zbog ovih ''vađenja linkova'', odnosno piratske verzije ove aplikacije koja je već naširoko i nadugačko prisutna kako na razno-raznim forumima tako i na netu uopšte. Ima jedno mesec i kusur dana. Ovo očigledno ne vodi ničemu, ovako više verovatno ne može, kada je neka ''extra'' utakmica onda ili ne radi sama aplikacija ili ne rade ovi izvađeni linkovi kada krene njihova reprodukcija u VLC plejeru.

Dok se ovi ne prihvate posla i srede, tj zaštite linkove, kao što je sbb zaštitio, tako će nam uvek i biti. Platiš i nemaš...
 
Dok se ovi ne prihvate posla i srede, tj zaštite linkove, kao što je sbb zaštitio, tako će nam uvek i biti. Platiš i nemaš...

Dobro, ja ne plaćam ovu uslugu pošto imam BOX, ali hteo da pogledam sinoć na kompu van kuće, ali nije moglo ni tu a ni preko linkova u VLC, jer ko zna koliko ljudi je gledalo. Čim se utakmice završiše onda proradi i aplikacija i linkovi. Tako će biti unedogled.
 
Dobro, ja ne plaćam ovu uslugu pošto imam BOX, ali hteo da pogledam sinoć na kompu van kuće, ali nije moglo ni tu a ni preko linkova u VLC, jer ko zna koliko ljudi je gledalo. Čim se utakmice završiše onda proradi i aplikacija i linkovi. Tako će biti unedogled.
Pa ako vec imas pristup izvadi svoje linkove (sa svog naloga) i "ne boli te glava"

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno