Šta je novo?

mtsTV GO

Jel vam radi Mtstv Go bilo na kompjuteru ili na mob. telefonu? Meni sad u ovom momentu ne radi, ne moze da se konektuje uopste na sajt odnosno u aplikaciji na mobilnom.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ako pristupaš preko Telekom ADSL/VDSL proveri da li ti je trenutna IP adresa počinje za 79.10_.x.x, ako jeste restartuj ruter da dobiješ drugi IP adresu. I "proradiće" ti sajt.

"Stručnjaci" iz Telekoma nisu u stanju da konfigurišu whitelist / blacklist za pristup serveru. Blokiraju sopstveni IP opseg...
 
Poslednja izmena:
Jedino sa tom ip adresom ima problema. Nema blokade za sbb na primer.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ako pristupaš preko Telekom ADSL/VDSL proveri da li ti je trenutna IP adresa počinje za 79.10_.x.x, ako jeste restartuj ruter da dobiješ drugi IP adresu. I "proradiće" ti sajt.

"Stručnjaci" iz Telekoma nisu u stanju da konfigurišu whitelist / blacklist za pristup serveru. Blokiraju sopstveni IP opseg...
Upravo tako je bilo, imao sam IP adresu 79.101.itd... Restartovao ruter i sad je druga IP adresa i sad radi ok, hvala ti drugar! Kakvi loodaci su onda ovi iz Telekoma, ju ju majko.... Zamisli da nemam pomoc nikakvu, tipa bench forum, mislio bih da je trenutno neki prekid ili sl. Propustio sam vise od pola utakmice zbog ovoga :(

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne bi bilo toliko strasno jer da si zvao i CC isto bi ti rekli da restartujes ruter da bi dobio drugu IP, jer znaju za taj problem.
Eto tako da bi i "normalnim" putem isto resio.
 
Pa ako znaju za taj problem vec duze vremena, sto ga onda ne rese? Ne ide mi u glavu, bas su onda pravi "strucnjaci"...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ma ne zanima ih. Da ih zanima, zakljucali bi arene van telekoma... kao sto sbb radi sa svojom aplikacijom.
 
Ne. Ceo dan neće

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Pa ako znaju za taj problem vec duze vremena, sto ga onda ne rese? Ne ide mi u glavu, bas su onda pravi "strucnjaci"...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Kako ne znaju kad su mi sami rekli da sa tim IP ne moze da se pristupi serveru i da restartujem i da ce moci?
A sto ga ne rese, pa to pitaj njih ne mene, ja kazem sta znam.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Kako ne znaju kad su mi sami rekli da sa tim IP ne moze da se pristupi serveru i da restartujem i da ce moci?
A sto ga ne rese, pa to pitaj njih ne mene, ja kazem sta znam.
Ma ne kazem tebi direktno i ne pitam tebe lol, samo konstatujem situaciju kakva je :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Iz nekog razloga nece to da urade, predpostavljam i zasto, jedino da ne bi mogli svi da se konektuju na server jer bi ga srusili.
Mislim da je to i pravi razlog jer u pocetku su sve IP mogle da se konektuju, pa su zabranili odredjeni opseg da se smanji "napad" na server za svaki slucaj.
A imali su u pocetku taj problem.
 
Znaju kad sam im ja prijavio problem :p Mogu da zamislim kako bi lep život bio onima koje su šutnuli na CG-NAT kad bi ta javna IP adresa bila iz tog problematičnog opsega... Mogu da restaruju do sutra ruter.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Reset resio. Majko mila. A oni reklamiraju optiku. Im.becili

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Здраво свима. Имам једно питање. На сајту пише да се мегабајти не скидају ако се користи мтс мрежа за гледање мтс тв го, а ја бих да гледам на таблету који иде преко Теленор интернета. Јел ће да ми скида мегабајте ?
 
Mislim da si sam odgovorio

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Do kad je besplatno? Meni, kad se ulogujem na moj mts, piše da je za tv na više uređaja promo period do 31.12.2017.
 
Promo! Aktivirajte TV na više uređaja i besplatno gledajte omiljene TV sadržaje ne telefonu, tabletu ili računaru. Promotivni period traje do 31. decembra za korisnike Box paketa sa mts TV uslugom, odnosno do 31. oktobra za mts TV korisnike.

Neko ovde pomenuo da ce se od 1 oktobra naplacivati ko bi njima znao. :)
 
Stigla je poruka da će biti 199 mesečno od 01.11. za korisnike tv, a 500 uz mobilnu tarifu, nakon isteka onog promotivnog perioda.
 
Ja mislim da su tv na vise uredjaja i mts tv go dve razlicite stvari Marko. Prva kosta 199 dinara a druga 499 dinara nakon isteka promocije. Barem sam ja tako nasao na sajtu.
 
Jesu 2 različita servisa, i nekad je bilo tako u suštini. Ali danas i go servis ima sve kanale, kao i tv, a nekad je imao 10-ak . A sad oni mts go zovu ko ima preko telefona, a na više uredjaja je ko ima stb... Cene sa sajta:

Promo! Aktivirajte TV na više uređaja i besplatno gledajte omiljene TV sadržaje ne telefonu, tabletu ili računaru. Promotivni period traje do 31. decembra za korisnike Box paketa sa mts TV uslugom, odnosno do 31. oktobra za mts TV korisnike.

Nakon isteka promotivnog perioda, mesečna naknada za TV na više uređaja iznosi 199,00 dinara (za korisnike mts TV usluge).

GO

Ukoliko ste mts korisnik, uslugu možete da koristite besplatno u periodu od 3 meseca od dana aktivacije. Promocija traje do 31. decembra 2017. godine. Nakon isteka promotivna tri meseca od dana aktivacije naplaćuje se mesečna naknada u iznosu od 499,00 dinara.Ukoliko niste mts korisnik, uslugu možete da aktivirate putem mts TV GO aplikacije. Cena korišćenja usluge u periodu od 30 dana iznosi 749, 00 dinara. Nakon isteka perioda od 30 dana, usluga mts TV GO će vam biti automatski deaktivirana. Naravno, u svakom trenutku, mts TV GO možete ponovo da aktivirate.

Ali u suštini to je jedan servis, isti kanali. Arene... samo će biti različite cene. Ja imam stb i imam aktiviran tv na više uredjaja, a na telefonu koristim app mts go.
 
Poslednja izmena:
Ja imam internet +fiksni box. Ja bih ovo plaćao 500. Svuda pominju mts tv koji ja nemam. Da li ce meni biti 500 ili 750?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ukoliko ste mts korisnik, uslugu možete da koristite besplatno u periodu od 3 meseca od dana aktivacije. Promocija traje do 31. decembra 2017. godine. Nakon isteka promotivna tri meseca od dana aktivacije naplaćuje se mesečna naknada u iznosu od 499,00 dinara.
 
Ja imam internet +fiksni box. Ja bih ovo plaćao 500. Svuda pominju mts tv koji ja nemam. Da li ce meni biti 500 ili 750?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Pa po ovim podacima, ako imaš postpaid mts, biće 500.

Realno skupo... Jedino ako ne puste sad uskoro, kao i prošle godine 567 dinara tv.
 
Kod mene je BOX2 takođe (internet i fiksni), znači vodim se kao mts korisnik (postojeći mts nalog za aktivaciju), i cena je 499din/mesečno, prva tri meseca besplatno.
Telenorov postpaid. Aktivacija najbrže i najjednostavnije ide preko aplikacije (android na telefonu u mom slučaju).

Radi i na računaru i telefonu, bilo preko vdsl-a, bilo preko telenora. Po meni je slika dobra na laptopu ali može to i dosta bolje.
Od kanala nema dosta bitnih po meni za razliku od osnovnog paketa: minimax, nickledeon, discovery, animal planet, NG, eurosport...
Razmisliću još da li da ostavim, aktiviram po potrebi, deaktiviram....
 
nickledeon, eurosport,

ovi kanali postoje na servisu.


Što se tiče kvaliteta slike, dosta je bolji servis sbb-a . Veći protok, kvalitetnija slika. Ovde nema ni HD kanala, na sbb ima...
 
Poslednja izmena:
Nismo se razumeli :)
Postoje navedene u osnovnom MTS tv paketu. Ne postoje u samoj mtsTV go aplikaciji za konkretano moj slučaj.
Bar ih ja ne vidim, ali nisam korisnik mts televizije:
Screenshot_20171009-171914.png
Screenshot_20171009-171932.png

Realno si u pravu, ali imam samo AVcom i telekom na lokaciji i to je to :) Moram da proverim ugovor za AVcom, ako ističe šta je najjeftinije, izem ti TV uopšte :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel definitivno da se od 01.11.2017. placa mtsgo?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Izgleda, izbacili cene...

Ranije to nije bilo i samo su menjali datum produžetka promocije.
 
Gde vi to vidite?
Kod mene stoji drugacije 31.12.2017 i siguran sam 100% da se i u 2018 nece naplacivati.
Evo SS sa mog
Doduse ovo moje je tv na vise uredjaja ali to isto vazi i za mtstv go kojeg imam na fonu. naloga.
737f33056d27008b2f848c5894f3c435.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako odjaviti ovu uslugu? Cekam vec 2 meseca da proradi na mom P10 Lite al izgleda da gospoda nisu zainteresovana da poprave taj krs od aplikacije

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno