Šta je novo?

mtsTV GO

Može biti koji god brend problem je Android 6.0.x Tj problem su opasno kompetentni programeri koji održavaju MTS app.
 
Poenta je da je čovek napisao da mu ne radi ni na Android 5.1, što znači da nije problem isključivo u verziji Androida. Zato sam ga i pitao koji je CPU na tom njegovom uređaju na kome nije radila aplikacija. Nadam se da će odgovoriti.
 
@vladavina: Intel procesori za Android uređaje su x86 arhitektura za razliku od praktično svih ostalih SoC (Qualcomm, MediaTek, Samsung...) proizvođača koji koriste ARM arhitekturu. Zbog toga solidan broj aplikacija ne podržava Intel uređaje (Intel Atom Android tableti su dosta češći od mobilnih).
 
Poslednja izmena:
Čovek je sve objasnio, tako da ja ne moram ništa više da pišem :)
 
mtsTV go radi na:

Idol 3 6045K
Xperia Z5
Note 4
Xperia Z2

i ne radi na:

asus ze551ml
asus transformer pad
asus padfone 2
Sony z ultra
LG G2

To su moja iskustva.
 
Мени је званично потврђено од њих да не ради на Андроид 6.0 и то је то, као да се ради на отклањању проблема(већ пола године илити од када је изашао Андроид 6.0)..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Lol, kakva smejurija.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Ево опет да окачим
d9b14bc5eb1ae9c7cbb396761feb5f3e.jpg


Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
То ће бити само још једна верзија која не може поред ове..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Не ради преко Иком интернета на десктопу.

Gledanje ovog sadržaja nije moguće u regiji u kojoj se nalaziš. (code:10000)
 
@vladavina: Intel procesori za Android uređaje su x86 arhitektura za razliku od praktično svih ostalih SoC (Qualcomm, MediaTek, Samsung...) proizvođača koji koriste ARM arhitekturu. Zbog toga solidan broj aplikacija ne podržava Intel uređaje (Intel Atom Android tableti su dosta češći od mobilnih).

Gde se može pronaći više o toj inkompatibilnost android aplikacija i Intelovog Atom Z3580?
 
Jel zna neko da li su sredili aplikaciju za 6.0, da ne skidam bezveze ako nisu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nisu sredili !
Raspad aplikacija ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Када будеш у опису апликације за последњи апдејт видео 2016 годину онда можеш да скинеш..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ma ne rade je oni, to je samo kupljena Huawei ili cija vec aplikacija :)
I ona ne radi na MM :)
 
Znači ne verujem da krš od servisa opet ne radi kad jednom u milion godina ja hoću nešto da pogledam na Areni.
 
Meni jednom samo nije radio od kada sam ga aktivirao (to je onih 2-3 dana nesto kada se dosta njih zalilo), i to je to.

Ne gledam nista, ali otvorim ga cesto :)
 
Opet je u pitanju bio slučaj da njihov sajt (ili samo neki podomen) neće da otvara sa njihovim VDSL netom. Iz nekog razloga mu se nije sviđala 79.101.x.x IP adresa.
Kad sam video da i danas "ne radi" setih se konačno da probam sa 3G netom (Telenor) i videh da tako otvara tj loguje se Android app, pa sam onda promenio IP i "proradilo".
 
Šurak aktivirao multiscreen (ima box 4) preko portala međutim u mts tv go aplikaciji, za login se trazi neki Username i pin. Zvali podršku gde su nas prvo šetali, pa kao nije to ta aplikacija (!) pa onda logovanje se radi sa podacima za pristup portalu. Na kraju treći operater kaže da mora usluga ručno da se aktivira i to od strane njihovih operatera u toku razgovora (!) sa call centrom ali oni rade tek od ponedeljka.
Obzirom da sam ja navikao na SBB ludake iz podrške, nisam ni očekivao nešto ne znam koliko bolje iskustvo sa mts podrškom ali ovo je kao zona sumraka.
 
Ima jedna jedina app za telefone. I jedna za tablete.
Login JESTE login za portal, a ne PIN kao za TV kanale.

Valjda zna koji je login. Ako je na Android 6.0 ne radi app, BTW.
 
Ma zna koji su user i pass za portal. Pa pored njega sam sedeo kad je aktivirao uslugu. Ali login u aplikaciji ne prolazi.

Telefon je na Android 5ici.
 
Imam isti problem, na kompu sve radi ok ali preko telefona nema šanse....
 
Prodao sam mobilni i kupio sam nov, sad bi da aktiviram na novom mobilnom mts tv go ali nece. Non stop mi izbacuje invalid user name or pin.Koliko uredjaja moze biti prikljuceno i kako deaktivirati stari da aktiviram nov. Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno