Šta je novo?

mtsTV GO

Ja na Mozili ni ne mogu da reprodukujem nista sa mtstvgo-a a na Chrome radi savrseno.
Verujem da je losije ljudima sa vdsl, adsl koji su na interleaved u odnosu na nas koji smo na fast profilu.
Tu je ta rupa verovatno + brdo konekcija.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ne znam šta da kažem sem da je stream očajan. Izbacuje sa stream-a, secka, ... Za 50 din to je što je. Ja bolje nisam pronašao, a kvalitetnije po pitanju snimka svakako ne.

Kada se ne nađe ništa bolje i ovo je onda OK. :S:

Koristim SBB 150 Mb/s.

10-ak puta sam morao da se ulogujem u sred prenosa, a refrešovanje istog zbog neke greške na svakih 5 min.
 
Poslednja izmena:
Jesi li ti siguran da si ti gledao tekmu preko usluge mts tv go?

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ja gledao preko one usluge klik sport za 50 dingera,koji je ovo horor na 5 minuta a mozda i manje izbacuje.10x bolje radi preko raznih neplacenih sajtova.Ovo sam sad uradio i verovatno vise nikada.Nikako ne radi ni preo boxa,fona,kompa
 
Pa to nema veze sa ovom uslugom i temom.
To je bzvz stream koji kosta i sam kazes manje od jedne flase piva, ne znam sta si ocekivao?
Na mts tv go servisu em je slika fenomenalna em nema seckanja ispadanja itd.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
za divno čudo, radilo je gotovo besprekorno. Možda 4-5 puta baferovalo.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja se onda izvinjavam. Ja sam mislio da je to isto. :S:

Pogledajte prilog 257309
Nista, nema potrebe da se izvinjavas, nije isto.
Sam servis i strimovi nisu isti, vidim da aludiras na to sto je napisano pod mts tv go, ali nije to taj servis.
Evo ti SS kako izgleda slika na mtstvgo posto kazes da je katastrofa, a tebe onda molim da mi prokomentarises da li je to ovakav kvalitet slike bio.
Ovo sam ti sad sa telefona skidao SS, na desktopu je bar jos upola bolja slika.


cedd6ca780fa2d389069a472b3e89683.jpg
5413d32cd0ad168078a6e50340b27729.jpg
3400e7e131f4f604a126dd6d0ccca5ae.jpg


Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sinoc sam i ja probao MTS TV GO posle duzeg vremena. Gledah prvo poluvreme FKCZ. Bilo je prilicnog baferovanja(bar 10-tak puta), bilo je prelaska na najnizi kvalitet slike(ne mozes da razaznas igrace). Povremeno se desavalo da aplikacija preskoci po 5-6s snimka(kao da je usporavalo do tada pa odjednom nastavilo od trenutnog snimka). U principu kvalitet slike, kada radi, je korektan. Cini mi se bolji nego sto je ranije bio.
TVGO je regularan nalog od BOX3(4) paketa. Gledao sam na SBB netu od 160/8
 
Kom smart TV? Na Sony TV koji ima Android TV OS može da se instalira, skineš apk na fleš, pa onda iz nekog file explorer instaliraš. Neće se videti gde su sve aplikacije ali instaliraš Sideload Launcher pa tako pokrećeš.

Super je što nema status bar na Android TV.
 
Da li se javlja još nekome "Greška 100000" (možda nisam ispisao sve nule) i "Došlo je do prekida, pokušajte kasnije"? Meni se to povremeno javlja, pa neko vreme ne mogu da gledam TV. To se i večeras desilo.
 
Može li neko ko se bolje razume da tačno napiše koji je kvalitet tačno na PC aplikaciji što se tiče Arena i onih famoznih 720 na 3 stavke. Kontam da je ovako: prva stavka 720-rezolucija 360, druga stavka 720- rezolucija 480 i treća stavka gde piše 720p - rezolucija 576, a možda i 720. Čisto me zanima, hvala unapred.
 
Da li neko trenutno ima problema da se uopstw prijavi u aplikaciju?
 
I kod mene se to desilo danas, ali o više puta ranije. Baš prijavi "grešku 1000". Mada, to danas nije bio slučaj, nego je nekako aplikacija prestala da radi. Kada sam restartovao Chrome, ponuđena je nova verzija plugina. Prihvatio, ažurirao i posle je sve bilo normalno. Kad pominjemo "nova verzija", meni izgleda isto kao stara, tj.nosi istu oznaku verzije. Da li ona stvarno nešto "popravi" ili nema smisla reinstalirati isto? Čim vidim istu oznaku, ja taj update ignorišem. Ne bi mi ni danas palo na pamet da preumem novi plugin, da nije bilo problema u radu.
 
Ja bukvalno nista nisam radio i proradilo je. Izgleda da je bio problem sa autorizacijom kod svih korisnika.
 
I kod mene bio problem, taman uzeo da gledam basket, na PC pisalo ''greška 1000'' a na mob. nešto kao touchaut, nešto u tom fazonu, ali ubrzo proradilo. I mene nervira često iskakanje prozora sa traženjem ažuriranja plugina i ja to ignorišem, nisam odavno ažurirao, mada nosi istu oznaku verzija kao što je i imam. Možda nešto poboljšano na njoj pa je treba ažurirati, možda sledeći put i uradim.
 
I stvarno ne razumem više, šta oni podrazumevaju pod "aktivnim uređajem", vezano za PC. Izgleda, čim se prijaviš sa drugim browserom na istom kompjuteru, a nisi se izlogovao sa prethodnog, oni te opomenu da treba da se izvrši promena uređaja. To se dešava i nakon reinstalacije os-a, kada se prvi put prijavljuješ...iz tog razloga, brzo potrošim sve zamene uređaja...
 
I kod mene bio problem, taman uzeo da gledam basket, na PC pisalo ''greška 1000'' a na mob. nešto kao touchaut, nešto u tom fazonu, ali ubrzo proradilo. I mene nervira često iskakanje prozora sa traženjem ažuriranja plugina i ja to ignorišem, nisam odavno ažurirao, mada nosi istu oznaku verzija kao što je i imam. Možda nešto poboljšano na njoj pa je treba ažurirati, možda sledeći put i uradim.
Pa, da. I ja imam skinuto jedno tri ista "nova" plugina: (1), (2), ... danas je to rešilo problem, valjda...
 
Da li se i vama izlistavaju u EPG-u kanali "Decija tv" i "Koreni"? Kada probam da ih pustim, bude "usluga nije kupljena". Da li to oni unpredjuju servis? Bilo bi dobro da ubace neki renomirani filmski kanal u okviru osnovne pretplate, kao TV 1000, npr.
 
Da li se i vama izlistavaju u EPG-u kanali "Decija tv" i "Koreni"? Kada probam da ih pustim, bude "usluga nije kupljena". Da li to oni unpredjuju servis? Bilo bi dobro da ubace neki renomirani filmski kanal u okviru osnovne pretplate, kao TV 1000, npr.

TV 1000 je bio u osnovnoj ponudi do 1.8. Imaju najgoru osnovnu ponudu od svih operatera. Treba da se doplati 300 din. za porodični paket i tek bi onda ponuda bila nazovi iole solidna, a ova osnovna je ubedljivo najgora od svih operatera, nemerljiva sa osnovnom ponudom SBB-a, npr.
 
TV 1000 je bio u osnovnoj ponudi do 1.8. Imaju najgoru osnovnu ponudu od svih operatera. Treba da se doplati 300 din. za porodični paket i tek bi onda ponuda bila nazovi iole solidna, a ova osnovna je ubedljivo najgora od svih operatera, nemerljiva sa osnovnom ponudom SBB-a, npr.

Bio TV1000 u ponudi MTs tv Go? Nisam primetio. Doduse, uslugu sam aktivirao krajem jula i dok sam se raspravio sa njihovom "jednostavnom" web aplikacijom, vrv. su promenili osn.ponudu. Ni to mi nije poznato, da moze da se doplati za prosirenu ponudu, tj.taj porodicni paket za 300 din. Verujem, da je daleko gora od SBB-a, ali mi se cini da je EON i znatno skuplji, kao nezavisna usluga.
 
Bio TV1000 u ponudi MTs tv Go? Nisam primetio. Doduse, uslugu sam aktivirao krajem jula i dok sam se raspravio sa njihovom "jednostavnom" web aplikacijom, vrv. su promenili osn.ponudu. Ni to mi nije poznato, da moze da se doplati za prosirenu ponudu, tj.taj porodicni paket za 300 din. Verujem, da je daleko gora od SBB-a, ali mi se cini da je EON i znatno skuplji, kao nezavisna usluga.

Bio u ponudi na MTS IPTV, pa samim tim mislim da je bio i na MTS TV GO, nisam proveravao.
 
Da,ima ga i dalje na MtsTv Go ali u porodicnom paketu.Ja sam uzeo Super paket prvenstveno zbog Hbo ali i zbog porodicnog paketa gde je bolji izbor kanala.
 
Ja nikako ne uspevam da se prijavim na mtsTV go. Normalno radi na telefonu, ali na PC nikako, ni sa jednim pregledačem. Svuda skoro ista greška: "NativePlayer.js?v=20170327:85 WebSocket connection to 'wss://tvgoplayer.gr:9894/start' failed: Error in connection establishment: net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED". Jel ima neko neku ideju kako da ovo prevaziđem. Internet je SBB-ov. Hvala.
 
Ne bitno čiji je internet kad se koristi mts go. Tj mts nije kao sbb da zabrani i da uskraćuje korisnicima ono što plaćaju.

Kod tebe je situacija da imaš nešto na pc što mu smeta, neki blokator itd.

Idi kod komšije i skini sve kako treba,prijavi se sa tvojim nalogom i videćeš da radi.
 
Hvala na trudu... Nije da sam neki stručnjak za IT, ali nisam baš ni totalna neznalica. Na računaru je originalni licencirani Windows 10 i nema dodatnog ni AV softvera ni FW. Isto se dešava i na drugom računaru na mreži koji ima drugu verziju Windows-a (jedan je Pro a drugi Home). Na ruteru je instaliran DD-WRT. Da možda neko njegovo podešavanje ne pravi problem? DNS serveri su Google-ovi. (8.8.8.8 i 8.8.4.4).
 
Nazad
Vrh Dno