Šta je novo?

mtsTV GO

Jesi siguran da je app to istrosio?

Koliko je uopšte moguće siguran biti uz restricted background data :)

app usage: mtsTV GO 172 MB.
mts portal pokazuje istu količinu podataka i koliko je kredita skinuto za to.


Evo sada sam ponovio sa drugog telefona i KT naloga: za ~ 13 minuta app je potrosila 89 MB, 3.5 MB je oduzeto (*100#).
 
Poslednja izmena:
Jel u opšte nije moguće aktivirati multiscreen sa starom opremom?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ja koliko znam NE nemoguce je.

My Samsung S6 sent this
 
Bedak. Ovaj lik što je bio da mi donese ponudu za ugovor iz Teledirekta, 3x mi je naglasio da ne uzimam novu opremu. Kad sam pitao kako onda da aktiviram multiscreen, rekao je ako ti baš treba onda uzmi, al moj savet je da ne uzimaš.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
A sto ako radi savrseno?
Al ajde....

My Samsung S6 sent this
 
Pa jel radi savršeno? Ja koliko se sećam da se gomilu ljudi žalilo da ne radi kako treba. Nisam pratio situaciju neko vreme, jel sam ok radi?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Neko je imao problema neko nije uopste e pa sad, budi pametan.
Mada su sredjivali ovima koji su imali probleme e to oni miraju da se jave i kazu dal li sad imaju problem ili ne.

My Samsung S6 sent this
 
Sada svima radi ok, ali iritirajuće je što kanali koji se doplaćuju su dostupni 1 min ne preskače ih kad listaš....
 
Radi nova platforma odlično, meni lično i bolje od stare.
Imaće moguće je gledati mtsTV go i ako ste na sporom netu, potrebno je vremena da učita malo kanal ali posle sve radi kako treba....
 
Poslednja izmena:
I ja da potvrdim da nova oprema radi kao sat, sa dva iptv - a, i protokom do 10Mbs. Ne pamtim kada sam ga zadnji put resetovao.
 
A koja je logika da ne moze da se aktivira multiscreen sa starom opremom? Pa sto samo ne daju podatke za logovanje u aplikaciji, kakve veze ima platforma iptv uredjaja sa tim?
 
Podaci za logovanje su podaci za pristup "mojmts" sajtu.
Ti probaj ako si na staroj platformi pa ces videti da neces moci da se ulogujes jer ta platforma ne podrzava tako nesto.
Samo nova platforma.

My Samsung S6 sent this
 
Ma znam da ne moze samo mi nije jasno zasto,kakve veze ima jedno sa drugim.
 
Pa nije ista platforma stara to ne podrzava, kako ti nije jasno?
Postoje neke stvari koje nisu podrzane u jefnoj verziji dok je u nekoj novoj to implementirano kao dodatak.
Ja ne vidim sta ti tu nije jasno.
Kao sto ni app mtstv go ne radi tj. nije podrzana na MM-ou dok ne odrade novu koja ce raditi i sa sesticom.


My Samsung S6 sent this
 
Kako se loguje? Kolega aktivirao, ali ne može da se loguje, kaže pogrešan pin.

Edit: uspeli
 
Poslednja izmena:
Koristim mts multiscreen samo na jednom laptopu, nikada ni jedan drugi uređaj nisam registrovao.Nekad mi radi ok, ali jako često samo izbaci poruku "Broj uređaja je dostigao ograničenje, ogovanje sa novog uredjaja nije moguće". Šta se tu deševa?
 
Ja sam mislio da je d3go sajt za gledanje na računaru radio retard ali sam u ovih nekoliko nedelja shvatio da je taj retard u stvari iz mts-a. Listanje programa na 9 strana, nemogućnost pravljenja sopstvene liste (favorites je... meh), prestanak strimovanja programa kad se uđe u opcije, loš kvalitet strima (SD), rts HD nije u osnovnoj ponudi...
Iskreno, razočarao sam se. Ili bolje rečeno, očekivao sam (pre)više od mts-a.
 
Meni se prikazuje poruka o maksimalnom broju uređaja i na mobilnom i u browseru na računaru. Zvao sam podršku ali još nisu rešili problem.
 
Na mobilnom izadjite iz appa kroz back/back/back. Za racunar ne znam kako se skroz izlazi (bez da se samo ugasi browser), jer nisam hteo da instaliram nikakav OCX na racunaru.
Fora je da ostaje aktivna sesija u tim slucajevima i izgleda da se zaglupi server.

Ovo za listanje sto giovanni rece je stvarno vrh gluposti :) Ja mislio da je to Huawei softvera koji se koristi?
 
Nemoj se puno navikavate,jos dva meseca gratis gledanja.Kad rebnu pretplatu 199 ili 299 mesecno koliko bese plan.Ima svi da je trcimo da je odjavimo.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Ne verujem da će se naplaćivati. Za D3GO već tri godine produzavaju besplatno koriscenje, uz total mix. Mislim da će i oni stalno produzavati.
 
Zasto kada gledam multiscreen na laptopu, on se ponaša se kao da je neaktivan i da na njemu ne radim ništa,pa ide po power planu i gasi ekran.

Znači pustim da gledam nešto i posle 2 minuta ekran tamni, a posle 5 se gasi.

Znam da mogu da promenim ovo u podešavanjima, ali neću to da radim, samo me zanima mogu li to nekako da rešim?
 
Ne, ako app ne radi "Keep screen on", ne mozes nista sem da menjas podesavanja za power plan.
Eventualno da napravis neki hook DLL koji ce forsirati da se ekran ne gasi ako je browser ukljucen ;)
 
Da. To sam zaboravio u onom spisku retardiranih mana multiscreen mtstvgo. Neverovatno je da neko kao profesionalac napravi ovakav proizvod.
 
Konačno sredili da radi app na 6.0 androidu

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Proradilo konačno na 6.0.1 !!!

Kako da vidim spisak prijavljenih uređaja ?
Stalno me tera da se odjavim sa ovog drugog kada se logujem (samo dva telefona koriste mtsTV GO) ?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa njih treba zatvoriti ako su tek sad napravili da radi na sistemu koji je izašao pre 9 meseci.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ja danas uradio update i stvarno radi. Jos ne mogu da verujem da su se posle toliko vremena setili da srede.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Мени рекли на фб још пре пар месеци да ће ускоро. Ето стигао је ускоро..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno