Šta je novo?

mtsTV GO

Ne znam ja imam mtstv go android app sa mnogoooo vise od 5-6 kanala, osim ako i to ne zoves tv na vise uredjaja.
Ali app se zove mtstv go bar kod mene i tu na MM na dijagonali od 5.5 inca je dobra slika, ali na monitoru 19+ inca slika je katastrofa.
Mislim da mesas tv na vise uredjaja sa mtstv go app, no nema ni veze.
A Sumadincu sam za mtsTV go app objasnjavao to je i tema, pa sam zato i rekao da je na maloj dijagonali OK slika jer je tema ta aplikacija, ne tv na vise uredjaja.
A mtstv go je app koja podpada pod tv na vise uredjaja.
Nije ni bitno, idemo dalje.
 
Isti Android app zvani "MTS TV Go" se koristi za 2 različite MTS usluge. Ko nema IPTV (sad prekšten u "mtsTV") a ima odgovarajuće postpaid pakete ima uslugu koja se zove "MTS TV Go" i koja nudi samo tih par kanala. Ko ima IPTV ima opciju kao dodatnu uslugu taj "multiscreen" servis ili ti "tv na više uređaja" uslugu gde ima daleko veći broj kanala (ali opet nemaju SVI kanali koje ima na TV-u tj risiveru/STB).

Daleko veći broj ljudi na ovoj temi koristi "multiscreen", tj diskusija je o aplikaciji a ne usluzi pod istim imenom.
 
Upravo to o app je tema bar sam ja tako shvatio, ne o tih par programa sto maki22 rece.
Da na desktopu tj laptopu ima manje kanala nego na stb-u, mije mi jasno zasto?
Glupost.
 
od juče se pojavljuje poruka "GetWebBrowser2 Failed" i stream ne startuje

kvalitet slike jeste upitan, da ne kažem nešto oštrije, ali problemi "usluga je trenutno nedostupna", "nevažeći uređaj" itd su sramotni, jer se događaju već mesecima
ni dinar ne treba dati za ovo
 
Upravo to o app je tema bar sam ja tako shvatio, ne o tih par programa sto maki22 rece.
Da na desktopu tj laptopu ima manje kanala nego na stb-u, mije mi jasno zasto?
Glupost.

Ne mišo, nije aplikacija tema, već njihov servis koji je smešan
 
Daleko veći broj ljudi na ovoj temi koristi "multiscreen", tj diskusija je o aplikaciji a ne usluzi pod istim imenom.


Ne mišo, nije aplikacija tema, već njihov servis koji je smešan
Ako ti tako kazes, mada ne mislim izgleda samo ja pogresno.
Ili smo mi u "krivu" ili si ti u pravu.
Nema ni veze citaju ljudi donose zakljucke sami, necemo se sad oko gluposti raspravljati a def se ne slazemo, pa da na to ne gubimo vreme.
 
Isti Android app zvani "MTS TV Go" se koristi za 2 različite MTS usluge. Ko nema IPTV (sad prekšten u "mtsTV") a ima odgovarajuće postpaid pakete ima uslugu koja se zove "MTS TV Go" i koja nudi samo tih par kanala. Ko ima IPTV ima opciju kao dodatnu uslugu taj "multiscreen" servis ili ti "tv na više uređaja" uslugu gde ima daleko veći broj kanala (ali opet nemaju SVI kanali koje ima na TV-u tj risiveru/STB).

Daleko veći broj ljudi na ovoj temi koristi "multiscreen", tj diskusija je o aplikaciji a ne usluzi pod istim imenom.

Upravo to o app je tema bar sam ja tako shvatio, ne o tih par programa sto maki22 rece.
Da na desktopu tj laptopu ima manje kanala nego na stb-u, mije mi jasno zasto?
Glupost.

Ako ti tako kazes, mada ne mislim izgleda samo ja pogresno.
Ili smo mi u "krivu" ili si ti u pravu.
Nema ni veze citaju ljudi donose zakljucke sami, necemo se sad oko gluposti raspravljati a def se ne slazemo, pa da na to ne gubimo vreme.

Shaman koji trenutno mnogo uci, i svaka cast na tome, pise o andoid app, koju nikad nisam ukljucio. Par puta koristio na iosu i tu je ok, kako je i bilo. A zeznuli su stvar sa ovim playerom na kompu. Nije dobro...
 
Evo ja konačno zamenio opremu i aktivirao multiscreen i instalirao Mts TV go i na Honor 5X (android 6.0) radi savršeno čak bolje i od D3 Go i klik TV dok na Galaxy S7 Edge (7.0) ne radi uopšte. Može da se uđe u aplikaciju a na kanalima slika zakucana i puna kockica. E sad do čega li je a ja lično sumnjam na Nugat.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Goxy pisao sam ja o tom problemu nisu uradili update za N android i zato ne reprodujuje sliku.
Ceka se update za N evo ja vec 6 meseci cekam dok mi na drugom fonu gde je MM radi savrseno.
 
Goxy pisao sam ja o tom problemu nisu uradili update za N android i zato ne reprodujuje sliku.
Ceka se update za N evo ja vec 6 meseci cekam dok mi na drugom fonu gde je MM radi savrseno.
E stvarno su...da ne lajem sad

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kao da je malo promenjen interfejs, čini mi se da je danas uvedeno logovanje kao prva stranica sajta.

I radi baš stabilno danas, ni najmanjeg seckanja nije bilo.
 
Gde ? Na kompu
 
Ok. Ja ništa nisam primetio, slika je i dalje na nezavidnom nivou
 
Pokušam nekad da pogledam nešto i nikad mi ne radi kad treba. Hteo sad da gledam fudbal i naravno ne radi. Izem im uslugu.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Radi servis...
 
Arena sport 1, koji kvalitet izabrati? Da li 144p, ili 144p a možda je bolje 144p :D 20170527_231824.jpg
 
Moze li neko da mi pojasni neke sitnice, bicu veoma zahvalan[emoji2]

Prvo, kako dobiti user i pass za tvGO? To jest, kroz ios app me stalno izloguje i trazi ponovnu registraciju...

Drugo, vezano za hbo GO preko iptv iz mts, kako od njih dobiti isto user i pass? Znam za foru skidanja app sa CRO store-a ali ne umem da se logujem niti da nadjem gde bih trazio user i pass uopste...

Trece, da li kod svih koji imate hbo hd u paketu sa hbo OD, hd je iskljucivo za uzivo prikazivanje a na OD je sd rez?

Edit:

Pisao sam i u hbo temi ali nisam dobio odgovore pa zato ovde pokusavam. Hvala!
 
Arena sport 1, koji kvalitet izabrati? Da li 144p, ili 144p a možda je bolje 144p :D Pogledajte prilog 229928
Da to sam prvi put video pre 2-3 nedelje, i samo je nestalo, trajalo je 1-2 i od tada normalno.
Nestace ti ne brini.

Moze li neko da mi pojasni neke sitnice, bicu veoma zahvalan[emoji2]

Prvo, kako dobiti user i pass za tvGO? To jest, kroz ios app me stalno izloguje i trazi ponovnu registraciju...

Drugo, vezano za hbo GO preko iptv iz mts, kako od njih dobiti isto user i pass? Znam za foru skidanja app sa CRO store-a ali ne umem da se logujem niti da nadjem gde bih trazio user i pass uopste...

Trece, da li kod svih koji imate hbo hd u paketu sa hbo OD, hd je iskljucivo za uzivo prikazivanje a na OD je sd rez?

Edit:

Pisao sam i u hbo temi ali nisam dobio odgovore pa zato ovde pokusavam. Hvala!

1.User pass su isti sa sajta "moj telekom" njih koristis za pristup aplikaciji.
2.Ajd po secanju cu ti pisati, ali vec smo pisali o tome, prvo se registrujes na hbo sajtu, pa tamo posle imas da biras preko koga ces gledati hbo, ti biras mts, i te podatke sa "moj mts" upisujes u app, kao u prvom slucaju.
3. Ne znam nisam ni gledao, neko ce ti vec odgovoriti.
 
Ima li neko ideju kako da rešim ovaj problem?

Untitled.png

Znači na laptopu normalno uđem i sve radi ok, a onda se posle 3-4 minuto to pojavi. Onda i dalje radi taj kanal koji sam pustio, ali više ne mogu da menjam kanale dok ne izađem i ponovo se ulogujem. Hvala unapred.
 
Svima to izlazi, pa i meni na android aplikaciji i na windowsu. Pisao sam im, kažu rešiće problem i sve se na tome završilo kao i update za android N :D
 
Svima to izlazi, pa i meni na android aplikaciji i na windowsu. Pisao sam im, kažu rešiće problem i sve se na tome završilo kao i update za android N :D

Meni su rekli da te poruke izlaze kada ste već registrovani na tri uređaja, pa na četvrti nemate pravo.
 
Posle ce samo staviti do 31.12.2017, a od NG drigi datumi i tako u nedogled.
Vec vidjeno.
 
od juče se pojavljuje poruka "GetWebBrowser2 Failed" i stream ne startuje

kvalitet slike jeste upitan, da ne kažem nešto oštrije, ali problemi "usluga je trenutno nedostupna", "nevažeći uređaj" itd su sramotni, jer se događaju već mesecima
ni dinar ne treba dati za ovo

Proradilo mi konačno tj. više ne izbacuje ovo getwebbrowser2 failed. Pretpostavljam nakon ovog najnovijeg velikog windows update-a. Ništa drugo nisam menjao ni pokušavao.
 
Nazad
Vrh Dno