Šta je novo?

mtsTV GO

Produžili do 23.08. :D
 
Ma taj koji odlučuje o produžetku verovatno na godišnji odmor pa čekaju da se vrati da bi opet produžili do Nove godine :-D Ajd malo se stabilizovala slika, da ih ne kudim stalno. Ali daleko je to od kvaliteta slike koji pruža d3go

Послато са Redmi Note 4X уз помоћ Тапатока
 
Jedan sef koji se vratio sa odmora video tu da moze se zaradi i skrtatio sa 31 septembra na 18 avgust.Onda drugi sef koji se vratio juce kaze daj da sacekaju 3 sefa i produzio do 22 avgusta haha.Oni jos misle da tito ziv i da mogu da naplacuju vazduh koji udisemo. :)
Cim kao svi operateri nisu od pocetka uveli to gratis uz njihove usluge,nema tu leba. Eventualno ko koristi samo telekom mobilnu telefoniju da mu naplate servis 100-200 dinara.
 
Sad je do 30.09. Barem meni tako piše.

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da i dalje stoji do 23.
Jel moguce da cigani nece da produze i dalje..?
Pa ne bih im dao 250 dinara za taj polu proizvod nema sanse.
Nema ni HD kanala a slika svaki drugi dan bude losa.
 
Evo šta meni stoji
51e8f7f86eb340c7123605a9f49538db.jpg


Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Ovu sjajnu TV funkcionalnost možete besplatno da koristite do 27. avgusta 2017. godine.
 
Ma bice to free zauvek za BOX korisnike.
Zar to niste dosad shvatili vec?
Nema trika da ne bude besplatno zauvek ili kad bi SBB jedino poceo da naplacuje tada bi i oni a to se desiti nece tako da... bespotrebna prica oko tih datuma, nego nek oni malo porade na kvalitetu SD kanala i da uvedu HD.
 
Pazi, SBB kad bude bude odradio ovo što je nezvanično najavljeno da će da bude 7 dana u nazad i za "sve" kanale onda objektivno mogu da imaju prođu da počnu da naplaćuju. Čak i da ostane ovakav bitrate i rezulucija koje su trenutno (i kao takve su 5x bolje od MTS). A verovatno ni tad neće naplaćivati nikome ko ima ugovornu obavezu.

A ova nakaza od usluge MTS-a treba oni meni da plaćaju 200 din za narušen duševni mir a ne ja njima.
Gledam juče i danas košarku na Areni u ovoj bajnoj sjajnoj 360p varijantu ... znači ono nije bre ni za 3.4 inča mobilne iz cirka 2010. godine a ne za laptop/monitor/TV.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
UcPRPRb.png



Izadje i nova verzija za ios
 
Konačno stigao update aplikacije, sada mi mts tv go radi na androidu 7.0 bez problema.
 
Tako je nakon vise od godinu dana.
Al sta vredi sad kad ce sad Oreo pa onda opet nece raditi.
Ja verujem da ce O za moj fon biti za manje od metar dana.
Tako da ce mi ovo opet koristiti nekih mesec dana kao kad sam sa MM prelazio na android 7.
Koji biliDe kad im treba toliko da odrade apdejt, sad radi savrseno, ali koliko jos...
Toliko sam cekao ovaj update da sam se sad smorio zbog skorog dolaska O, a ovo tek proradilo.
EDIT:
Za one koji su u inostranastvu(letovanju kao ja) da znate da mozete da gledate RTS1 i samo njega van Srbije, ostali programi ne rade van Srbije, upravo probao.
Znao sam da ne radi, ali sam mislio da nijedan program ne radi, kad ono RTS radi.
Jupi mogu da gledam dnevnik hahaha.[emoji1]
 
Poslednja izmena:
Kako ovo "radi" ja se prosto divim :D Ipak mislim da oni nama treba da plaćaju mesečno a ne mi njima ako ikada počnu sa naplatom :D Screenshot_20170831-222930.jpgScreenshot_20170831-191012.jpg20170831_223056.jpg
 
Kod mene radi

00698fed433bca59b4e8ac9e8fa814bd.png
 
Jel moze mts go da se koristi u inostranstvu, ili na domacim internet provajderima koji nisu mts?
 
Je koristim preko SBB neta bez problema

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Da, radi...

A u inostranstvu rts radi, ostalo ne.
 
Jel moze mts go da se koristi u inostranstvu, ili na domacim internet provajderima koji nisu mts?
A samo tri posta iznad tvog ti stoji odgovor za inostranstvo.
U Srbiji sa bilo kog operatera mozes da gledas bez problema ako je IP registrovana na Srbiju.
 
Posle današnjeg apdejta neće da se otvori

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno