Šta je novo?

mtsTV GO

Ne mogu da obrišu jer su kupili od Huawei-ja tj. licencirali CELU platformu, i multiscreen i IPTV. Dok ne istekne ugovor sa kinezima, nema mrdanja.
 
^
Na win 7 ovo vise ne radi. Radilo je do pre mesec dana.
Bas sam ovde pokupio to za portabilnu verziju i to je radilo mesecima. Probao sam ponovo pre 7 dana i nije htelo vise da radi. Samo crn ekran. Medjutim dobio sam preporuku da probam IE u win7 i tako radi.
Samo prvi put skine plugin(u Operi, Chrome i Mozili(redovnoj) to radi konstantno i nece da radi, samo skida taj plugin) i nastavi da radi posle instalacije(iako sam taj plugin instalirao prethodno bar 10x :) )
 
Kod mene na Win 10 radi sa Firefox 63 vec mesecima koristim tu verizu uz obavezno disable update.
 
Јел неко имао проблем са тоном на рачунару? Не чује се никакав звук, а све је у реду са подешавањима у плејеру.
Једино што видим да може да буде проблем јесте клизач за звук који остаје у другом плану када искочи плејер, али на њему не могу да вршим подешавања-не реагује.
 
Korisnicima box-3 i box-a 4 omogućeno korišćenje "NBA pasa"

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Aktivira se preko Moj MTS (poratala ili Android aplikacije) , ne preko MTS TV Go aplikacija.
 
Jel HBO paket koji je beslpatan do kraja oktobra mora da se deaktivira ili ce automatski?
 
Sad će biti fora kada pola dektivacija ne prodje kao...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ja nakon promene pass na onoj aplikaciju MTS račun i moj MTS ne mogu više da se ulogujem na MTS GO .Ima li neko rešenje. Javlja mi pogrešan user i pass

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Jedinstven je login (ista kombinacija username i passworda) za portal moj mts, mts mail i mts TV GO.
Kada ga promeniš unesi isti (novi) i u mts TV GO.

Ukoliko ovo nije slučaj jedino je rešenje zvati 0800 100 100.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna mogu li koristiti besplatno Mts Tv Go app na mobilnoj mrezi , ako sam korisnik box 4 plavog paketa,unapred zahvalan. :)
 
Да ли корисници пакета контрола трошкова и морава имају право на бесплатано промо коришћење мтств го?
 
Da,za korisnike Box paketa MTS TV GO je besplatan.

Pokusavam vec 2 dana da ga aktiviram na telefonu.
Kada hocu da se logujem sa brojem telefona ili JMBG, dobijam "greska".
Pre toga sam kreirao nalog na mojMTS.
Ima li neko slicnih problema ?
 
Nazad
Vrh Dno