Šta je novo?

mtsTV GO

Na sajtu mojtelekom imas deo gde mozes da deaktiviras.
Drugo na 0800, i trece u poslovnici.
Pa biraj.
 
Zadnja tri slova ove usluge su očigledno VNO[emoji2]
 
Udjes na mojtelekom pa tamo gde pise sta imas od usluga, imas deaktiviraj mts tv go.
 
Jel zanima nekog da mi da mts tv go nalog u zamenu za total eon nalog?
 
To ti niko ne može dati jer se loguje sa nalogom od Telekom portala

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Neke novine u servisu

s30b0sK.png
 
Jako zanimljivo, sad je bolja ponuda kanala na mts tv go nego na iptv. Jos kosta samo 499 mesecno a moze se gledati na 2 uredjaja a iptv samo na 1. :)
 
HBO, da bi gledao, moraš kupiti paket ;)

Tako da ta cena što si napisao ...
 
Poslednja izmena:
Ko ima tv, i ne želi ovo da plaća, deaktivirati danas...
 
Boga mi, vredi samo zbog arene i vraćanja unazad. Meni top.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A ko ima Box paket?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Naravno produzice ponovo za Box pakete, ne brinite se.
Ja ni sam ne znam koje je produzenje po redu, ali ce to uvek sigurno biti free za Box pakete, 101%.
Iskustvo to pokazuje, sto kod kablovskih, sto kod mobilnih.

TT
 
Ja u boxu nemam tv. Isto ce biti free posle ng?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Oni su na sajtu napisali da u boxu naplaćuju od N.Godine. A od danas bi trebalo da krene naplata onima koji MTS tv go imaju bez boxa, odnosno koji su tu uslugu koristili preko MTS TV.

Ja lično imam stari BOX 4, znači sa svim uslugama, bilo bi dobro da nam neko napiše da li je kontaktirao Telekom povodom toga da li od danas kreće naplata usluge MTS tv go za one koji samo imaju IPTV, odnosno MTS, ako su krenuli njima da naplaćuju onda će i nama koji imamo BOX da naplaćuju od 1.1.2018.
 
Da, meni su potvrdili da za korisnike mts tv kreće naplata od danas.
 
Da, meni su potvrdili da za korisnike mts tv kreće naplata od danas.

Znači da i nama u boxu kreće naplata od 1.1.18. evo i na njihovom sajtu to i dalje stoji, nisu odustali da naplate ono što možda ne bi trebalo da naplaćuju, ali to je Telekom. Dobro je što može lako da se odjavi, preko MTS naloga.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne, gotovo sam siguran da nece biti naplate za box pakete.
Pa uvek je i pisalo da krece od tad i tad naplata i nista.
Tako ni sad nece biti naplate za mtstvgo.

TT
 
Da i za mts tv korisnike se produžavali x puta, sve do danas, od kad je počela naplata.
 
Fora je u tome što su ranije za box pisali da naplata kreće tada i tada ali bez cene, a sada već mesec-dva stoji obaveštenje kada kreće naplata i kolika je cena. Naravno da bismo svi voleli da bude u boxu gratis ali izgleda da ovaj put nema ništa od toga, ima vremena do kraja decembra pa ćemo videti ali čim su krenuli sa naplatom onima koji imaju ovu uslugu bez boxa onda će početi i nama sa boxom.
 
Ja zadnji put kad sam gledao pisalo mi je do 31.12.1017 da je free, nigde cena nije bila koliko ce biti nakon tog datuma kao i ranije.
Odakle vam cena i kolika je?
Doduse ja nisam gledao nekih 15 dana, jedino ako su zadnjih 15 dana napisali.
Aj bas cu sad da pogledam da li pise ista o ceni.
EDIT:
Sad sam pogledao, pa danas navodno pocinje naplata za one koji imaju samo iptv i kosta 199 din.
Za box pakete stoji i dalje samo datum KAO i sto je ranije pisalo datum, a ova cena je za ove sa iptv to nije cena za box korisnike, nece tu biti naplate, opusteno bre.
Jasno se kaze da je free do tog i tog datuma za box korisnike i tu se zavrsava "misao" o box korisnicima i ostatak je za iptv i cenu koju oni placaju, tako ja kapiram i tako je jedino logicno.
U prilog tome ide i da Sbb ne naplacuje svoj go servis, kao i RV, Kopernikus....
Nema logike i nije realno da nama u box paketima pored toga sto im ostavljamo po 4000 din da nam uvedu placanje toga sto je kod drugih operatera em besplatno, em kvalitetnihe(mislim na kanale i na kvalitet slike istih), narocito za sbb to vazi gde im je slika bar 6 puta bolja od ove mtsove.

TT
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno