Šta je novo?

mtsTV GO

Radi najnormalnije kod mene i na vdsl i na podacima telenor, vip i mts.
Do tebe je ili neki izolovan slucaj, ali servis generalno radi.
 
Neće večeras.


Edit: A preko VLC-a hoće hah
 
Poslednja izmena:
Postoji li način da se snimi neka emisija, TV program koji se gleda na mts TV GO?
 
Ako misliš za "ličnu arhivu" : da, ako imaš validan link za neki kanal treba ti samo još i ffmpeg.
 
Da pojasnim.

VLC player uredno pušta linkove nađene na netu i na komandu šift+R, snima sadržaj (mpeg ts-video), šift+R prekida snimanje. To je upravo ono što mi treba za arhivu i rodbinu, ali najčešće kada neka emisija treba da se snimi linkovi više nisu u funkciji.

Ulogovan na mts TV GO (Box paket): te linkove mogu da pustim u VLC player, ali ništa ne može da se snimi.
Gde grešim?

P.S.
Command line programi nisu za ljude kojima je i VLC player naneo muke neviđene.
 
Poslednja izmena:
Ako može 1, možda izlišno pitanje... da li je neko instalirao mts tvgo app na Tizen na TVu?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Postoji li opcija za resize screen-a aplikacije? Naime ekran aplikacije postoji u dve verzije: 1. fullscreen i 2. onaj predefinisani mali ekran (ciju velicinu ne mogu da menjam).
 
Prinudno korišćen Telenor Internet (MIFI21) na Novom Beogradu, gledali za vikend RTS 1 (uglavnom) radilo sve vreme bez seckanja (+cast na TV).
 
Ovo je postalo negledljivo u poslednje vreme. Posebno Arene. I to mi se cini da je sce krenulo od kada su procureli oni linkovi. Mada tu je najvise MTS kriv, jer su nesposobni da zastite linkove.
 
Aktivirajte TV na više uređaja i besplatno gledajte TV na telefonu, tabletu ili na računaru. Promotivni period traje do 30. juna 2018. i važi za korisnike Box paketa sa mts TV uslugom. Nakon isteka promotivnog perioda, mesečna naknada za TV na više uređaja iznosi 199,00 dinara.

Da li mi se čini ili su zaista smanjili cenu?
 
Toliko je i bila za tv korisnike.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ažurirana aplikacija. Konačno radi touch.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Na linkovima izvučenim iz MTS TV GO koji se puštaju u VLC već danima ne rade ni Arena 1 ni RTS 1. Znači, nije do preopterećenosti već jednostavno ne rade, samo ta dva kanala kada se puste u VLC. Da li je možda još nekome tako, čisto da pitam, možda je proradila neka vrsta ''zašitite'', ali mi čudno da samo ta dva kanala u pitanju.
 
Da, opet su aktivirali AES enkripciju za ta 2 kanala. Tj njih sam proverio + ostale RTS i ostale Arena kanale... nisam proveravao redom ceo set kanala.
 
Red bi bilo vise da ih zakljucaju.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja danas ne mogu da gledam npr. Arene ali i RTS, Prvu na SBBu. Do pre neki dan sve radilo korektno. Vidim da Info kanal i npr. Pink rade. Da li neko ima sličan problem?

edit: na mobilnom mi rade svi kanali

edit 2: izgleda da nešto "čačkaju" sad ne mogu ni da se ulogujem sa računara
 
Poslednja izmena:
Mene juce ubi. Evo radi npr. Rts2 a rts1 ne. Prva isto.
Greška 107011. Šta da radim?
 
Ja danas ne mogu da gledam npr. Arene ali i RTS, Prvu na SBBu. Do pre neki dan sve radilo korektno. Vidim da Info kanal i npr. Pink rade. Da li neko ima sličan problem?

edit: na mobilnom mi rade svi kanali

edit 2: izgleda da nešto "čačkaju" sad ne mogu ni da se ulogujem sa računara
Mene juce ubi. Evo radi npr. Rts2 a rts1 ne. Prva isto.
Greška 107011. Šta da radim?
Imao sam isti problem kao vi, nije mi radila AS1 ali samo 1, ostale su radile i RTS1 a 2-ka mi je radila.
Izbrisao data i cache iz aplikacije i sve proradilo, odmah.
Eto predlog da i vi probate isto, pa javite jel vam je pomoglo kao meni.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne pomaze na android boxu.
Na telefonu radi. Na istoj wifi mrezi.
Mislim da je ovo bilo ranije nekome.
Da li ruter treba da se resetuje? Ip adresa itd
 
Poslednja izmena:
Da ima i do IP adrese, jednom su mi rekli da resetujem ruter da bi se promenila IP i stvarno je proradilo.
Valjda na 91.... IP ne radi, ako se secam dobro.
Probaj reset.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno