Šta je novo?

mtsTV GO

Oni bi za PC ako ništa mogli da vrate verziju od pre nekoliko godina. Slika je bila loša, ali bar je stalno radilo i nije seckalo.
 
Vec je krajnje vreme da se neko od njih iz mts-a pozabavi ozbiljno aplikacijom i media serverom , kad god je neka utakmica sa vecom posetom sve im se srusi...
 
Da, radi mobilna aplikacija, bas sam juce probao i to bas AS1. Vise nema pauzirane slike
Na PC ne radi ni jedan browser.
 
Stvarno ne razumem zasto ne omoguce koriscenje aplikacije na 3 uredjaja istovremeno, a ne da se svaki put radi zamena uredjaja. Ili, ako nista drugo, da se kontrola povezanih uredjaja radi kroz tv go aplikaciju ili na moj mts portalu.
 
Takodje prestao IE da radi W7 u pitanju.
 
browser console je napisao(la):
WebSocket Error: Network Error 12037, The date in the certificate is invalid or has expired

Kao i uvek problemi sa SSL certifikatima :D Pored toga što su koristili certifikate koje su Chrome i Firefox blokirali pre više od godinu dana sad im je igleda i istekao certifikat :D

Popraviće to oni tamo oko 2025. ...
 
Ne radi ni kod mene vise preko PC-a
S obzirom da je drzavna firma u pitanju, ne ocekujem resavanje ovog problema pre NG :D
 
Veceras opet nece da se nakaci, koristim iskljucivo na telefonu.

Ne svidja mi se EON ali realno on je savrsenstvo za ovo.
 
Moze li se kreirati novi nalog za mts tv go sa neregistrovanim pripejd brojem?
 
Proradila je zamena uređaja iz android aplikacije, što je mali pomak i možda neka nada za ubuduće. Zbogom pretraživačima! Uspeo sam da prebacim i drugi uređaj na android, tako da za sad imam aplikaciju na tabletu i telefonu.
E sad, ono što je meni neki konačni cilj, o čemu se pisalo ovde (da može i da radi) je da aktiviram aplikaciju na android box-u (EON). Iako je nema na PlayStore-u uz par malih trikova se može instalirati na EON box, par stranica unazad i možete pronaći detaljno objašnjenje...
Uglavnom, sada kada konačno uspevam da dođem do zamene uređaja na TV-u, ne "hajlajtuje" uređaje kada spuštate kursor, da li putem daljinca ili TV remote aplikacije, svejedno je. Jedino što hajlajtuje je strelica u gornjem levom uglu, za nazad. Samim tim jedina opcija je povratak, ne može se odraditi zamena uređaja, bar ne na ovaj način.
Ima li nekog leka za ovu boljku?
Hvala još jednom.
 
Poslednja izmena:
USB miš i tastatura? :p

Haha, neverovatno! :D Ne bih se toga setio za pet života. Uspelo naravno, hvala do neba. Miš je odradio svoje, a i koliko vidim moraće da ostane priključen jer je nemoguće bez njega raširiti sliku u full screen. Nikakav problem.

Hvala još jednom Šamane, legenda si!
 
Pozdrav ljudi
Da li neko zna kako da skinem aplikaciju na fox smart tv
Na play storu je ne pronalazi
I da li je neko resio problem na racunaru
 
Skini aplikaciju Send Files to TV, kako na komp tako i na TV. Skineš mts TV go apk, pošalješ sa kompa na TV (unutar Send Files to TV aplikacije), instaliraš. Deinstaliraš Send files to TV, više ti ne treba. Zatim na TV-u instaliraš Sideload Launcher i preko njega pokreneš mts TV go.

Radi, ali kao i na telefonu/tabletu ne ide glatko ako se stavi kvalitet na max. Takođe, treba miš za fullscreen.

E sad, ovo je sve rađeno na EON boxu, kakve su druge android platforme za TV ne znam, ali kapiram da nema prevelikih razlika.
 
Poslednja izmena:
Proradila je zamena uređaja iz android aplikacije, što je mali pomak i možda neka nada za ubuduće. Zbogom pretraživačima! Uspeo sam da prebacim i drugi uređaj na android, tako da za sad imam aplikaciju na tabletu i telefonu.
E sad, ono što je meni neki konačni cilj, o čemu se pisalo ovde (da može i da radi) je da aktiviram aplikaciju na android box-u (EON). Iako je nema na PlayStore-u uz par malih trikova se može instalirati na EON box, par stranica unazad i možete pronaći detaljno objašnjenje...
Uglavnom, sada kada konačno uspevam da dođem do zamene uređaja na TV-u, ne "hajlajtuje" uređaje kada spuštate kursor, da li putem daljinca ili TV remote aplikacije, svejedno je. Jedino što hajlajtuje je strelica u gornjem levom uglu, za nazad. Samim tim jedina opcija je povratak, ne može se odraditi zamena uređaja, bar ne na ovaj način.
Ima li nekog leka za ovu boljku?
Hvala još jednom.

Ja sam bio instalirao na eon aplikaciju mts go putem aptoida.tv ali kad nekako ubodes da povecas sliku posto se ne moze kretati normalno kroz nju daljincem,kod mene je sve islo usporeno,samo sam arene pokusavao jer mi samo zapravo to i treba. A vidim sad ovde neki kazu da im radi pa me zanima zasto se onda meni tako ponasao eon box?
 
Poslednja izmena:
Ja sam bio instalirao na eon aplikaciju mts go putem aptoida.tv ali kad nekako ubodes da povecas sliku posto se ne moze kretati normalno kroz nju daljincem,kod mene je sve islo usporeno,samo sam arene pokusavao jer mi samo zapravo to i treba. A vidim sad ovde neki kazu da im radi pa me zanima zasto se onda meni tako ponasao eon box?

I kod mene je usporeno kad stavim na 5,00 (Arena 1), slika je vrh ali je frame rate loš. Ali tako mi se ponaša aplikacija i na tabletu i na telefonu, nisam primetio razliku. Evo upravo gledam Partizan na 1,00 i sve ide glatko, kad odaberem AUTO baca na ga 5,00 pretpostavljam, tako da mu dođe isto.
Fullscreen rešavam mišem ubodenim u EON box, daljincem nisam uspeo a i video sam u startu da bi to mogla biti avantura. Taj EON-ov USB slot mi ionako zvrji prazan pa eto neka bude tu miš, 'leba ne traži.
 
Poslednja izmena:
Dizem ruke od gledanja ovog sranja na PC-ju. Ionako mi je isteko promotivni period i ne planiram da bacam 500 din mesecno na kineski softver.
 
Znači ovo čudo sad definitivno ne može da pokrene ni jedan browser?

Послато са TA-1024 помоћу Тапатока
 
Do zadnjeg apdejta normalno mi je radio na Edge-u, sad neće da se pokrene nikako.
 
Pozdrav, uzeo sam od drugara nalog za mtsTV Go, konkretno zbog Arena. Povezao sam ga sa telefonom jer vidim da se dosta ljudi žali na PC verziju. Da li postoji neka opcija da sa iPhone streamujem to nekako na tv koji nije smart? Imam Google Chromecast.
 
Sa iPhone-a teško... Na Androidu može cast celog ekrana i to uglavnom radi ok, ali nije za trajno rešenje (mtsTV Go app nema cast opciju). S obzirom da radi steam celog ekrana, telefon se poprilično zagreva i može uticati na vek trajanja baterije. Neki najjeftiniji Android box uz air-mouse (ili običnog miša) je mnogo bolje i elegantnije rešenje.
 
Android box uz air-mouse (ili običnog miša) je mnogo bolje i elegantnije rešenje.
meni se od skoro na T95ZPLUS redovno rusi app cim se startuje dok na android tv box-u radi naravno sa misem...
 
mts tv go definitivno ne radi.

Do pre nekako mi radilo na 2 kompa, na jednom IE na drugom preko android emulatora, i na jednom telefonu. Sad vise nigde nece.
Vidim po netu jako se puno ljudi zali da im ne radi ne znam sta su uradili.
 
Kod mene Android app radi. Aplikacija nekako i može da prođe, ali web tv je totalni krš.
 
Takodje na androidu je zaista ok da ne kazem odlicna, ali web nece da radi sta god radio u bilo kom browseru.
 
Uspeo sam da je pokrenem na Android TV, ali, kao što i drugi kažu, na 5 Mbps strim secka. Ima li neko rešenje za to, sem gledanja na 1?
 
Nazad
Vrh Dno