Šta je novo?

mtsTV GO

Zabole njih za kvalitet! Bitna im je cifra. A to sto njihova usluga ne vredi tih para njima se doslovce BEJE. A sto se programske seme tice to da ne pominjemo, pa se onda cudite zasto vec 4 godine nemam TV u kuci. Ali zarad sporta pojedoh da ne kazem sta... jer ne mogu vise da jurim raspale strimove gde kad kliknes moze utakmica u HD ali da se registrujes...a kad ono tamo plati pa klati. Pa krastavac bolje dati ovima pare u box paketu pa gledaj. U sustini ne bih se ni cimao oko ovoga da cale nema 50% na njihove usluge kao 100% invalid. Ali opet dolazimo na isto jbu narod kako im se prohte. Ali imam osecaj da to i zele zarad privatizacije. Sve se to namesta da sutra kupe Kinezi! Evo pljunite me ako nije tako! Nije dzaba potpisan onaj ugovor sa njima od 100 miliona a sva oprema Kineska. A jos i danas ovi u posti strajkuju, sve je braco i sestre na prodaju...zavadi pa vladaj!

Izvinavam se na malom OFFu ako je problem brisite/editujte, ja sta da radim. Tako je kako je!
 
Poslednja izmena:
ma taj 720p kvalitet nema veze sa mozgom. u trci netflix, hbo go, eon, mts je ubedljivo na zadnjem mestu.

HBO Go нема HD, колико ми се чини? Не знам како је са Netflix-ом. Односно да ли негде постоји легални HD Streaming у Србији, без телевизије.
 
Ne koristim MTS TV, MTS TV Go je pandan SBB-ovom EON-u? Je li dobar? Mogu li se gledati Arena kanali na SBB mreži? Može li iz brauzera? Može li besplatno, od nekoga ko ima MTS TV pa da prosledi user/pass, kao sto sam ja dao EON user/pass da neko koristi ko nema SBB?

Hvala! ;)
 
Ukratko:
Jeste. Nije dobar. Mogu. Moze. Moze(meni burazer ima BOX a ja sam na SBB) :D
 
Lol dobar. Kvalitet slike je dno dna i za najmanji mobili telefon koji možeš kupiti danas. Nema HD kanala ("720p" opcija za rezoluciju je ustvari 360p video), nema cela ponuda kanala (koja je i kad je celovita za plakanje).
 
Pa čovek je napisao da nije dobar.
 
Zaboravih da stavim @owim. Njemu odgovaram na "Je li dobar?".
 
Hvala vam svima! :)

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Ljudi, dok je ovo dzabe ne komentarisem kvalitet. Arena free je već bingo.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Brzo će i u boxu da se naplaćuje.
 
Ja bih placao 500 kinti

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kad moram da odjavim ovu uslugu da ne bih placao sledece godine?
 
Ja verujem da se nece naplacivati u BOX-u vec ce produziti tj. zauvek ce biti free u sklopu box paketa.
A ako ikada to budu naplacivali nece biti preko 200 dinara.

TT
 
Za antenu plus treba antena, sobna, krovna. Smaranje

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni odgovara i ako bude 500 kinti. Gledam film koji hoću i nema ograničenja za mobilni internet

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Moje mišljenje je da je ovo mts-u greška što naplaćuje korisnicima svoje televizije.

Ali sa druge strane pohvalno, što na primer korisnici sbb neta, i sbb tv, mogu da da kupe servis uz postpaid, i gledaju arene normalno.
 
Poslednja izmena:
Multiscreen i catch-up/timeshift usluge objektivno ne mogu da se naplaćuju ni 50 din, nego su tu da "poguraju" korisnika da konstantno bude pod ugovornom obavezom (znači čim istekne UO da sklapaju novi ugovor jer eto "dobijam za dž ove 2 usluge"), da ne bi tek tako mogao da pređe kod konkurencije.

A ovaj krš od MTS usluge 500 din može da košta samo u scenariju gde je "standalone" (bilo koji građanin ove države može da je uzme, pa čak i da nema ni fixni kod Telekoma, dakle bez ikakvog uslovljavanja drugim uslugama/servisima), gde su kanali stvarno u HD-u i u tu cenu su uključeni i catch-up/on-demand i (cloud!) recording.
 
Bio pod ugovorom ili ne, ovo se naplaćuje za korisnike mts tv-a.
 
Imam samo mobilni internet od mts-a, a kako ne znam za bolje i nema ograničenja u potrošnji interneta za razliku od hbo go meni ovo dobro dođe. A i filmovi sa warez foruma nisu boljeg kvaliteta od 720p, meni tako izgleda. Gledam na laptop-u, nemam neki TV. Da imam nešto bolje sigurno bih video mane kao što ih vi vidite. Arena me ne interesuje.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
ako tebi "izgleda" isto mtsov tzv. 720p i warez Planet.Earth.II.S01.USA.2160p.BluRay.HEVC.DTS-HD.MA.5.1-SUPERSIZE onda ništa.

od malo stream tva koji sam video (netflix, hbo go, eon i mts go) mts go je najgoreg kvaliteta, a i piratski sportski streamovi su kvalitetniji od mts go arena.
 
nemam pojma :) to mi je prvo izašlo. hoću samo da kažem da je svako poređenje mts go sa tzv warezom besmisleno.
 
Ziv bio ako nadjes u utorak uveče livu sampiona stream u top kvalitetu. Ma samo da radi 90 min vodim te na ručak.
Odmorio sam se odkad gledam na mtsgo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ziv bio ako nadjes u utorak uveče livu sampiona stream u top kvalitetu. Ma samo da radi 90 min vodim te na ručak.
Odmorio sam se odkad gledam na mtsgo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ima acestream i sopcast FHD strimova koji rade svih 90min, na ruskom doduše ali nekad je to dobra stvar :)
 
Ti bas nemaš pojma. Jesi li nekad čuo za P2P streaming? Što više ljudi strimuje to stabilniji prijem. A kad je liga šampiona u pitanju... Kodi je nenadhebiv.

P. S. Ne mora da bude na ruskom. Ima sad i na engleskom. Naravno,na španskom. Sad sam nekima odao tajnu. :p
 
Poslednja izmena:
Ne kažem da na warezu nema dobar kvalitet, samo meni veličina fajla mora da se uklopi u 50 gb za čitav mesec, ne mogu da skidam filmove od par giga, plafon 1,5 gb. A kako ja da dođem do drugih platformi a da nije mnogo skuplje od 500 dinara i da ne moram da mislim na količinu interneta? Ja sam već odavno prešo 50 gb, a volim filmove. Ima da se vratim na inicijalnih 20 gb paket. Taman 500 dinara manje.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
za kodi nikad nisam imao zivaca. ne umem to da podesim. p2p sam ranije trazio te liste vlc itd. jel to to? isto me izludjivalo. radi dan dva
 
Nazad
Vrh Dno