Šta je novo?

mtsTV GO

Da li je neko probao da na PC sa win10 instalira android u virtuelnu mašinu i tako gleda MTS go?

Što bi dizo virtualnu mašinu i instaliro android kad možeš bez problema da instaliraš BlueStacks i instaliraš koju god hoćeš android aplikaciju.
 
Ne mora virtuelna masina, bitno je samo da radi. To sa Bluestacks je provereno da radi?
 
3000 za gospodina....[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Uzeo sam od druga da probam kako radi al nikako ne uspevam da namestim. Instalirao sam bluestacks i aplikaciju ali kada pokrenem bilo koji kanal samo vrti kao da se ucitava..
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nisam dugo palio mtsTV GO i iskreno mrzi me da je instaliram, necu taj trash na svom telefonu. Pa ako moze informacija jel su ga napravili da radi kako treba, da ima sve kanale? U tom slucaju bi mozda instalirao. Ako je kao od pre godinu dana da se ne cimam.

Red bi bio da naprave krstenu IPTV aplikaciju...
 
Ne cimaj se ne stavljaj to djubre na svoj telefon...jos.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    217.3 KB · Pregleda: 176
Probao nekoliko i na kraju nadjoh neki LDPlayer sa kojim nema problema bar sa sada. Arene rade sto mi je najbitnije


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo da i ja potvrdim da aplikacija ne radi na IOS 14. Bukvalno nijedan kanal ne mogu da pokrenem i stalno dobijam gresku "neuspesna reprodukcija 107809". Obratio sam se Telekomu i oni su mi danas odgovorili da je moj prigovor neosnovan?!? jer kod njih ne postoji nikakva zabrana, da ce u narednom periodu izaci nova verzija aplikacije, ali me na neki nacin savetuju da se vratim na starije verzije IOS-a jer na njima aplikacija radi?!? Najjaci su....
 
  • Like
Reagovanja: M J
Evo da i ja potvrdim da aplikacija ne radi na IOS 14. Bukvalno nijedan kanal ne mogu da pokrenem i stalno dobijam gresku "neuspesna reprodukcija 107809". Obratio sam se Telekomu i oni su mi danas odgovorili da je moj prigovor neosnovan?!? jer kod njih ne postoji nikakva zabrana, da ce u narednom periodu izaci nova verzija aplikacije, ali me na neki nacin savetuju da se vratim na starije verzije IOS-a jer na njima aplikacija radi?!? Najjaci su....
Haha genijalno :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Instalirao kod mene na telefonu posle dugog vremena i ne radi aplikacija, p30 pro android 10.1
62e3b4c79cce709a90407f61aee19f90.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Aplikacija je krš, ali kod mene radi sve ok.
 

Prilozi

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    95.2 KB · Pregleda: 138
Да би се телефон рутовао, потребно је да се откључа бутлоадер. Хуавеи не дозвољава, тј. не шаље кодове за откључавање бутлоадера.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazalost nemam root na telefonu. [emoji22]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Onda zaista ne znam zasto ne radi kod tebe i da li je ista situacija sa svim Huaweima kod mene ne radi dok ne sakrijem root, kad sakrijem radi perfektno.
 
Ja imam xiaomi mi 3, ne radi ova glupost od aplikacije. Jednom su mi radila 2 kanala, i to je to. Telefon nije rootovan.
 
@djovani cvarkov

Posto ne mogu da editujem a video posle da je telefon u pitanju, kad pustis kanal probaj dole da prebacis na 1 mgbt umesto auto meni je pomoglo ne nekom telefonu ne znam sad na kom ako ne, ne znam.
 
Nazad
Vrh Dno