Šta je novo?

mtsTV GO

Samo da javim da ovo radi u Grckoj extra. Ne znam da li je vec neko pisao o koriscenju aplikacije van Srbije, a mrzi me da vrsim pretragu. Elem, sve sto Vam je potrebno je da instalirate neki VPN koji ima servere za Srbiju, ukljuciti isti, pokrenuti aplikaciju i uzivati u carima televizije. Ja poneo na more android box i povezao isti na TV u sobi. Sinoc gledao na Areni Parma - Juventus, a klinci Nickleodeon. Generalno ne gledam TV na moru, ali ne bih da propustim Crvena Zvezda - Young Boys duel.
Jel ima neko preporuku za vpn u srbiji?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
ExpressVPN сам пробао и ради супер. NordVPN имам налог, али нисам пробао.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Ja sam probao Hola free i neće, samo stoji početni ekran mts tv

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Misliš zbog protoka ili je nešto drugo? Probao sam neke aplikacije rade bez problema samo ova neće...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Uzeo sam expres i radi... Malo problema oko logovanja ali ok...
db756d37155412e15db958390401faed.jpg


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Колико је то лоша слика, па ЕОН је за ово мајка, кристална слика, ово као да преносе SD верзију телекомови сервери канала који емитује свој садржај у HD. :mad:
 
Колико је то лоша слика, па ЕОН је за ово мајка, кристална слика, ово као да преносе SD верзију телекомови сервери канала који емитује свој садржај у HD. :mad:
Kod mts se posebno plaća prenos u hd iako su izvorno programi emitovani u hd.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
^I ko ima HD kanale na IPTV risiveru nema ih na MTS TV Go servisu ;)
 
Da li postoji mogucnost da se gleda MTS televizija koristeci net koji nije MTS-ov? U stanu od drugara nema telefon pa ne mogu da mu prebacim MTS-ov TV. On ima tamo neki internet - deli sa komsijom. U ovom stanu gde sam sada imam Internet i MTS TV i ali mi TV ne treba pa bi da ga ustupim.
 
Ista situacija.
Mts Tv ne radi.
Rts planeta radi.

Izgeda da će morati preko Express-a.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Pazi, jedno vreme je radilo, kad su bile ip kod norda ninet. Sad je dedicated server nekog levog "provajdera" iz Srbije pa nece. Vpn to cesto menjaju pa je pitanje i express koliko ce biti ok.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li postoji mogucnost da se gleda MTS televizija koristeci net koji nije MTS-ov? U stanu od drugara nema telefon pa ne mogu da mu prebacim MTS-ov TV. On ima tamo neki internet - deli sa komsijom. U ovom stanu gde sam sada imam Internet i MTS TV i ali mi TV ne treba pa bi da ga ustupim.
Postoji i moze iz Srbije sa kojeg god hoces neta za razliku od sportklubova koji ti nece raditi sa telekomovih IP- adsl, optika (sa mts IP radi koliko sam probao)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja bih rekao da je čovek pitao da li Telekomov IPTV risiver može da radi kod drugara? A ne da li će MTS TV Go servis da radi...

Na šta je odgovor : ne, ne može.
 
^I ko ima HD kanale na IPTV risiveru nema ih na MTS TV Go servisu ;)
Verovatno i to, ali slika je zadovoljavajuća na mts go, moguće da je ponekad kvalitet redukovan zbog protoka, dok se ne zaleti...kao što je slučaj u mom postu.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Gledao sinoc Zvezdu u Grckoj. MTS Go preko Express VPN nakacenog na serbian server. Par stucanja tokom prenosa (pripisujem losem signalu kod mene u sobi), ali generalno ok. Gledao na telefonu. Nisam ni probao na boxu jer sam genije zaboravio kabal. Projektor mi ima mini hdmi ulaz a ja poneo klasican hdmi. Da barem nemam mini hdmi na full hdmi, nego zaboravio da ponesem.
 
Sasvim je solidan kvalitet mts tv go, ovo je možda trenutno u brzini interneta problem. Naravno, bio je neki wifi.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
To gore je nizak kvalitet koji se često dobije kad je podešeno na auto, kada se klikne za 720p bude dosta bolje, ali i to je daleko od idealnog, a mislim da su ljudi ovde objašnjavali i da to nije pravih 720p.
 
U svakom slučaju je nebitmo, za telefon je dovoljno nije bolje ni na tvbox-u

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Kako nije bolje, ako misliš na stb, neuporedivo je bolje
 
Da mislim na stb i siguran sam da nije bolje.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
da li neko gleda u browseru na windowsu? rade valjda samo edge i internet explorer? kakav je tu kvalitet?
 
Jaaaaaoo jbnih 25 minuta cekam da se javi operater koje mi kaze da sugerisu da se Internet Exp. koristi za pokretanje aplikacije. A ja njoj kazem da 95% korisnika interneta ne koristi taj browser pri cemu mi ona kaze da zna i da njihovi operateri rade na tome da se usluga poboljsa. Cccc majko bozja naplacuju nepotpunu uslugu a retardi zaposleni preko stranke ne umeju da otklone gresku...koji *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i. Lebe mekani propala drzava ko zeton!
 
Iskreno ne znam da li Maxthon web browser i dalje radi kao maska za IE (nastao je od MyIE browsera koji je u stvari bio maska IE, sa tabovima i gomilom korisnih funkcija).
Meni je to i dalje primarni browser, i radi mi mts tv go već dugo iz njega. Npr. samo za HBOgo i EON koristim Chrome, ovaj ne radi. Ostalo uopšte ne koristim pa ne znam za druge browser-e.
MaxthonSnap20190930234740.jpg
 
Trebalo bi obrisati taj MTS GO i krenuti ispočetka. Ugledati se na SBB-ov EON. Mobilna aplikacija nije loša, ali web je strava i užas. Naročito što otvara novo prozorče kad učitava kanal koje ne može ni da se poveća ni smanji, samo full screen.
 
Nazad
Vrh Dno