Šta je novo?

mtsTV GO

McDuck

Cenjen
Učlanjen(a)
19.04.2012
Poruke
731
Poena
170
Korisnici postpaid tarifa Miks XXL, Super i Super Plus i internet tarifa Mobilni Net L i Mobilni Net XL mogu da, na mobilnom uređaju (telefon ili tablet) i na računaru, besplatno koriste uslugu mtsTV GO.

U okviru naše mtsTV GO možete da pratite RTS 1, RTS 2, TV Prva, B92, B92 Info, Pink, Studio B, ArenaSport 1, ArenaSport 2, ArenaSport 3, ArenaSport 4, ArenaSport 5 i SOS kanal. Pored TV kanala na raspolaganju su vam i dodatni servisi: Mikser VoD (video na zahtev), Gledaj unazad, 72 sata unazad i Snimanje sadržaja.

mtsTV GO uslugu možete da koristite samo na teritoriji Republike Srbije.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/nova-4g-tehnologija-u-mts-mrezi.html

http://www.mts.telekom.rs/index.php/id-4g-dodatne-informacije.html


Da li neko ovo već koristi?
 
I ovo smo čekali mesecima , u sunce ti ....
 
Covece pa ovi iz mts-a su samo takvi lopovi.
Zovem sada korisnicki servis 789 da se raspitam o usluzi mtsTV GO i 4G kad ono operater posle duge provere kaze da:
Znate uslugu mtsTV GO mogu da koriste samo korisnici koji su iskljucivo i samo na tarifnoiom profilu MIX XL pa na vise,a ujedno to je i uslov (znaci da budete na MIX XL ili vecem tarifnom profilu) da bi vam uopste pustili 4G uslugu i zamenili SIM karticu!
Znaci svi korisnici koji su na nizim tarifnim profilima,ne mogu da gledaju (probaju) mtsTV GO a kamoli da osete cari 4g mreze!Koji lopovluk,a na sva vrata pricaju kako su pustili 4G! :(
 
Poslednja izmena:
Polako to je tek pocetak, sta ti je bice i 4G i mtsTV GO dostupnije sve vise i vise.
I bre ti kao da ti zivot zavisi da bas sad probas, plati vise i mozes odmah da imas, ja ih razumem ali ne podrzavam ovaj potez, ali znam da cemo svi moci uskoro da koristimo i 4G i mtsTV go.

Dobro je da su nesto poceli da rade, sad videcemo sta ce sve biti.

EDIT:

Kao sto sam i mislio sad sam procitao i lepo pise
"Ukoliko ste novi ili postojeći korisnik postpaid tarifa Miks XL, Miks XXL, Super i Super Plus ili internet tarifa Mobilni Net L ili Mobilni Net XL i nalazite se na području koje je pokriveno mts 4G signalom, imate priliku da prvi uživate u prednostima nove 4G tehnologije."

Znaci kasnije ce moci i ostali sta si zapenio imaces priliku da koristis 4G samo polako nije ti oglavu.
 
Poslednja izmena:
Pa to je kao zbog ograničenja broj mb. Ovi na XL imaju 1Gb a ja na mix net L imam 1,5 Gb i oni mogu 4G a ja ne. Ili da pređem na XL za veću kintu i da mi smanje besplatni sadržaj tipa sa 1,5 Gb na 1Gb radi 4G koja ne radi skoro nigde. Pa i ono H+ im je nestabilno. A da promenim tarifu neću nikad jer ja sad imam besplatnog sadržaja kao novi korsnici koji uzimaju XXL tarifu sa tim što je njima pretplata 4000 RSD (sa telefonom) a meni 2000RSD (sa telefonom). Samo lud čovek bi zbog 4G promenio tarifu i vezivao se još na 2g. Zato za 4G imam Telenor a i ne trebamo mi mts TV Go sa 10 kanala kad ni SBB D3 Go koji ima 50-60 kanala ne sećam se kad sam ga zadnji put upalio kao ni HBO Go.
 
Poslednja izmena:
XXL paket treba da bi mogli da se gledaju kanali dok XL treba za 4G karticu...

Vrlo bezobrazno i to ne rade druga dva operatera...
 
Korisnici Mix L paketa mogu da gledaju 7 kanala preko MTS centar aplikacije.Ovih dodatnih 6 kanala je smešno u odnosu na konkurentski D3GO koji je potpuno besplatan za većinu SBB korisnika,ili je doplata za njega smešna.
Mts treba da ima skoro celu svoju IPTV ponudu na MTS GO aplikaciji ako želi da ide u korak sa konkurencijom.
 
Ja imam D3GO pa mi je ovo još više smešno :)

Jedino što vredi su ovi Arena kanali mada na kakvu prevaru je mts došao u posed tih kanala - to je tek posebna priča, uobičajena za ovu našu monopolističku banana zemlju...
 
Poslednja izmena:
Ja imam D3GO pa mi je ovo još više smešno :)

Jedino što vredi su ovi Arena kanali mada na kakvu prevaru je mts došao u posed tih kanala - to je tek posebna priča, uobičajena za ovu našu monopolističku banana zemlju...

Ja sam čuo da je Arena Sport Telekomov proizvod ali i ta Arena počinje da slabi jer će im sve Sport klub preuzeti jer su dosta finansijski jači.
 
Prethodnih godina je Arena imala bolju ponudu, ali od prošle je SportKlub bolji...
Domaći fudbal je jedino što me povremeno zanima da pogledam, mada kakav je kvalitet istog bolje i da nemam njihov kanal :)
 
na SBB subotom ponekad na svih 7 SK kanala istovremeno utakmica PL pa možeš da biraš, a Arena mi fali sami zbog NFL i CL utorkom, ostalo me ne interesuja, ajde može i finale tj. WS u bejzbolu.
 
Ako u najskorije vreme ne prosire spisak paketa koji mogu da koriste ovaj Mts Go i 4G ima da radi promena operatera.Najblizi sam telenoru 50%vise paketu.Imam i ovako D3go sa wi fi sbb zonom pa mi rastanak od njih nece tesko pasti.
Sve nesto ocekujem da ce da naprave neke 4G prilagodjene pakete ,u protivnom mogu samo da ocekuju otkaz saradnje.
Nisam optimista jer me istorija uci da oni konstantno smanjuju megabajte po paketima.
 
Poslednja izmena:
Kakva diskriminacija, iskreno nisam ovo očekivao
 
Ako u najskorije vreme ne prosire spisak paketa koji mogu da koriste ovaj Mts Go i 4G ima da radi promena operatera.

Evo prosiruju spisak bar za 4G, sada mi koji imamo BOX pakete imamo i 4G, samo sto ja za sada nemam 4G telefon pa ne mogu da vam kazem kako radi ali cu uzeti svoju karticu i staviti u bratov fon koji je 4G pa cu da malo testiram kakav je net na TS 4G, a evo i zvanicno:

http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/id-4g-i-za-box-korisnike.html
 
Ja sam box paket i danas su mi dali novu 4g karticu sa istim brojem(nano sim). Ali u Va nema 4g tako da ne mogu nista da probam.
 
Kako da se ulogujem na mtsTVGO?
 
Lako, ukucar svoj user name i password i ulogujes se.
A pre toga aktiviras multscreen na sajtu.
 
Sad sam tek video da ja sa mojim paketom nemam pristup.

Hvala u svakom slucaju.
 
Miks XL.
 
Ja sam mislio da imas neki box paket, inace mts tv go mogu sad svi korisnici mts da imaju aktivira se pod multiscreen na sajtu. Probaj pa ces imati.
 
Onaj ko ima samo mix xl može da gleda MTS GO???
 
Poslednja izmena:
Ja sa mix xl ne mogu, voleo bih da znam kako bih mogao :)
 
Чек, јел ја тај mts TV go имам бесплатно? Бокс 4 сам пакет..
 
Ja bih rekao jer isti koristim a imam super box a multiscreen je svima pusten besplatno do marta 2016.
Ne treba ti pin vec user name/pass sa mojtelekom tako ulazis ali prvo aktiviraj multiscreen na sajtu.
 
Nazad
Vrh Dno