Šta je novo?

mtsTV GO

Nakon nekoliko meseci besplatne promocije uslugu MTS TV Go sa otkazao, to više ne bih koristio ni džabe, a kamoli da platim. Koštaće vas samo živaca, ništa drugo. Na telefonu doduše koliko toliko radi aplikacija, ali na kompjuteru - mučenje.
 
Kod mene na telefonu radi samo RTS 3, za ostale kanale pokazuje greska kod 107111, a pre neki dan mi je istakla promocija 3 meseca free, i ako se ne odjavi nalpacuju 199.00 rsd mesecno za mts korisnike. Moze li neko da mi kaze gde se na portalu moj mts nalazi deativacija MTS TV GO posto nevidim nikako tu opciju?
 
Sve možeš da uključiš, a za isključenje da se smaraš sa operaterom

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Kod mene na telefonu radi samo RTS 3, za ostale kanale pokazuje greska kod 107111, a pre neki dan mi je istakla promocija 3 meseca free, i ako se ne odjavi nalpacuju 199.00 rsd mesecno za mts korisnike. Moze li neko da mi kaze gde se na portalu moj mts nalazi deativacija MTS TV GO posto nevidim nikako tu opciju?

Ja baš retko koristim, sada ću malo redovnije zbog sporta ali nemam tih problema ni na telefonu ni na laptopu.
Dugme za deaktivaciju je dole desno na portalu pod aktivni servisi:
123.jpg
 
Aktivirao sam ovo preko portala i sad hocu da odjavim ali u aktivnim servisima nigde nema te stavke (inace sam samo postpaid korisnik mobilne mreze), ili sam ja corav?

Inace sam pre par meseci isto radio pa sam morao da idem u poslovnicu da odjavim jer se vodi na mene ugovor ali kartica fizicki niije kod mene pa ne mogu sa nje pozvati da otkazem...
 
Samo poslovnica ili CC.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne mora poslovnica, deaktivirao sam slanjem mejla preko portala.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Aktivirao sam ovo preko portala i sad hocu da odjavim ali u aktivnim servisima nigde nema te stavke (inace sam samo postpaid korisnik mobilne mreze), ili sam ja corav?

Inace sam pre par meseci isto radio pa sam morao da idem u poslovnicu da odjavim jer se vodi na mene ugovor ali kartica fizicki niije kod mene pa ne mogu sa nje pozvati da otkazem...

Odes na tab aktivni servisi pa na box i tu imas ovo sto je nesa69 okacio.

Aha, kazes nemas nista pod aktivnim servisima, mozda treba neki period da prodje da bi se pojavilo?
 
Da li može da se gleda preko celog ekrana ma mobilnom, ili sam osuđen na gledanje kao kroz poštansko sanduče?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@HDMI: Ako možeš da nabudžiš Quick Settings "toggle" za Immersive mode (= sakrivanje Statusbar i Navigation Bar) onda ćeš gledati fullscreen. Kad "geniji" koji su pravili taj app nisu u stanju da napišu kod koji će automatski da zatraži immersive mode prikaz..

Pisao sam o tome ranije : https://forum.benchmark.rs/showthread.php?352386-mtsTV-GO&p=5755875&viewfull=1#post5755875

Ko ima root verovatno može da odradi proceduru bez kompa i bez ADB koristeći Terminal Emulator app direktno na telefonu (onda je komanda "pm grant..." dakle bez "adb shell" na početku).

Evo malopre sam baš testirao i rešio dilemu da li se MTS TV Go app "prilagođava" sa intefejsom kad se sakriju Status i Nav bar i da radi ok app i bude lepo pravi fullscreen prikaz.

Tako da to je privremeno rešenje za one kojima je dosupno a za trajno rešenje za sve treba smarati Telekom i ostavljati loše ocene na Play Store dok ne srede fullscreen prikaz.
 
Poslednja izmena:
Kakvo gnezdo diletanata sedi tamo, majko moja.
Umesto sto kuju planove,kako da konkurenciji pocupaju opticke kablove,bolje bi im bilo ,da uhlebe i nekog naprednog Sendvic-Go programera.
 
Poslednja izmena:
Da li ima HD kanala na androidu?
Na koliko max uredjaja se moze u isto vreme gledati,kako se brisu i dodaju uredjaji?
 
1. nema
2. 3 uređaja
3. brišu se tako što kad pređeš ograničenje, dobiješ opciju da zameniš jedan, postoji ograničenje koliko često možeš da menjaš, ne znam tačno
4. retko na kom android uređaju radi

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nema hd kanala na androidu,vo imje oca!

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel neko možda provalio magiju kako naterati ovo da proradi na desktopu?
 
Goxxx im ne radi trenutno na androidu, resavaju problem.
Sinoc je radilo pod explorerom na PC-iju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pozdrav, jedno pitanje...imam Mts tv go i radi mi pa skoro perfektno na tabletu ( iPad air 2 ) od kad je promenjena aplikacija i to vec duze vremena. E sad , posto planiram da kupim novi Tv, zanima me da li postoji mogucnost gledanje te aplikacije prko Tv i ukoiko postoji, kakav televizor da trazim u prodaji ? Da li android, smart, sa ugradjenim chromecast ? Znam da postoji opicja za gledanje preko tableta, telefona a preko Pc mi je nemoguca misija ( trenutno nece da pokrene a pre i kad je radio je uzasna slika i nema svrhe prebacivati kabelom na Tv ) tako da me zanima da li postoji neka opcija gledanja na tv ? Ili da li je neko mozda probao da preko pretrazivaca na tv direktno pokrene tako programe ? Isto me zanima i za Eon Tv. Malo konfuzno ali mislim da shvatate poentu ������ Hvala
 
Samo da javim da ovo radi u Grckoj extra. Ne znam da li je vec neko pisao o koriscenju aplikacije van Srbije, a mrzi me da vrsim pretragu. Elem, sve sto Vam je potrebno je da instalirate neki VPN koji ima servere za Srbiju, ukljuciti isti, pokrenuti aplikaciju i uzivati u carima televizije. Ja poneo na more android box i povezao isti na TV u sobi. Sinoc gledao na Areni Parma - Juventus, a klinci Nickleodeon. Generalno ne gledam TV na moru, ali ne bih da propustim Crvena Zvezda - Young Boys duel.
 
То су нешто поправљали па ради на андроид боксу? Питам јер су се многи жалили да не ради.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Iskreno, trenutno koristim na LeEco LeMax 2 telefonu. Planirao veceras da ukljucim na box. Ali me mrzelo da pisem opsirno. Ako ne bude moglo vristacu:) Cak sam poneo dzepni projektor koji ima hdmi pa da njemu gledam tekme. Uzeo i vodafone karticu kako ne bi zavisio od loseg wifi-a gazde.

FB_IMG_1566717063728.jpg
 
Poslednja izmena:
Verovatno je već bilo reči ali ipak da pitam. Planiram da uzmem neki Android box pa me interesuje kakva je slika na TVu sa mts TV Go, ako neko koristi. Čak ne znam da li uopšte u playstoru od boxa ima ova aplikacija (imam sony android tv i u njegovom playstoru je nema). Kad sam radio screen mirroring sa telefona sve je usporeno i puno kockica. Eto ako neko koristi interesuju me iskustva, da ne bacam džaba pare na adroid box ako ne radi.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ако андроид бокс купујеш само због МТС ГО апликације, онда немој. Прво - у већини случајева не ради. Друго - са андроид боксом можеш далеко више ствари да радиш.
Узгред, скини са apkpure апликацију на ТВ или на рачунар, па флешом пребаци на ТВ, и инсталирај.
Ево ти и линк
https://m.apkpure.com/mtstv-go/com.huawei.android.Serbia

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Pretpostavljam da ovaj apk mogu da skinem koristeći browser na samom TVu da se ne cimam sa fleševima i file explorerima. Ili ne mogu ?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Треба да може. Ако не, скини оперу/мозилу... тим броузером, па онда са њим пробај.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno