Šta je novo?

mtsTV GO

4ODXIwm.png
?
Ne kapiram? Tako i meni pise, i?

TT
 
Poslednja izmena:
Deaktivirao sam servis, koji ide uz tv, zbog naplate.

Hteo da aktiviram promociju koja ima uz mobilni broj. Ne može. Sistem odmah prepoznaje da imam stb, i nedozvoljava... :smoke:



82rUf41.png
 
Poslednja izmena:
Ako sad aktiviram na mts mobilnom je li dobiam 3 meseca gratis ili je besplatno samo do kraja godine.
Zanima me ako prvi uređaj aktiviram na mobilnom sa njihovim brojem a drugi uređaj aktiviram na sbb mreži
preko android boxa koja lista kanala će da bude na boxu preko sbb mreže ona za mts korisnike ili ova za ostale korisnike
i da li će mi onda naplatiti na mobilnom aktiviranje uređaja na sbb mreži.
 
Neće ti naplatiti do nove godine ništa.

Ono što ti je potrebno je postpaid broj. I pogrešno si shvatio. Ima male razlike, par kanala, ako aktiviraš preko mob ili tv, a ne preko sbb-a.

Ali arene su u oba na primer.
 
Neće ti naplatiti do nove godine ništa.

Ono što ti je potrebno je postpaid broj. I pogrešno si shvatio. Ima male razlike, par kanala, ako aktiviraš preko mob ili tv, a ne preko sbb-a.

Ali arene su u oba na primer.

Nisi ti mene možda dobro razumeo ili ja nisam dobro objasnio znači imam mts postpaid broj na kome bi aktiviro
ali u stanu imam sbb internet gde bi koristio android box kao drugi dozvoljen uredjaj pa me je zanimalo šta u toj
kombinaciji ima od kanala na android boxu uz sbb internet i da li bi mi nešto naplatili preko postpaid broj ako registruju da se ne koristi preko njihovog interneta.
 
Sve smo se razumeli. Aktiviraj preko telefona, sve te programe koje imaš preko telefona, imaćeš i na sbb netu. Bez troškova do nove godine...

Mislim da nećeš biti oduševljen kvalitetom slike, na tv-u, mnogo je je bolja rezolucija na d3go, eon. Dosta manji bitrate na mtsgo.
 
Poslednja izmena:
Hvala ti na odgovoru i eon ne briljira na full hd tv čak i hd redi ima podosta duhova u slici doduše ona mobilna verzija aplikacije je upitanju zato sam stavio box na stari crt tv mnogo je podnošljivije za gledanje kad nužda natera da ga moram koristiti.
 
MTS tv go je neuporediv sa EON po svim parametrima, da ne nabrajam sve, videćeš :)
Meni to kao je jedina mogućnost da gledam Arene dođe kao nužno zlo
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da slažem se da je velika razlika u kvalitetu.

Ali opet pozitivno je što mts nije zaključao arene za sbb net, kao što je sbb uradio sa svojim servisom za adsl, vdsl.
 
Kakvi su to invalidi, strašno. Jel još nekome ne radi SAMO Arena 1 na ovom kršu od servisa. Testirao i sajt i Android aplikaciju.
Jednom mesečno kad treba nešto da odgledam ono po pravilu ne radi kako treba...
 
Ne radi nikome :)
 
Kako nikome? Meni je super radilo. Odgledao sam basket bez problema na kompu

Послато са SM-G9350 уз помоћ Тапатока
 
Na Android boxu nisam mogao sinoc da gledam arenu 1 ali na mobilnom jesam. Strašno.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Arena 1 radila normalno sinoć, vdsl telekom, windows 8.1 firefox v51. Nije bilo problema uopšte tokom basketa, ali sva sreća postoji i opcija vraćanja 72h :D
 
  • Like
Reagovanja: M J
Browser ne bi trebalo da ima nikakvog efekta jer samo prosleđuje link na "external" player. A i kao što rekoh nije radilo ni na Android aplikaciji. Isto VDSL net. Kod mene i dalje ne radi Arena 1. Stoji "crn ekran" i player nema popunjene opcije za kvalitet/bitrate.

Pogledah na brzinu razliku između Arena 1 i ostalih Arena kanala i razlika je u tome da link za Arena 1 skida m3u8 playlistu u kojoj se vidi da je stream enkriptovan sa AES 128 bit enkripcijom.
Neko je slučajno ili namerno aktivirao enkripciju samo za taj kanal... a player se očigledno ne snalazi kad treba da povuče i ključ.

Pre nekoliko meseci (pre uvođenja ovog "pop out" player-a) svih 5 Arena kanala su bili enkriptovani...
 
Poslednja izmena:
Po srpski, sta ćemo sad? Da li vredi zvati ih?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Po srpski: nazovi ih (ili još bolje napiši mail) i reci im samo "meni ne radi SAMO Arena 1 kanal, svi ostali rade uključujići i Arena 2, 3, 4, 5". Pa nek njihovi "stručnjaci" ispitaju šta su tačno zeznuli.

A da li vredi, ne znam... ja sam im pre godinu i po ako ne i više prijavio da su mozgovi blokirali 79.x.x.x opseg njihovih "rođenih" IP adresa , da MTS TV Go usluga ne radi sa tim opsegom... i evo toliko vremena kasnije to još nisu popravili. A prilično je jednostavno i brzo ispraviti napravljen propust.
 
Poslednja izmena:
Znaju i namerno drze zabranu za odredjene IP adrese, pisao sam ja mislim o tome ranije.
Nisi ti to "provalio" vec su namerno to uradili da ne bi mogli svi u isto vreme da se nakace na server AS, zbog opterecenja i jos nekih stvari kako rece doticna tada "da vas ne zamaram sa tim tehnickim stvarima", samo resetujes ruter i uvek dobijes dozvoljenu IP za pristup AS.


TT
 
Ja sam zvao za ArenuSport. Ne radi na Android ispod 5. Dakle, na četvorci. Kažu da je implementirana zaštita od krađe linka. Na ostalim Arenama ta zaštita nije uvedena zato ostale Arene rade. Dobio sam šture informacije da će me kontaktirati ako dođe do nekih promena. Najbolje bi bilo da što više ljudi vrši pritisak i da zovu korisničku službu. Inače greška u kodu koja se javlja na Androidu je 107011. Ta zaštita je uvedena na još nekim kanalima Viasat History, Da Vinci Learning... Slobodno probajte da pokrenete ove kanale, videćete da ni oni ne rade na Android 4.
 
Poslednja izmena:
Ja sam zvao za ArenuSport. Ne radi na Android ispod 5. Dakle, na četvorci. Kažu da je implementirana zaštita od krađe linka. Na ostalim Arenama ta zaštita nije uvedena zato ostale Arene rade. Dobio sam šture informacije da će me kontaktirati ako dođe do nekih promena. Najbolje bi bilo da što više ljudi vrši pritisak i da zovu korisničku službu. Inače greška u kodu koja se javlja na Androidu je 107011. Ta zaštita je uvedena na još nekim kanalima Viasat History, Da Vinci Learning... Slobodno probajte da pokrenete ove kanale, videćete da ni oni ne rade na Android 4.
Kod mene ne radi na 7.1.2 N
Nije do toga izgleda.

TT
 
@MisaLion: Mnogo ti je logično objašnjenje ;) Mora da je insajderska informacija.

@Packy: Pa kad su uveli zaštitu red bi bio da uvedu i podršku za istu za njihove zvanične aplikacije i sajt.
Takođe kod mene ne radi na Android 7.1.2.
 
Kod mene na 5.1.1 radi, na 4.3 ne radi. Oni su mi rekli da ne radi ispod petice. Zato kažem da zovete tehničku podršku u što većem broju. Kad sam ja zvao, nisu imali pojma o čemu je reč. Sutradan su me par puta zvali i na kraju me obavestili da trenutno ne podržava Android 4 i da je uvedena zaštita. Onda su mi i nabrojali kanale na kojima je takođe uvedena zaštita. I fakat,nijedan od tih kanala ne radi.
 
Poslednja izmena:
@MisaLion: Mnogo ti je logično objašnjenje ;) Mora da je insajderska informacija.

Pa nije moje, njihovo je.
A i logicno je.
Nista insajderski, zvanicno iz CC devojka rece.
Logicnije ti je objasnjenje da znaju da odredjene IP ne mogu da se nakace na server AS, i da to ne znaju da srede, a znaju da odredjene adrese nemaju pristup serveru?
I tebi je to logicnije.
Super, ne idem dalje, jer logicno je zasto.

TT
 
Kod mene na 5.1.1 radi, na 4.3 ne radi. Oni su mi rekli da ne radi ispod petice. Zato kažem da zovete tehničku podršku u što većem broju. Kad sam ja zvao, nisu imali pojma o čemu je reč. Sutradan su me par puta zvali i na kraju me obavestili da trenutno ne podržava Android 4 i da je uvedena zaštita. Onda su mi i nabrojali kanale na kojima je takođe uvedena zaštita. I fakat,nijedan od tih kanala ne radi.
Ni na 7-mici ni na 4.4.2 ne radi kod mene, na kompu radi normalno AS1.
Ostale rade normalno i na 4 i na 7.
Prijavio kvar zvace me iz podrske i detaljno ce proveriti rece Tamarica.
Videcemo.
Edit:
Ne rade ni viasat hstory ni taj Davinci na 7.
To ce oni morati rucno da odrade izgleda, s tim da na 4 nece ni tad raditi a na 7 hoce.
TT
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno